İkizler Haftalık Burç Yorumları (27 Eylül – 3 Ekim Haftası)

İkizler burcunun 27 Eylül – 3 Ekim haftası için burç yorumları neler? İkizler burcunu 27 Eylül – 3 Ekim haftası neler bekliyor? İkizler burcunu 27 Eylül – 3 Ekim haftası aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun 27 Eylül – 3 Ekim haftası iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun 27 Eylül – 3 Ekim haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıİkizler burcu 27 Eylül – 3 Ekim haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

İkizler Burcu 27 Eylül – 3 Ekim Haftalık Burç Yorumu

İkizler, Merkür gerilemesi bu hafta kabloları geçerken kısa bir sigortanız olabilir.

Hafta 26 Eylül Pazar günü, güneş Terazi burcunda, macera evinizde, güven evinizde İkizler burcunda Kuzey Ay Düğümü ile üçgen açı yapmasıyla başlıyor. Aynı gün Merkür Terazi burcunda geri gidiyor. Sevdiğiniz bir dağ noktasına veya yerel bir kıyı şeridine gitmek için ani bir istek duyabilirsiniz. Bugün biraz maceraya ihtiyacın var. Bir arkadaşınızı veya aile üyenizi yanınıza almak biraz ikna edici olacağından erken başlayın.

29 Eylül Çarşamba günü, iş evinizde ve rutinlerinizde Venüs’ün Akrep’te olmasıyla başlayan, kariyer evinizde Balık’ta Neptün ile üçgen açı yapan iki görünüm var. İkizler, daha iyi bir deneyim hayal etmek için birkaç dakikanızı ayırarak işinizde muazzam bir ilerleme kaydedebilirsiniz. Kendinize Göksel İlham Perisinin cevaplayacağı sorular sormayı düşünün. Bu işi nasıl daha eğlenceli hale getirebilirim? Bu işi yarım saatte nasıl yapabilirim? Nasıl daha iyi bir iş bulabilirim?

İkizler Burcu 27 Eylül – 3 Ekim Haftalık Aşk Burç Yorumu

Merkür retrosu bu hafta 27 Eylül’de başlarken, tüm hayatınızın karışıklık perdesinin altına düştüğünü hissedeceksiniz, İkizler. Gezegensel cetveliniz vites değiştirdiğinde, hepsinden en çok siz etkilenirsiniz.

Bu özel geçiş, aşk hayatınız için özellikle etkilidir, çünkü kozmik habercimiz, beşinci evinizde flört, romantizm ve doğurganlık içinde ay yürüyüşü yapacaktır. Bu, şimdi ve gelecek haftalarda tutkuyu nasıl verdiğinizi, aldığınızı ve ona nasıl yaklaştığınızı gözden geçirmenizi sağlar.

Bekar veya rastgele çıkan İkizler, kararlı veya evli çiftlerden daha özel olarak etkilenecektir. Yanlış iletişim meydana gelse de, bunu nerede durduğunuzu dinlemek ve tartışmak için bir zaman olarak kullanın. Bazı Geminiler, geçmişten gelen eski alevleri ve bağlantıları bile duyabiliyordu!

İkizler Burcu 27 Eylül – 3 Ekim Haftalık İş Burç Yorumu

Eylül’e “elveda”, Ekim’e “merhaba” demeye hazır olun İkizler! Bu ay sona ererken, yaratıcılık sektörünüz ön plana çıkıyor.

27 Eylül Pazartesi günü, Merkür istasyonları Terazi’de geri gidiyor, bu da sizi neyin neşelendirdiğini ve yaratıcılığınızı ateşleyen şeyleri gözden geçirmenizi istiyor. Merkür gerilemesi, hobilerinizi ve eğlencelerinizi, özellikle de işinizde bunlara nasıl değindiğinizi yeniden düşünmek için bir zaman olabilir. İş/yaşam dengeniz, özellikle işe girip çıkmanıza neşe getiren şeylere geri dönmeniz gerekiyorsa, odaklanabilir. Bir tutku projesi gibi iş yerinde yaratıcılığınızı nasıl kullandığınız da retrograd dönemde değişebilir.

Daha sonra Venüs 29-30 Eylül Çarşamba ve Perşembe günleri arasında geri giden Neptün ile üçgen açı yapacak. Bu üçgen, kariyer yolunuzdaki yaratıcılığı temsil ediyor. Bu geçiş sırasında bir sorunu veya projeyi farklı şekilde ele alabilirsiniz. Profesyonel hayallerinizi takip ettiğinizde veya işte yaratıcı tarafınızdan yararlandığınızda biraz finansal şans bile fark edebilirsiniz. Geçiş, Merkür retrosunun işteki yaratıcılık sektörünüzü nasıl etkileyeceğine ışık tutabilir. Hatta yeni bir tutku projesine bile yol açabilir!

İkizler Burcu 27 Eylül – 3 Ekim Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi günü hayat, olmasını istediğinden biraz daha kafa karıştırıcı hale geliyor, ama bunun seni işleri kendi bildiğin gibi yapmaya çalışmaktan alıkoymasına izin verme. Resimde bir tatlım varsa, sizi daha sonra tekrar kontrol etmeleri gerekir. Çarşamba gününe kadar bazı şeyleri çözmüş olacaksınız ve hayatınıza büyük girişini yapmak üzere olan yeni insan için hazır olacaksınız. Onları gördüğünüzde tanıyacaksınız. Bu hafta sonu yoğun olacak – o kadar yoğun ki birkaç randevuyu kaçırabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.