Kova Burç Yorumları 5 Eylül 2021

Kova burcunun 5 Eylül 2021 Pazar günü için burç yorumları neler? Kova burcunu 5 Eylül 2021 Pazar günü neler bekliyor? Kova burcunu 5 Eylül 2021 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 5 Eylül 2021 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 5 Eylül 2021 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıKova burcu 5 Eylül 2021 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Kova Burcu 5 Eylül 2021 Pazar Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evlerinizi ateşlemeye devam ediyor. Yine de, haritanızın bu bölgesinde yolculuğunu tamamlamadan önce Luna, macera, bilgelik ve bilinmeyen topraklardan oluşan geniş dokuzuncu eviniz aracılığıyla cilveli Venüs ile bağlantı kuracak. Romantik ufkunuzu keşfetme veya belki de bir sonraki seviye olan Kova ile bağlantı kurma düşüncesini eğlendiriyor musunuz? Bazılarınız seyahat etmeye veya sizden uzakta olan biriyle bağlantı kurmaya bile karar verebilir. Bununla birlikte, Venüs ile güç merkezi Plüton arasındaki bugünün ya hep ya hiç karesi, takıntı veya belki de kıskançlık duygularını tetikleyebilir. Neyi kontrol etmeye çalıştığınıza dikkat edin.

Kova Burcu 5 Eylül 2021 Pazar Günlük ilişki Burç Yorumu

Siz bir arkadaşınızla veya kendi başınıza dinlenirken işiniz bir gün bekleyebilir. Geride kalma konusunda endişelenme – bu olmayacak. Arkanıza yaslanıp bir kez daha sakinleşmenin zamanı geldi.

Yeni bir sorumluluk sizi beklediğinizden daha fazla kısıtlar. İşler yakında dengelenecek.

Kova Burcu 5 Eylül 2021 Pazar Günlük Burç Yorumu

Önemli bilinçaltı kavrayışlar Pazar günkü gökyüzünün yüzeyini kırıyor gibi görünüyor, Kova. Onları görmezden gelmeye veya dışlamaya çalışmak yerine, rüyalar ve derin sohbetler yoluyla size gelenlerle oturmayı hedefleyin. Aşıklar, manyetik Venüs ve kendine güvenen Mars, her ikisi de dönüştürücü Plüton ile gözleri birbirine kilitler. Bu eşleştirme, sizi eski ilişki felsefelerini dönüştürmeye ve aşka yeni bir yaklaşım benimsemeye zorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.