Günlük İş Burç Yorumları 6 Eylül 2021

6 Eylül Günlük İş Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını iş konularında neler bekliyor? İşte Pazartesi günü için 6 Eylül Günlük İş Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
6 Eylül 2021 Pazartesi Koç Burcu Yorumları

Başak burcundaki yeni ay dikkatinizi çekiyor, Koç. Önümüzdeki altı ay içinde mevcut profesyonel pozisyonunuzda neyi başarmak istiyorsunuz? Mevcut çalışma ortamınızı, pozisyonunuzu ve günlük görevlerinizi düşünürken bu soruyu düşünün. Günlük iş hayatınız hakkında değiştirmek isteyebileceğiniz bir şey var. Mevcut iş hayatınıza yeni bir şey davet etme niyetini belirlemek için yeni ayı kullanın. Bazıları için bu yeni bir iş veya ortam olabilir. Diğerleri için bu, mevcut pozisyonunuzda yeni bir şey denemek anlamına gelebilir.


Boğa Burcu
6 Eylül 2021 Pazartesi Boğa Burcu Yorumları

Başak burcundaki yeni ay, şimdi başlamak için yeni bir altı aylık döngüye davet ediyor. Yeni ay, Bakire iş, rutin ve alışkanlık ideallerini yansıtabilir. Bu yeni ay altında tezahür etmeye veya altı aylık hedefler belirlemeye yaklaştığınızda, kariyerinize neyi davet etmek istediğinizi düşünün. İdeal olarak, yapmayı sevdiğiniz bir işte olmaya, daha tatmin edici sorumluluklar veya roller üstlenmeye ve günlük akışınızda olumlu değişiklikleri davet etmeye niyet etmelisiniz. Önümüzdeki altı ay boyunca iş hayatınızın daha mutlu ve daha tatmin edici olma niyetini belirleyin.


İkizler Burcu
6 Eylül 2021 Pazartesi İkizler Burcu Yorumları

Yeni ayın altında, şimdiye kadarki kariyerinizin tüm yönlerini ve bunun geçiminizi nasıl sürdürebileceğini düşünün. Bugünün ay tutulması, kariyerinizde gelecek uzun vadeli değişiklikleri tetikleyebilir ve bu da yaşam tarzınızı daha iyi sürdürebilir. Günlük yaşamınızda neyi geliştirmek istediğinizi düşünün. Kişisel yaşamınızı sürdürmek için mali açıdan istikrarlı bir işe ihtiyacınız olabilir. Bu nedenle, sizi profesyonel ve kişisel olarak hareket halinde tutan tutarlı ancak zihinsel olarak içeren bir işe sahip olma niyetini belirlemek için bugünün yeni ayını kullanın.


Yengeç Burcu
6 Eylül 2021 Pazartesi Yengeç Burcu Yorumları

İş topluluğunuzun hangi bölümünü geliştirmek istiyorsunuz? Başak burcundaki yeni ayın altında, zihniniz durmadan iş çevrenizi, iletişiminizi ve hatta seyahatinizi geliştirmeyi düşünüyor! Topluluğunuzu göz önünde bulundurarak, bu önümüzdeki altı ay, iş arkadaşlarınızı daha iyi tanımak, bir ekip çalışması içinde mükemmel bir şekilde çalışmak ve hatta ekibi buna göre düzenlemek için mükemmel bir zaman olabilir. İletişim aynı zamanda bazı rötuşlar anlamına da gelebilir, bu nedenle daha etkili ve daha az eleştirel iletişim kurmak için birçok fırsat bulacaksınız. Bazıları bu yeni ayı işe gidip gelme sürelerini kısaltmak için bile kullanabilir!


Aslan Burcu
6 Eylül 2021 Pazartesi Aslan Burcu Yorumları

Bugün Başak burcunda yükselen yeni ay ile birlikte akıllarda para var. Mevcut profesyonel konumunuz aracılığıyla mali durumunuzu değiştirmek veya iyileştirmek isteyebilirsiniz. Bu yeni ay, bunu yapma niyetini belirlemek için mükemmeldir. Önümüzdeki altı ay boyunca kendinize bir finansal hedef belirlemek için Başak burcundaki yeni ayı kullanın. İşyerinde zam istemek, tazminat için daha fazla sorumluluk almak ve hatta fazla mesai yapmak anlamına gelebilir. Hatta bazıları bu yeni ayı biraz ekstra para karşılığında bir yan konser alma niyetini belirlemek için kullanabilir!


Başak Burcu
6 Eylül 2021 Pazartesi Başak Burcu Yorumları

Yeni ay burcunuzda, profesyonelliğinizi düzenlemek için inanılmaz fırsatlar sunan Başak. Önümüzdeki altı ay, profesyonel kişiliğinizi hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak büyük ölçüde geliştirmek için sonsuz olanaklarla dolu olacak. Kariyer yönlerinizi iyileştirmek için kendinizin daha parlak bir versiyonu olma niyetini belirlemek için bu yeni ayı kullanabilirsiniz. Örneğin, ofiste iş kıyafetlerinizi veya tavrınızı temizleyebilirsiniz. Özgeçmişinizi temizleyerek veya sosyal medya hesaplarınızı güncelleyerek çevrimiçi platformlarınızı düzenlemek için de mükemmel bir zaman olabilir.


Terazi Burcu
6 Eylül 2021 Pazartesi Terazi Burcu Yorumları

Başak burcunda yeni ay zirveye ulaşırken, önümüzdeki altı ay boyunca profesyonel niteliklerinizde daha güvenli olma niyetini belirleyin. Şimdiye kadar, işyerinde oldukça güvensiz veya güçlü yönlerinizden emin olmayabilirdiniz. Artık geçmişteki herhangi bir güvensizliği bırakmanın zamanı geldi. Becerilerinize saygı duyma, düzenleme ve güven bulma niyetini belirleyin. Önümüzdeki altı ay boyunca, değerlendirmelerinizin arkasında durun, başarılarınızla gurur duyun ve kendi kendinize olumsuz konuşmalara girişmeyin. İş yerinde değerli olduğunuzu görmenin zamanı geldi!


Akrep Burcu
6 Eylül 2021 Pazartesi Akrep Burcu Yorumları

Kariyerinde ne yapmayı hayal ediyorsun, Akrep? Bugün Başak burcunda yeni ay zirveye ulaştığına göre, profesyonel hayallerinizi hayal etmek için mükemmel bir zaman. Kariyerinizde neyi başarmak istediğinizi düşünün. İdeal profesyonel özlemlerinizi hayal etmek için bugünün astrolojik enerjisini kullanın. Belirli bir işi güvence altına almak, bir sektöre girmek veya bir dönüm noktasına ulaşmak ile ilgili olabilir. Her ne ise, tezahürünüzün nasıl bir zirveye ulaştığını tam olarak görselleştirmek için zaman ayırın. Bu görselleştirmeye güven duyun ve önümüzdeki altı ay boyunca bu hayali gerçekleştirmek için çaba gösterin.


Yay Burcu
6 Eylül 2021 Pazartesi Yay Burcu Yorumları

Başak burcundaki yeni ay, uzun vadeli kariyerinizi, başarılarınızı ve profesyonel kişiliğinizi geliştiriyor. Bu yeni ay, kariyer yolunuzda arzu ettiğiniz dileği mükemmelleştirmeye ve gerçekleştirmeye meyilli, editoryaldir. Bu yeni ayı, önümüzdeki altı ay içinde mesleğinizi büyük ölçüde ilerletecek bir dönüm noktasına ulaşma niyetini belirlemek gibi kariyerinizdeki son rötuşları yapmak için kullanabilirsiniz. Yeni ayı profesyonel kişiliğinizi temizlemek için de kullanabilirsiniz, özellikle de yaygın olarak tanınmak istediğiniz bir şey varsa. Kariyerinizi mükemmelleştirmek için yeni ayı kullanın!


Oğlak Burcu
6 Eylül 2021 Pazartesi Oğlak Burcu Yorumları

Bugün dünyevi Başak burcuna yeni ay düşerken, mesleğinizde başka neler yapabileceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. Her zaman öğrenilecek veya deneyimlenecek yeni bir şeyler vardır, o halde neden önümüzdeki altı ay içinde bunu yapmaya niyetlenmiyorsunuz? Yeni ay, seyahat, eğitim amaçlı veya düşündürücü zorlu sohbet yoluyla olsun, kariyerinizde büyümenizi istiyor. Önümüzdeki altı ay içinde profesyonel bakış açınızın büyük ölçüde değişeceğini göreceksiniz. Gelişen bakış açınız nedeniyle kariyer yolunuz yeni bir yön bile alabilir!


Kova Burcu
6 Eylül 2021 Pazartesi Kova Burcu Yorumları

Bugün dünyevi Başak burcunda yeni ay zirveye ulaşırken, zihinsel dişlileriniz karşılıklı profesyonel yatırımlarınıza ve sözleşmelerinize doğru kayıyor. Önümüzdeki altı ay boyunca, kariyer yolunuzda finansal başarı için neyi yeniden tanımlayabilirsiniz? Bazıları için, özellikle bu kişi iş ortağınız veya yatırımcı arkadaşınızsa, bir iş arkadaşı ilişkisi üzerinde çalışmak isteyebilirsiniz. Diğerleri için, daha sürdürülebilir bir borç-gelir oranı için finansal yatırımlarınızı mesleğinize dönüştürmek isteyebilirsiniz. Sürdürülebilir profesyonel başarı için yatırımlarınızı düzenlemeye özen gösterin!


Balık Burcu
6 Eylül 2021 Pazartesi Balık Burcu Yorumları

Yeni ay, zıt burcunuz Başak’ta zirveye ulaşırken, kariyer gelişiminizi ilerletebilecek yeni ilişkiler ve bağlantılar ortaya koymaya çağrılıyorsunuz. Yeni ay editoryal ve istikrarlıdır, ideal odaklı bir zihniyetle potansiyel bağlantılara, sözleşmelere ve anlaşmalara bakar. Hayatınıza yeni profesyonel taahhütler davet etmek istiyorsanız, şimdi bunu yapmanın tam zamanı. Yeni iş ilişkileri ve finansal olarak sözleşmeleri yerine getirmek için bir hedef belirleyin. Kiminle bağlantı kuracağınız veya mükemmel sözleşme çerçevesi gibi bu taahhütlerde ne istediğinizin açık bir listesini bile yazmayı düşünün.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.