Koç Burç Yorumları 5 Eylül 2021

Koç burcunun 5 Eylül 2021 Pazar günü için burç yorumları neler? Koç burcunu 5 Eylül 2021 Pazar günü neler bekliyor? Koç burcunu 5 Eylül 2021 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 5 Eylül 2021 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 5 Eylül 2021 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıKoç burcu 5 Eylül 2021 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Koç Burcu 5 Eylül 2021 Pazar Günlük Aşk Burç Yorumu

Derin bir nefes al, Koç. Bekar veya zaten bağlı, bugün aşırı düşünmeye meyilli bir parçanız var, bu yüzden topraklanmış kalmak önemlidir. Örneğin, kızgın gezegen hükümdarınız Mars yarın dönüştürücü Plüton ile buluşmadan önce, Venüs onu zorlu bir kare ile başlatıyor. Sevgi gezegeni, önemli kişilerden oluşan yedinci evinizi ve otoritenin otoriter onuncu evini harekete geçirdiğinde, güç ve kontrolü çevreleyen temalar ortaya çıkmaya mecburdur. Ayın, aşk, tutku ve tanınmadan oluşan beşinci evinizde parıldayacağını ve karışıma ekstra bir tutku katmanı ekleyeceğini unutmayın. Ego gezilerinden ve güç mücadelelerinden uzak durun. Bir şeyler değişmek üzere.

Koç Burcu 5 Eylül 2021 Pazar Günlük ilişki Burç Yorumu

Neler olup bittiğini düşünmek için iyi bir yerdesiniz ve bir arkadaşınızın (çevrimiçi veya çevrimdışı) sizin için doğru sözleri olabilir. Herkesin arada bir yavaşlaması gerekir – sizin bile.

Son işler kariyeriniz için iyiye işaret ediyor. Hızlı şeritte başarı için sürüyorsunuz!

Koç Burcu 5 Eylül 2021 Pazar Günlük Burç Yorumu

Bugünün kozmik manzarası muhtemelen volkanik hissedecek, Koç. Kariyeriniz ve itibarınız etrafında dönüşüm talep ediliyor ve eski varoluş yollarını korumak için mücadele etmektense boyun eğmek daha iyidir. Yönetici gezegeniniz, cesur Mars, bağ oluşturan Venüs ile birlikte, her ikisi de yenilenme getiren Plüton ile hizalanmalara kilitleniyor. Yakın kişisel bağlarınızda ve iş/yaşam dengenizde neyin değişmesi gerektiğine bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.