Kova Burç Yorumları 3 Eylül 2021

Kova burcunun 3 Eylül 2021 Cuma günü için burç yorumları neler? Kova burcunu 3 Eylül 2021 Cuma günü neler bekliyor? Kova burcunu 3 Eylül 2021 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 3 Eylül 2021 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 3 Eylül 2021 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıKova burcu 3 Eylül 2021 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Kova Burcu 3 Eylül 2021 Cuma Günlük Aşk Burç Yorumu

İş demek istiyorsun ve yerinde duruyorsun Kova. Bu, özellikle ilişki sektörünüzdeki ay ile burcunuzdaki geri giden Satürn arasındaki bugünkü karşıtlık için geçerlidir. Bununla birlikte, karşılaştığınız zorluk, bir sevgili söz konusu olduğunda şefkat eksikliğinizden kaynaklanabilir veya belki de önceden koyduğunuz katı sınırları kaldırmak konusunda isteksiz olabilirsiniz. Her iki durumda da, ikisi arasındaki boşluğu doldurmanız isteniyor. Başka bir notta, Luna, sırayla duygularınızı ifade etmenize ve net bir şekilde iletişim kurmanıza yardımcı olan Merkür ile uyum içinde olacaktır. Herhangi bir ego gezisine yer olmayacak, o yüzden devam edin ve teslim olun.

Kova Burcu 3 Eylül 2021 Cuma Günlük ilişki Burç Yorumu

O kişiyle gerçekten bağlantı kurmak istiyorsanız, büyük bir şekilde – belki rahatsız edici bir şekilde – açılmanız gerekir. Kolay olmayacak, ama bu geceye kadar her şey değerli görünecek.

Kova Burcu 3 Eylül 2021 Cuma Günlük İş Burç Yorumu

Mars bugün son bir günlüğüne Neptün’e karşı çıkarken, mali durumunuz yeniden odak noktası haline getirildi. Son birkaç gündür, yapmaktan zevk aldığınız bir şeyden nasıl para kazanacağınızı merak ediyor olabilirsiniz. Mevcut işiniz, normalden biraz daha duygusal olarak yoğun olabilir ve bu, kendiliğinden bir değişiklik istemenize neden olabilir. Bir şey olursa, bir gün daha beklenmedik bir şey yapmaktan çekin. Özellikle dikkate almanız gereken kazançlı bir fırsat varsa, önümüzdeki birkaç gün içinde herhangi bir stresin çözüleceğini görebilirsiniz.

Duygularınıza bir kısıtlama koymak akıllıca değildir. Duyguların neyse o olmasına izin verin.

Kova Burcu 3 Eylül 2021 Cuma Günlük Burç Yorumu

Bir Kova olarak, büyümüş sorunlara yeni çözümler aramak için buradasınız. Bir saniye bile düşünmeden ilerlemek yerine, bu sürüşün nabzını tutmanıza izin vermeyi unutmayın. Cuma günkü gökyüzü hoş bir şekilde alçakgönüllüdür ve ay, kendini ifade eden Aslan burcunuza doğru süzülürken, yakın kişisel ilişkilerinizdeki şu anki alış-veriş durumunu vurgulayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.