İkizler Burç Yorumları 7 Eylül 2021

İkizler burcunun 7 Eylül 2021 Salı günü için burç yorumları neler? İkizler burcunu 7 Eylül 2021 Salı günü neler bekliyor? İkizler burcunu 7 Eylül 2021 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun 7 Eylül 2021 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun 7 Eylül 2021 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıİkizler burcu 7 Eylül 2021 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

İkizler Burcu 7 Eylül 2021 Salı Günlük Aşk Burç Yorumu

Tutkularınızın mutluluğunu takip edin, İkizler. İçgüdüleriniz sizi arzuladığınız aşka yönlendiriyor ve bu sizinle başlıyor. Bu arada ay, eviniz, aileniz ve en içteki duygularla ilgili duygusal dördüncü evinizde gezinmeye devam edecek, ancak bu süreçte ateşli bir kavuşumda harekete geçen Mars’a katılacak. Bazı gerçekleri kendinize saklayanlarınız için, o bastırılmış enerjiyi serbest bırakmak için bir çıkış bulduğunuzdan emin olun. Bekar? Luna’nın seks, birleşme ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci eviniz aracılığıyla gölgeli Pluto’ya olan uyumlu üçgeni, en azından bir başkasına bağlanmadan önce kendinizi kontrol etmeye teşvik ediyor.

İkizler Burcu 7 Eylül 2021 Salı Günlük İlişki Burç Yorumu

Birinin net sinyallerini kaçıracak kadar düşüncelere dalmış olabilirsiniz. Bu, tamamen kaçırdığınız anlamına gelmez – mesajlar daha sonra düşündüğünüzde muhtemelen bir gülümseme getirecektir.

İkizler Burcu 7 Eylül 2021 Salı Günlük İş Burç Yorumu

Geçim kaynağınızda bir şeyler değişiyor, İkizler! Yeni ay, dün geçiminizi sürdürmek için hızlı bir şekilde meyve verebilecek yeni olanaklar açtı. İşyerinde veya hatta farklı bir pozisyonda yeni roller üstlenerek geçim kaynağınızda büyük iyileştirmeler yapabilirsiniz. Ancak, ne tür bir işe değer verildiği sorusu havada kalıyor. Daha istikrarlı bir ev cephesine sahip olmak isteyebilirsiniz, ancak işte evde olduğundan daha fazla zaman gerektirebilir. Sunulan fırsat ne olursa olsun, evde başarmak istediğiniz şeyle finansal olarak sürdürülebilir olduğundan emin olun!

Aniden fikirleriniz kökten değişti – düşünce tarzınızı savunun.

İkizler Burcu 7 Eylül 2021 Salı Günlük Burç Yorumu

Odağınızı bugün köklerinize gönderin, İkizler. Ev ve aile hayatınız biraz dikkat gerektiriyor ve pratik Başak ayı sizi bu konuda bir şeyler yapmaya zorluyor. Luna’nın buradaki varlığı tipik olarak düşük sosyal bir profili ve dinlenme için bir öncelik vermeyi teşvik eder, ancak ayın motive olmuş Mars ve derin duygulu Pluto ile buluşması, fazla enerjiyi fiziksel bir çıkışa yönlendirmeye ihtiyaç duyulduğunu gösterir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.