Koç Burç Yorumları 25 Eylül 2021

Koç burcunun 25 Eylül 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Koç burcunu 25 Eylül 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Koç burcunu 25 Eylül 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 25 Eylül 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 25 Eylül 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıKoç burcu 25 Eylül 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Koç Burcu 25 Eylül 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Kendi değerine sahip çıkıyorsun, Koç. Ay, istikrar arayan ikinci konfor, para ve değer sistemleriniz aracılığıyla Boğa burcunda sona ermeden önce, otoriter onuncu eviniz aracılığıyla için için yanan Plüton ile uyumlu bir üçgen oluşturacaktır. Örneğin, arzularınıza ve kişisel tatmininize öncelik vermenin yanı sıra, aynı zamanda bir rol de arıyorsunuz. Kimsenin sana aksini söylemesine izin verme, sevgilin bile. Bu, elbette, gezegen yöneticiniz Mars, toplulukla ilgili onbirinci evinizde Satürn ile uyum içinde olacağından işlerin zorlaşabileceği yerdir. Bu nedenle, bu süre zarfında başka romantik fırsatlar aramaya gidebilirsiniz.

Koç Burcu 25 Eylül 2021 Cumartesi Günlük İlişki Burç Yorumu

Haklı olup olmaman mesele olmayacak. Şu anda öfkenize ekstra dikkat etmelisiniz – en ufak bir provokasyonda kontrolden çıkmak sizin için çok kolay olacak.

Koç Burcu 25 Eylül 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Sonunda hafta sonu geldi, Koç! Çalışma haftanızı geriye dönük olarak düşünürken, herhangi bir iletişim sorununuz olup olmadığını düşünmelisiniz. Bugün Merkür’ün geri giden Plüton ile kare açı yaptığı son gün, ilişkileriniz, taahhütleriniz ve kariyeriniz arasında gerginliğe neden oluyor. Siz ve meslektaşlarınız haftanın çoğunda göz göze gelmemiş olabilirsiniz. Özellikle ortak sorumluluk konusunda anlaşmazlıklar varsa, iş gergin veya sinir bozucu hissedilebilirdi. Gelecekte iş arkadaşlarınızla yanlış iletişimden nasıl kaçınacağınız konusunda daha iyi bir fikriniz olabileceğinden, bu konuşmalar üzerinde şimdi düşünmelisiniz.

Projenizi yürütmenin zamanı geldi – her şeyi hazırlayın, ardından insanları gemiye alın.

Koç Burcu 25 Eylül 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Cumartesi günü gökyüzü, yere inmeyi ve geleceğin hakkında gerçekçi olmayı kolaylaştırıyor, Koç. Yönetici gezegeniniz, harekete geçiren Mars, günü yetenekli Satürn ile destekleyici bir ittifak içinde geçiriyor. Bu eşleştirme, kıskanılacak bir kararlılık, gerçekçilik duygusu ve takip etme yeteneği ile kendinizi uzun vadeli özlemlerinize uygulamanızı kolaylaştırır. Kararlı işbirliklerinde güçlerimizi birleştirmek için özellikle ideal bir gün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.