Koç Burç Yorumları 18 Eylül 2021

Koç burcunun 18 Eylül 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Koç burcunu 18 Eylül 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Koç burcunu 18 Eylül 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 18 Eylül 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 18 Eylül 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıKoç burcu 18 Eylül 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Koç Burcu 18 Eylül 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Bir ilişkide arzuladığınız denge bugün öne çıkıyor, Koç. Tek veya bağlı, bu, önemli diğer(ler)inizin desteğini yansıtmanız için bir fırsattır. Eşit bir alma ve verme olması gerekiyor ve bunu ilk elden görmeye başlıyorsunuz. Bu arada ay, uykulu onikinci kapanış, rüyalar ve gizli gündemler evinizden rüya gibi Balık’a kayacak, kişisel konulara ve sahnelerin arkasındaki her şeye dikkat çekecek, bu yüzden büyük olasılıkla bir yağmur çeki istiyorsunuz. Yeniden bir araya gelmek için biraz zamana ihtiyacınız olabilir veya olmayabilir, ancak bunu yapma hakkınız var.

Koç Burcu 18 Eylül 2021 Cumartesi Günlük İlişki Burç Yorumu

Bir şeyleri konuşmak için harika bir zaman ama anında sonuç beklememeye çalışın. Duygularınız şu anda biraz fazla, özellikle de en çok zaman geçirdiğiniz insanlarla ilgili oldukları için.

Koç Burcu 18 Eylül 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Bağlanın, Koç! Ay, insani Kova burcunun son derecelerine girerken, eski profesyonel bağlantılara ulaşma eğiliminde olabilirsiniz. Yüz yüze veya çevrimiçi olarak, eski meslektaşlar, danışmanlar ve amirlerle yeniden bağlantı kurmayı düşünmelisiniz. Basit bir “merhaba” olağanüstü bir profesyonel fırsata yol açabilir! Eski bir bağlantıyla yapılan konuşmanın nereye varacağını asla bilemezsiniz. Ay, günün ilerleyen saatlerinde tatlı Balık burcuna geçmeden önce erken davranın. Ay Balık burcuna girdiğinde, profesyonel ağınızla yeniden bağlantı kurmaya daha az meyilli hissedeceksiniz.

Bu son engel bir kafa kaşıyıcıdır. Üzerinden geçmek yerine içinden geçmeyi deneyin.

Koç Burcu 18 Eylül 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Koç, ne sıklıkla kendini yüzmeye bırakıyorsun? Ay dostane Kova burcunda amaçsızca süzülürken, iş birkaç plan yapmak söz konusu olduğunda Cumartesi gökyüzü cennet gibi. Arkadaşlarınızla brunch yapmak veya kendinizi topluluğunuza dahil etmek için ideal bir gün. Luna’nın açı eksikliği, günü çok az hareketle dolduruyor. Daha sonra, ay derin duygulara sahip Balık’a dalar ve sosyal geri çekilme ve iyileşme çağrısında bulunur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.