Oğlak Haftalık Burç Yorumları (13 Eylül – 19 Eylül Haftası)

Oğlak burcunun 13 Eylül – 19 Eylül haftası için burç yorumları neler? Oğlak burcunu 13 Eylül – 19 Eylül haftası neler bekliyor? Oğlak burcunu 13 Eylül – 19 Eylül haftası aşk hayatında neler bekliyor? Oğlak burcunun 13 Eylül – 19 Eylül haftası iş hayatı nasıl geçecek? Oğlak burcunun 13 Eylül – 19 Eylül haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıOğlak burcu 13 Eylül – 19 Eylül haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Oğlak Burcu 13 Eylül – 19 Eylül Haftalık Aşk Burç Yorumu

Bu haftanın astrolojisi, alışılmışın dışına çıkmaya ve benzersiz biriyle ya da eşiyle rutinlerini değiştirerek aşk hayatlarını renklendirmeye hazır Oğlakları tercih edecek! Güneş dokuzuncu evinizde yörüngede dönmeye devam ederken, seyahat ve keşif de tercih edilir. Aşk, zihninizi, kalbinizi ve ruhunuzu harekete geçiren derin sohbetlere dalarak çiçek açabilir. Bununla birlikte, dokuzuncu evinizdeki güneş, üçüncü evinizdeki bulanık Neptün ile bir muhalefette çatışırken, 14 Eylül’de ne söylediğinize dikkat edin. Pişman olacağın hiçbir şey söyleme – partnerin çok eğlenmeyecek!

16 Eylül’de, dokuzuncu evinizdeki güneş, burcunuzdaki Pluto ile bağlantı kurduğundan, aşk hayatınız ve felsefelerinizle ilgili büyük bir aydınlanma yaşayacaksınız. İç ve dış dünyanızı dönüştüren bir aydınlanmaya gelebilirsiniz.

17 Eylül’de, onbirinci evinizdeki tatlı Venüs, ikinci evinizde gezegensel yöneticiniz Satürn’ü kıç köşeye çekiyor. Bir arkadaşınıza borç para verdiyseniz, muhtemelen geri alamazsınız ve hayal kırıklığı kesinlikle hem aşk hayatınızı hem de arkadaşlığınızı sarsabilir. Kendiniz hakkında fikirlerinizi koruyun ve sağlam ve pratik finansal benliğinize sadık kalın, böylece avantajlardan yararlanmayın.

Oğlak Burcu 13 Eylül – 19 Eylül Haftalık Burç Yorumu

Bu haftanın bazı bölümlerini biraz kayalık bulabilirsiniz. Neyse ki, Oğlak, oldukça eminsin. 14 Eylül Salı günü Başak burcundaki güneş, fikir ve bilgi evinizde Balık burcundaki Neptün ile karşıt açı yapıyor. Bugün, bilgi arayışınız gerçek meyve veriyor. Okul için yaklaşan bir kısa sınavınız varsa veya çocuğunuza lise fiziği konusunda yardım ediyorsanız, bu oldukça yardımcı olabilir. Bugün kendinize net sorular sorun, cevaplar size çeşitli kaynaklardan gelecektir.

16 Eylül Perşembe günü Başak burcundaki güneş, para ve harcama evinizde Kova burcundaki Jüpiter ile kavuşum yapar. Kuruşlarınıza dikkat etmeniz gerektiğini düşünüyor olabilirsiniz ve şimdi haklı olduğunuzu kanıtlamak için bir açıklama gelebilir. Harcama şeklinizde bazı ayarlamalar yaparak, binlerce olmasa da yüzlerce dolar tasarruf edebilirsiniz. Ve bu ekstra para, gerçek finansal bağımsızlık ve erken emeklilik hedeflerinize doğru gidebilir. Oğlak, işleri nasıl yaptığınıza dair ayarlamalar yapmaya değer.

Haftanın sonuna doğru, 17 Eylül Cuma günü dikkate alınması gereken iki husus var. Hala Başak’ta olan güneş, kendi Oğlak burcunuzda Plüton ile üçgen açı yapıyor. Plüton, birkaç yıldır burcunuzda seyahat ediyor. Demircinin çeliği ateşte sertleştirmesi gibi, özgüveninizi ve kararlılığınızı güçlendirecek dersler getirir. Oğlak, geçmiş başarılarınızı gözden geçirmek ve ne kadar ilerlediğinizi görmek için harika bir gün.

Oğlak Burcu 13 Eylül – 19 Eylül Haftalık İş Burç Yorumu

Eylül ortasına kadar, profesyonel hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olabilecek profesyonellerden oluşan bir ağla kendinizi kuşatmış olmalısınız.

12 Eylül Pazar günü, ay geri giden Jüpiter ve geri giden Plüton ile kare açı yapacak. Kare, özellikle daha büyük bir profesyonel ağa açılma ihtiyacı hissediyorsanız, hafta boyunca konuşmalarla ilgili olası sorunları ifade eder. Bununla birlikte, ağınıza dalmayı seçerseniz, bu kişilerin sizin isteklerinizle daha profesyonel bir şekilde uyumlu olduğunu görebilirsiniz.

Haftanın ilerleyen saatlerinde, alanınızda yeni fırsatlar aramaya devam ederken biraz gerginlik yaşayabilirsiniz. 16 Eylül Perşembe günü güneş, geri giden Plüton ile üçgen açı yapıyor ve bu, kariyer ilerlemenizi sürdürebilecek eğitim veya seyahat fırsatlarıyla uyum içinde olduğunuz anlamına geliyor. Bununla birlikte, Venüs, Satürn’ün geri hareketine kare açı yapıyor ve bu, profesyonel özlemlerinizi takip etme konusunda hafif bir finansal kısıtlama anlamına geliyor. Her iki yön de Cuma gününe kadar devam eder. Neyi başarmak istediğinizi biliyor olsanız da, henüz bunun için yeterli finansmana sahip olmayabilirsiniz.

Oğlak Burcu 13 Eylül – 19 Eylül Haftalık İlişki Burç Yorumu

Etrafınızdaki herkes bu haftanın başlarında mızmızlanacak veya muhtaç olacak, böylece gerekirse onlardan kaçınabilirsiniz. Ne olursa olsun, kişisel algılama – bu seninle ilgili değil. Ne yazık ki, kötü davranış eğilimi Cuma gününe kadar devam ediyor, ancak en azından insanlar şakalaşmaya geri dönüyor ve bu da avantajı ortadan kaldırıyor. Çok kabalaşırsa, sadece uzaklaş. Bu hafta sonu her şey yoluna giriyor ve yapmak istediğin her şey sihir gibi kendi kendini bitirecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.