Haftalık Burç Yorumları (6 Eylül – 12 Eylül Haftası)

Haftalık burç yorumları ve Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarının burç yorumları yazımızda.

Koç Burcu
Koç Burcu 6 Eylül – 12 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Hafta, 5 Eylül Pazar günü, Merkür’ün Terazi’de, dostluk evinizde Kova’da Satürn’e üçgen açı yapmasıyla başlıyor. Arkadaşlıklarınıza çok pratik bir şekilde bakıyor olabilirsiniz. Bir komşunuzdan çim biçme makinesi veya çocuğunuzun okulunda tanıdığınız birinden dikiş makinesi ödünç almak istiyorsunuz. Havaalanına gitmeniz gerekirse diye bir telefon ağacı yapıyor olabilirsiniz. Çocuğunuzun bir okul projesi için para toplamasına yardımcı olup olmayacaklarını görmek için arkadaşlarınızı arıyor olabilirsiniz. Pazartesi yoğun bir gün. Başak burcundaki yeni ay ve üç önemli yönü var. Venüs, Plüton ile kare açı yapıyor ve Jüpiter ile üçgen açı yapıyor. Aries, bu sabah yatağın sağ tarafında uyanabilirsin. Özellikle kendinizi öne çıkarırsanız ve dünyaya ne istediğinizi söylerseniz işler istediğiniz gibi gidebilir. Venüs ortaklık evinizde olduğundan, başka bir insanla konuşmak bu enerjiyi harekete geçirir. Aynı gün, 6 Eylül, Mars, rutinler evinizde, Başak burcunda, kariyer evinizde Plüton ile üçgen açı yapıyor. Bugün, büyük sorunları çözme, zorlu kararları tersine çevirme ve yaşam yönünüzü değiştirme yeteneğine sahipsiniz. Bunun bir Pazartesi günü için kulağa çok geldiğini biliyorum ama bu, özelliklerin olağanüstü bir birleşimi. Ama bu güçlü enerjiyi kullanmak için dümeni sen almalısın. Bugün yaptığınız küçük artımlı değişiklikler bile, bundan bir yıl sonra yeni bir yaşam yoluna katkıda bulunabilir.


Boğa Burcu
Boğa Burcu 6 Eylül – 12 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Hafta, 5 Eylül Pazar günü, Terazi’deki Merkür’ün itibar evinizde Kova’daki Satürn ile üçgen açı yapmasıyla başlıyor. Haftanızı planlıyor ve işe geri dönmeyi dört gözle bekliyor olabilirsiniz. Veya kendinize daha iyi bir pozisyon bulmak için hatırı sayılır beceri setinizi kullanmak istiyorsunuz. Bu, LinkedIn’deki kişilere, özellikle eski iş arkadaşlarına ve yöneticilere ulaşmak için iyi bir gün. Pazartesi günü, günün enerjisiyle çevrilisiniz. Başak burcundaki yeni ay ve üç önemli yönü var. Gezegen hükümdarınız Venüs, Oğlak burcundaki Plüton’a kare, Kova burcundaki Jüpiter’e üçgen açı yapar. Maddi rahatlığı tezahür ettirmek için doğal bir yeteneğiniz var. Nakit göstermek isteyebilirsiniz, ancak nesneleri göstermek sizin için paradan daha kolaydır. Bu kası bir süredir kullanmadıysanız, biraz egzersiz yapma zamanı. Bugün, hayatınıza neleri çekmek istediğinize dair net bir vizyon edinin. Aynı gün, 6 Eylül, Başak burcundaki Mars, zevk evinizde, maneviyat evinizde Plüton ile üçgen açı yapıyor. Bu, dileğinizi güvenle ve hak etme duygusuyla birleştirmenize yardımcı olur. Boğa, istediğin şey için Evrenle pazarlık yapma zamanı değil. İstediğiniz şeye layık olduğunuzu hissettiğinizde, işleme hareketini başlatırsınız. Şimdi sadece işaretleri izlemek kalıyor.


İkizler Burcu
İkizler Burcu 6 Eylül – 12 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Hafta, 5 Eylül Pazar günü, öğretmenler ve eğitim evinizde Terazi’deki Merkür’ün Kova’daki Satürn’e üçgen açı yapmasıyla başlıyor. Önümüzdeki okul haftasına öğretmen veya öğrenci olarak hazırlanıyor olabilirsiniz. Bu, malzeme veya çalışma alanı açısından her şeyi düzene sokmak için iyi bir gün. Genel olarak, özellikle tarama, parçalama veya dosyalama gibi evrak işleriyle de ilgilenebilirsiniz. Pazartesi günü, muhtemelen birçok düşünceyle meşgulsünüz. Başak burcundaki yeni ay ve üç önemli yönü var. Terazi’deki Venüs, Oğlak’taki Plüton’a kare ve Kova’daki Jüpiter’e üçgen açı yapar. Bu, steroidlerin tezahür eden bir yönüdür. İkizler, bu vahşi, cüretkar hedeflerinizden birini alıp bu yolda bir adım atmak için bir gün. Bir müzik kanalı veya tartışmalı bir podcast başlatın. En sevdiğiniz etkileyiciyi DM’ye gönderin ve kişiye neden onları bu kadar çok sevdiğinizi söyleyin. Bu bir trapez sanatçısının yönüdür – sıçrama zamanı. Aynı gün, 6 Eylül, evinizin ve ailenizin evinde Başak burcundaki Mars, kaynak evinizde Plüton ile üçgen açı yapıyor. Ailen bugün ya yüzde 100 arkanda olacak ya da kapıyı kilitleyecekler. Bu yüzden planlarınızı birlikte yaşadığınız kişilere açıklamadan önce düşünceli ve anlayışlı olun. Yakın akrabalarınız hedefleriniz hakkında oldukça fikir sahibi olacaklar.


Yengeç Burcu
Yengeç Burcu 6 Eylül – 12 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Hafta 5 Eylül Pazar günü Merkür’ün Terazi’de, evinizde ve ailenizde Kova’da Satürn’e üçgen açı yapmasıyla başlıyor. Bugün evi baştan aşağı temizliyor olabilirsiniz. Bu, çocukları başka bir eğitim dönemine sokmaya veya kendinizi üniversiteye hazırlamaya hazırlanmanın bir parçası olabilir. Ayrıca dağınıklığı toplayabilir, artık ihtiyacınız olmayan şeyleri toplayabilir ve evde biraz nefes alma alanı yaratabilirsiniz. Pazartesi günü, güçlü enerji dikkat dağıtıcı olabilir. Başak burcundaki yeni ay ve üç önemli yönü var. Terazi’deki Venüs, Oğlak’taki Plüton’a kare ve Kova’daki Jüpiter’e üçgen açı yapar. Bu istisnai bir mali yöndür. Yengeç, bu yan işinizin başlangıcı veya eBay mağazanızdaki ilk satış olabilir. Büyük düşünün ve ardından planlarınızı harekete geçirin. Aynı gün 6 Eylül’de Mars Başak burcunda, sözleşmeler ve anlaşmalar evinizde, ortaklıklar evinizde Plüton ile üçgen açı yapıyor. Birlikte çalışmak isteyeceğiniz birini tanıyorsanız, bir anlaşma yapılıp yapılamayacağını öğrenmek için iletişime geçmeyi düşünün. Bugün insanı ele geçiremeseniz bile, bir tohum ekiyorsunuz. Ve bugün gibi bir günde, bir tohum büyüyerek güçlü bir meşe ağacına dönüşebilir. Doğal alçakgönüllülüğünüzü ve tereddütünüzü aşın ve dileklerinizi dünyaya duyurun.


Aslan Burcu
Aslan Burcu 6 Eylül – 12 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Hafta 5 Eylül Pazar günü, iletişim evinizdeki Merkür Terazi’de, Kova’da Satürn’e üçgen açı yapıyor. Sen ve sevgilin çok ciddi bir konuşma için oturuyor olabilirsiniz. Bu, ilişkinizin geleceği veya kayınvalideler, mahalle rahatsızlıkları ve bütçeniz gibi dış etkenleri nasıl ele aldığınızla ilgili olabilir. Ortak noktanızı bularak ve uzlaşmaya açık olarak çok şey başarabilirsiniz. Bugün, ilişkinizi güçlendirebilirsiniz. Pazartesi günü, güçlü enerji planlarda bir değişiklik yaratır. Başak burcundaki yeni ay ve üç önemli yönü var. Terazi’deki Venüs, Oğlak’taki Plüton’a kare ve Kova’daki Jüpiter’e üçgen açı yapar. Leo, önemli bir anlaşmaya dahil olabilir, önemli evrakları imzalayabilir veya bir işbirliği teklif edebilirsin. Bu, bir ev veya araba satın almayı içerebilir. Siz ve bir arkadaşınız birlikte bir iş kurabilirsiniz. Büyük resme bakmak bugün iyi bir fikir. Aynı gün, 6 Eylül, Mars Başak burcunda, para evinizde, analiz evinizde Plüton ile üçgen açı yapıyor. Bugün, gerçekler ve rakamlar için bir kafanız var. Leo, bir iş planını bir günden kısa sürede hazırlayabilirsin. Ama her şeyi yarına ertelemenin büyük bir cazibesi var. Bunun yerine bu enerjiyi riskli faaliyetler için kullanabilirsiniz. Bu güçlü enerjiye dikkat edin. Akrobatik su kayağı yerine iş görüşmeleri için daha iyi kullanılır.


Başak Burcu
Başak Burcu 6 Eylül – 12 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Hafta 5 Eylül Pazar günü, Merkür Terazi’de, para evinizde, iş evinizde Kova’da Satürn’e üçgen açı yaparak başlıyor. Bugün fazladan birkaç saat harcamak, genellikle saatte kazandığından daha fazla para kazanmanı sağlayabilir. Çığır açan bir fikriniz olabilir. Bu, özellikle analiz, eleştirel düşünme ve karar verme için beyninizi güçlendiren bir özelliktir. Bu pozitif enerjiyi iyi bir şekilde kullanabilirsiniz. Pazartesi günü oldukça çalışkan olmanız muhtemeldir. Kendi burcunuzdaki yeni ay ve üç önemli yönü var. Terazi’deki Venüs, Oğlak’taki Plüton’a kare ve Kova’daki Jüpiter’e üçgen açı yapar. Birinin sana aşık olması için kapılar açılır. Başak, bu kişi zaten hayatında olabilir ve aniden sana ne kadar hayran olduğunu ve seni önemsediğini fark edebilir. Ya da bu, geçerken tanıştığınız biri olabilir. Arkadaşlık veya daha fazlası için bugün yeni bir bağlantıya açık olun. Bu sizi yepyeni bir yöne götürebilir. Aynı gün, 6 Eylül, Mars Başak burcunda, güven evinizde, risk alma evinizde Plüton ile üçgen açı yapıyor. Sizin için çok karakteristik olmayan bir şey yapmak isteyebilirsiniz. Genelde sağduyulu ve düşüncelisiniz, ancak bugün doğum günü kıyafetinize kadar soyunmak ve fıskiyelerin arasından geçmek istiyorsunuz. Ve belki bunu yeni biriyle el ele yapabilirsiniz. Aşkı arıyorsanız, çevrimiçi bir flört profilinde size kimin göz kırptığını kontrol edin.


Terazi Burcu
Terazi Burcu 6 Eylül – 12 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Hafta, 5 Eylül Pazar günü, kendi burcunuzdaki Merkür ile, romantizm ve macera dolu evinizde Kova’da Satürn ile üçgen açı yaparak başlıyor. Biraz eğlenmek konusunda ciddileşmenin zamanı geldi. Bazen kendinizi aşırı programlayabilir ve boş zaman için çok az zaman bırakabilirsiniz. Ve şimdi, mevsimlerin değişmesi ve yeni öğretim yılının başlamasıyla birlikte, tatilleri, izin günlerini ve eğlence zamanını engellemek için çok önemli bir zaman. Ve bunu yaptığınızda, romantizm olabilir. Pazartesi günü hareketli bir enerji var. Başak burcundaki yeni ay ve üç önemli yönü var. Terazi’deki Venüs, Oğlak’taki Plüton’a kare ve Kova’daki Jüpiter’e üçgen açı yapar. Muhtemelen biri sizi bir kaide üzerine yerleştiriyor. Belki sana çıkma teklif etmek istiyorlar, ama onları geri çevirmenden korkuyorlar. Terazi, bu kişi size uzaktan hayran olabilir, yaklaşma işareti olarak sizden bir gülümseme bekliyor olabilir. Aradığın şey aşksa, gözlerini açmanın zamanı geldi. Aynı gün, 6 Eylül, Başak burcundaki Mars, gizli ilişkiler evinizde, Oğlak burcundaki Plüton ile üçgen açı yapıyor. Aşk treni hızla ilerliyor. Terazi, bu, çevrimiçi bir flört platformundaki insanlara ulaşmak veya çöpçatanınızı aramak ve ona eşinizle tanışmaya hazır olduğunuzu söylemek için harika bir gün.


Akrep Burcu
Akrep Burcu 6 Eylül – 12 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Hafta 5 Eylül Pazar günü, Merkür’ün Terazi’de, sırlar evinizde, evinizin ve ailenizin evinizde Kova’da Satürn’e üçgen açı yapmasıyla başlıyor. Evdeki biri size gizlilik yemini edebilir. Bu, geleceği hakkında karar veren ve aile üyelerinden çok fazla destek beklemeyen bir kardeş veya daha küçük bir akraba olabilir (tabii ki sizden başka). Akrep, dilini tutmakta mükemmelsin, ama şimdi bu kişinin planlarının olası sonuçlarını tartıyorsun. Pazartesi günü elleriniz dolu. Başak burcunda yeni ay var ve üç önemli yönü var. Terazi’deki Venüs, Oğlak’taki Plüton’a kare ve Kova’daki Jüpiter’e üçgen açı yapar. Akşam yıldızı Venüs, bir başkasının sizin sevginize ve desteğinize ihtiyacı olduğunu öne sürüyor. Bu, değer verdiğiniz birinden gece yarısı bir telefon görüşmesi olabilir. Aynı hatayı tekrar tekrar yaparak bir döngüye sıkışıp kalabilirler. Onları bir kez daha kurtarmak için seni arıyorlar. İşte böyle bir arkadaşsın, koşulsuz seven Akrep. Aynı gün, 6 Eylül, Mars Başak burcunda, dostluk evinizde, iletişim evinizde Plüton ile üçgen açı yapıyor. İnsanlar bugün sizin aynanız, davranışlarınızı size geri yansıtıyor. Akrep, sizin de bir döngüye sıkışıp kaldığınızı fark edebilirsiniz. Bir çıkış aramanın zamanı geldi. Kendinize anlattığınız hikayeye dikkat edin. Yeni bir anlatı ortaya çıktığında her şey değişir ve hamster çarkından inebilirsiniz.


Yay Burcu
Yay Burcu 6 Eylül – 12 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Hafta 5 Eylül Pazar günü, arkadaşlık evinizde Merkür Terazi’de, işe gidiş geliş evinizde Kova’da Satürn ile üçgen açı yaparak başlıyor. Bugün esnek olun. Bu kombinasyon sizi yolda çok fazla trafiğe sokabilir. Bir randevuyu kaçırmanıza veya biriyle tanışmak için yanlış Starbucks’a gitmenize neden olabilir. Bu kimsenin suçu değil. Günün şartları bu. Bazı yönler sadece bir yokuş yukarı tırmanış. Pazartesi günü enerji oldukça yoğun. Başak burcunda yeni ay var ve üç önemli yönü var. Terazi’deki Venüs, Oğlak’taki Plüton’a kare ve Kova’daki Jüpiter’e üçgen açı yapar. Bugün iyi vakit geçirmeye çok odaklandınız. Hiçbir şey ve demek istediğim, hiçbir şey yolunda duramaz. Ancak bu, TV tekrarlarını izleyerek veya sadece telefonunuzda gezinerek boşa harcanacak bir gün değil. Bugün çok farklı bir şey yapmak için güzel bir gün. Yay, git biraz Güney Afrika Bobotie veya diğer egzotik mutfakları dene. Sıcak hava balonuyla yukarı çıkın. Bir kaçış odası deneyin. Bugün yapacak olağan dışı bir şey arayın. Aynı gün 6 Eylül’de Mars Başak burcunda, itibar evinizde, Oğlak burcundaki Plüton ile üçgen açı yapıyor. Bu, konfor alanınızdan çıkmak ve bir şekilde kendinizi test etmek için bir fırsattır. Ve bir an için rahatsız olabilirken, Yay, bu maceranın bir parçası.


Oğlak Burcu
Oğlak Burcu 6 Eylül – 12 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Hafta, 5 Eylül Pazar günü, kariyer evinizdeki Merkür Terazi’de, para evinizde Kova’da Satürn’e üçgen açı yaparak başlıyor. Bu sizin için bir hafta sonu tatili olabilir, ancak şu anda mükemmel bir kariyer enerjisi var. Güncellenmiş özgeçmişinizi yayınlamak için veya profesyonel bir web sitesinde birisine yeni bir iş aradığınızı bildirmek için bir veya iki saatinizi ayırmayı düşünün. Pazartesi günü canlı bir enerji var. Başak burcunda yeni ay var ve üç önemli yönü var. Terazi’deki Venüs, Oğlak’taki Plüton’a kare ve Kova’daki Jüpiter’e üçgen açı yapar. Bugün, bir mıknatıs gibi pozitif enerjiyi çekiyorsun. Tatildeyseniz ünlü bir influencer’ın yanında oturabilirsiniz. Eğer işteyseniz, CEO ile yan yana çalışıyor olabilirsiniz. Bu yıldızlara ulaşmak için güzel bir gün. Aynı gün, 6 Eylül, inanç sistemleri evinizde Başak burcundaki Mars, kendi Oğlak burcunuzda Plüton ile üçgen açı yapıyor. Son zamanlarda yaptığın erteleme, kendine inanmamakla bağlantılı. Bugün sizi ileriye taşıyabilecek güçlü bir yön. Oğlak burcu, bu, alanınız dışındaki birine ulaşmak ve ne kadar yetenekli ve hırslı olduğunuzu onlara bildirmekle ilgilidir. Bu sakin olunacak bir gün değil. Kükreme zamanı.


Kova Burcu
Kova Burcu 6 Eylül – 12 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Hafta 5 Eylül Pazar günü, Merkür Terazi burcunda, eğitim evinizde, kendi Kova burcunuzda Satürn ile üçgen açı yapıyor. Okul dönemine yeni başlamış olabilirsiniz ve şimdi kendinizi toparlamanın ve kendinize bir çalışma sistemi vermenin zamanı geldi. Resmi bir okul ortamında olmasanız bile, her zaman öğrenecek yeni şeyler vardır. Ama disiplin olmadan hiçbir şey olmaz. Kendiniz için bir çalışma alanı oluşturmayı ve çalışma tekniklerini gözden geçirmeyi düşünün. Pazartesi günü enerji yükseliyor. Başak burcunda yeni ay var ve üç önemli yönü var. Terazi’deki Venüs, Oğlak’taki Plüton’a kare ve Kova’daki Jüpiter’e üçgen açı yapar. Kova, bugün kalp meselelerinde oldukça şanslısın. Çıkmak istediğin birini tanıyorsan, bugün bu kişiden kahve içmeyi isteme günü. Ya da size sorabilmeleri için kendinizi uygun hale getirin. Aynı gün, 6 Eylül, Mars Başak burcunda, güç evinizde, Oğlak burcundaki Plüton ile üçgen açı yapıyor. Aşkın bugün üzerinizde çok güçlü bir etkisi olabilir. Halihazırda bir aşk ilişkiniz varsa, bugün yapabileceğiniz romantik şeyi düşünün. Siz farkına varmadan, kalbiniz çarpıyor ve her yeriniz titriyor. Kova, hayatının zamanına sahip olabilirsin.


Balık Burcu
Balık Burcu 6 Eylül – 12 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Hafta, 5 Eylül Pazar günü, Merkür’ün Terazi’de, mahremiyet evinizde, sırlar evinizde Satürn ile üçgen açı yapmasıyla başlıyor. Sen ve sevgilin yatak odasının kapısını kilitliyor olabilirsiniz. Birlikte sessiz ve kaliteli zaman geçirmenin zamanı geldi. Veya kendinize havuza bakan güzel bir otel odası kiralayın. Bu çok tatmin edici bir hafta sonu olabilir. Pazartesi günü canlı bir enerji var. Başak burcunda yeni ay var ve üç önemli yönü var. Terazi’deki Venüs, Oğlak’taki Plüton’a kare ve Kova’daki Jüpiter’e üçgen açı yapar. Balık, çoğu burçtan daha fazla, Evrenin size rehberlik etmesine izin verirsiniz. Ama arada bir, Evrenin ne istediğinizi bilmesini sağlamak iyi bir fikirdir. Balık, bir hedef belirleme zamanı. Aynı gün 6 Eylül, Mars Başak burcunda, iş ortaklıkları evinizde, Plüton Oğlak burcunda ise dostluk evinizde üçgen açı yapıyor. Bir arkadaşınız bir iş kurma bilgisine ve becerisine sahip olabilir. Ve çılgın fikirlerinizi seviyorlar. Bir araya gelin ve vizyonunuzu tanımlayın. Balık, bu kişinin bildiğinden daha fazla kaynağı var ve sana yatırım yapmaya istekli olabilirler.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.