Koç Burç Yorumları 2 Eylül 2021

Koç burcunun 2 Eylül 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Koç burcunu 2 Eylül 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Koç burcunu 2 Eylül 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 2 Eylül 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 2 Eylül 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıKoç burcu 2 Eylül 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Koç Burcu 2 Eylül 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Duyguların şu anda durmuş gibi görünüyor, Koç. İster kişisel koşullardan, ister işi yapan tek kişiymişsiniz gibi hissetmenizden kaynaklansın, gezegen yöneticiniz ile gizemli Neptün arasındaki günümüzün karşıtlığı size sadece çok ihtiyaç duyduğunuz bazı sınırları belirlemenizi hatırlatmakla kalmıyor, aynı zamanda cesaret verici. ilişkinizde sağlıklı bir denge oluşturabilirsiniz. “Ver ve al” temaları kesinlikle akılda kalıyor, ancak Luna’nın Mars’a altmışlığı, önsezinizi doğruluyor. (Bir işaret arıyorsanız, budur.) Luna’nın Neptün ile üçgen açısı bu süreçte kendinize şefkat göstermenizi hatırlatır.

Koç Burcu 2 Eylül 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Bu gece uzun, tuhaf bir karşılaşma beklemelisin. Bu yüzden kalkabildiğiniz kadar erken gidin ve sabaha kadar ve herhangi bir şansla akşama kadar size yetecek çok fazla iyi enerjiniz var.

Koç Burcu 2 Eylül 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Bugün kendinizi tükenmiş hissediyorsanız, bu şaşırtıcı değil. Mars, dinlenmek isteseniz bile iş yerinde kalmanızı isteyen Neptün’e karşı muhalefetine devam ediyor. İş biraz enerjik olarak yoğun görünebilir. Sürekli hareket halinde olduğunuzu veya yapılacak çok şeyin olduğunu hissedebilirsiniz. Gün boyunca işinize ara veremiyorsanız, üretkenliğinizin gelip gittiğini görebilirsiniz. Neyse ki, ay Yengeç burcuna geçiyor ve yoğun bir günün ardından işten sonra eve gitmeyi buna değer kılıyor.

Felsefenizi yenilemenin zamanı geldi. Bu yıl nasıl değiştiğinizi değerlendirin.

Koç Burcu 2 Eylül 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Perşembe günkü gökyüzü önünüzdeki yolu kapatıyor gibi görünüyor, Koç. Yönetici gezegeniniz, kendi kendini motive eden Mars, gerçekliği büken Neptün ile aralıklı bir karşıtlığa kilitleniyor. Bu eşleştirme, enerji seviyelerini düşürmek, idealize edilmiş düşünceyi artırmak ve mevcut yörüngenizi karıştırmak için ünlüdür. Olayları gerçekte oldukları gibi görme olasılığınız düşük olduğundan, bugün önemli kararlar vermekten kaçınmaya çalışın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.