İkizler Burç Yorumları 5 Eylül 2021

İkizler burcunun 5 Eylül 2021 Pazar günü için burç yorumları neler? İkizler burcunu 5 Eylül 2021 Pazar günü neler bekliyor? İkizler burcunu 5 Eylül 2021 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun 5 Eylül 2021 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun 5 Eylül 2021 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıİkizler burcu 5 Eylül 2021 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

İkizler Burcu 5 Eylül 2021 Pazar Günlük Aşk Burç Yorumu

Algı özneldir ve bunu herkesten çok sen biliyorsun İkizler. Şimdi, ay, konuşkan üçüncü iletişim eviniz aracılığıyla Aslan’daki yolculuğunu tamamlamadan önce, geniş macera, bilgelik ve bilinmeyen topraklardan oluşan dokuzuncu eviniz aracılığıyla, kararlı yedinci evinizin göksel yöneticisi Jüpiter’e karşı bir muhalefet yapacak. Bekar veya zaten alınmış, bir inanç sıçraması yapmak için sezgisel olarak yönlendiriliyorsunuz, ancak aynı şekilde, yol boyunca birkaç zorlukla karşılaşabilirsiniz. Örneğin, Venüs bugün Plüton ile yüzleşecek ve kalbinizin arzuları ile önceki taahhütleriniz arasında gerilim yaratacak. O ne olacak?

İkizler Burcu 5 Eylül 2021 Pazar Günlük ilişki Burç Yorumu

Size en yakın insanlardan ayı isteyin ve ne elde ettiğinizi görün. Şu anda bir şeyleri saklamaya gerek yok – ve başkalarının da size karşı dürüst olmasını beklemelisiniz.

Birlikte çalıştığınız biri yakında birlikte çalıştığınız biri olabilir. Kucakla.

İkizler Burcu 5 Eylül 2021 Pazar Günlük Burç Yorumu

Pazar günü gökyüzü, yakın ilişkilere yaklaşımınızda devrim yaratmaya çalışıyor, İkizler. Aşıklar, Venüs ve Mars, kendilerini yeraltı gezegeni, duygusal olarak yoğun Plüton ile güçlü bağlantılarda bulurlar. Bu eşleştirmenin, iyileşmesi gereken ve en iyi savunmasız konuşmalar veya yaratıcı yayın yoluyla erişilebilecek eski yaraları belirlemesi muhtemeldir. Karanlığa doğru yürü ve giderken geçmişini bırak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.