Günlük İş Burç Yorumları 24 Eylül 2021

24 Eylül Günlük İş Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını iş konularında neler bekliyor? İşte Cuma günü için 24 Eylül Günlük İş Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
24 Eylül 2021 Cuma Koç Burcu Yorumları

Ağınızı genişletmenin zamanı geldi, Koç! Mars bugün geri giden Satürn ile üçgen açı yaparken, profesyonel bağlantılarınızı ciddiye almanın tam zamanı. Bağlantılar, herhangi bir alanda veya endüstride her şeydir. Birini tanımak, yeni bir işe alıma, sahaya inmeye ve daha fazlasına yol açabilir. Bu nedenle, ağınızdaki belirli bağlantılar konusunda ciddi olmalısınız. Uzun vadeli profesyonel başarı büyümenizi sürdürmenize kimin yardım edebileceğini belirleyin, ardından onlarla bağlantınızı derinleştirmek için bir noktaya gelin. Bu bağlantılarla ilişkinizi derinleştirmek, ileride daha profesyonel fırsatlara yol açabilir.


Boğa Burcu
24 Eylül 2021 Cuma Boğa Burcu Yorumları

Bugün çok şey yapacak güce sahipsin, Boğa. Hafta sonunuz başlamadan önce iş görevlerinizi çabucak bitirebilirsiniz. Mars, Satürn’ün bugün geri hareketinde üçgen açı yapıyor, bu da şimdi yaptığınız şeyin daha sonra karşılığını alacağınızı gösteriyor. Bu üçlü size çok ihtiyaç duyulan bir üretkenlik artışı sağlayacaktır, bu nedenle işe başlamanın nispeten kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca kariyer gelişiminize hazırlanmak için harika bir gün olabilir. Örneğin, gelecekte kariyer yolunuzu önemli ölçüde etkileyecek bir başvuru, özgeçmiş veya proje üzerinde çalışabilirsiniz.


İkizler Burcu
24 Eylül 2021 Cuma İkizler Burcu Yorumları

Zihinsel aşırı yüklenme hakkında konuşun, İkizler! Mars bugün Satürn’ün geri hareketinde üçgen açı yapıyor, bu da size oldukça beyin desteği sağlıyor. Zihniniz gün boyu fikirler, olasılıklar ve yorumlarla yarışıyor olabilir. Profesyonel gelişiminize odaklanmak için bu geçişi kullanmak akıllıca olacaktır. Odaklandığınız şey uzun vadeli başarıya yol açabilir. Ancak, biraz çalışma gerektirecektir. Tarttığınız iki seçeneğiniz veya fırsatınız olabilir. Her ikisini de düşünün ve her birinin potansiyel sonucunun ne olacağını görmeye çalışın. Bunu yaptıktan sonra, başarı için strateji oluşturmaya başlayabilirsiniz!


Yengeç Burcu
24 Eylül 2021 Cuma Yengeç Burcu Yorumları

Düşündüğünden daha fazla güce sahipsin, Yengeç. Mars bugün geri giden Satürn ile üçgen açı yaptığında, başarı planlarınızı sonuçlandırmak için bolca fırsatınız var. Mars, üzerinde çalışılması gereken iddialı bir enerjidir, özellikle de işte göz önünde bulundurmanız gereken birkaç fırsatınız varsa. Bu, geri giden Satürn ile uyum içinde olduğundan, kariyerinizde muazzam bir profesyonel başarıya yol açabilecek bir temel atma gücünüz var! İlk adım, neyi başarmak istediğinizi bulmaktır. Uğruna çalışmaya başlamak istediğiniz profesyonel hedefleri, hayalleri veya özlemleri düşünün!


Aslan Burcu
24 Eylül 2021 Cuma Aslan Burcu Yorumları

Çalışmak için ele alman gereken bir şey mi var, Leo? Bugün geri giden Mars üçgeni Satürn ile, aklınızdan geçenleri ele alma dürtüsü hissedebilirsiniz. Bir sözleşme, anlaşma veya taahhüt muhtemelen üzerinizde ağırlık oluşturmuştur. Ayrıca bir meslektaşınız veya iş ortağınızla konuşmak isteyebilirsiniz. Sonunda herhangi bir hıçkırıkla başa çıkmak için uygun bir gün olabilir. Yakalama, Mars’ın öfkesine kapılmamaktır. Mars hem üretken hem de saldırgan olabilir, bu nedenle herhangi bir sorunu sabırsızlık yerine verimlilikle ele almak önemlidir.


Başak Burcu
24 Eylül 2021 Cuma Başak Burcu Yorumları

İş yerinde yatırım yapmaya değer bir şey var mı, Başak? Mars bugün geri giden Satürn ile üçgen açı yaptığında, zamanınızı, paranızı veya enerjinizi işinize yatırmanız gerektiğini hissedebilirsiniz. Durum ne olursa olsun, işte bir fırsat doğabilir. Ancak, yatırım yoluyla taahhüt gerektirir. Bazıları için fazla mesai yapmak veya ek sorumluluklar almak zorunda kalabileceğiniz enerjik bir yatırımdır. Diğerleri için, özellikle bir işletme sahibi olanlar için, işinize finansal olarak yatırım yapmanız gerekebilir. Ne olursa olsun, dürtüsel olarak yatırım yapmadan önce teklifi düşünün.


Terazi Burcu
24 Eylül 2021 Cuma Terazi Burcu Yorumları

Tutkunuzu ne ateşler, Terazi? Mars bugün geri giden Satürn ile üçgen açı yaptığında, yaratıcılığınızı ateşleyen şeyle daha uyumlu hale geliyorsunuz. Şimdi iş yerinde bir tutku projesine her şeyi dahil etmek için harika bir zaman. Yapmaktan zevk aldığınız veya kendinize güvendiğiniz bir şey varsa, onun peşinden gitmelisiniz! Ruhunuzu besleyen bir projeye dalmak için bir eylem planınız olduğunu amirlerinize bildirin. Tutku projesi için hareket tarzınızı belirlemeye başlamadan önce bir teklif hazırlayın.


Akrep Burcu
24 Eylül 2021 Cuma Akrep Burcu Yorumları

Mars bugün geri giden Satürn ile üçgen açı yaptığında, işinize devam etmeden önce bir kez daha denemek isteyebilirsiniz. Bir proje ya da sorumluluk olsun, üstesinden gelmeye çalıştığınız bir şey olabilir. İşin bu yönüyle ilgili bir şey sizin lehinize çalışmadı. Belki devam etme hırsı ya da tekrar deneme isteğiniz eksiktir, bu yüzden işinizin bu bölümünü yapmak için bugünü bir kez daha denemek için bir zaman olarak kullanın. Herhangi bir ilerleme kaydedemezseniz, devam edin ve gelecek hafta tekrar deneyin.


Yay Burcu
24 Eylül 2021 Cuma Yay Burcu Yorumları

Hayalleriniz hakkında konuşma zamanı, Yay. Bugün Mars, profesyonel hayalleriniz ve özlemleriniz hakkında konuşma gücü veren Satürn retrosu ile üçgen açı yapıyor. Mars, profesyonel çabalarınız hakkında açıkça konuşma cesaretini veren boğaz çakranızı harekete geçiriyor. Geri giden Satürn ile uyumlu olduğu için, kariyerinizde neyi başarmak istediğinizi doğru insanlarla konuşmak için uygun bir gün olabilir. Sektörünüzdeki veya alanınızdaki hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olabilecek bağlantılara ulaşın.


Oğlak Burcu
24 Eylül 2021 Cuma Oğlak Burcu Yorumları

Kariyerinde neye değer veriyorsun, Oğlak? Mars bugün Satürn retrosu yaptığı için, kariyer yolunuzda neye değer verdiğinizi yeniden düşünmeye başlayabilirsiniz. Mars süper hırslıdır ve başarılarınızla kariyerinizde daha iyi tanınmanız için size bir üretkenlik artışı sağlar. Bütün bunlar finansal bir artışa veya istikrara yol açabilirdi. Geleceğinizi sürdürmek için 401K veya özel bir yatırıma başlamış olabilirsiniz. Kariyeriniz gelişmekte olduğundan, kendinizi finansal başarıya hazırlamak için finansal danışmanınızla buluşmak için harika bir zaman olabilir.


Kova Burcu
24 Eylül 2021 Cuma Kova Burcu Yorumları

Bir profesyonel olarak nasıl gelişebilirsin, Kova? Bugün Mars, eğitim fırsatlarınızı, deneyimlerinizi ve bilginizi bireysellik anlayışınıza göre ayarlayan Satürn retrosu ile üçgen açı yapıyor. Mars, eğitim ve deneyim sektörünüzde aktiftir ve yeni bir şeyler öğrenme arzunuzu artırır. Yeni bir beceri veya yeni bilgi edinerek bir profesyonel olarak gelişmenin zamanı geldi. Mars, öğrenme arzunuzu harekete geçirdiğinden, geri giden Satürn bunu genel profesyonel tavrınıza işleyebilir. Ne öğrenmeyi seçerseniz seçin, genel profesyonel kişiliğinizi geliştirirken kariyer hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir.


Balık Burcu
24 Eylül 2021 Cuma Balık Burcu Yorumları

Profesyonel hareket tarzınızı yeniden gözden geçirmek için bir adım geri atmanın zamanı geldi, Balık. Bugün Mars, kariyeriniz ve gelişiminiz açısından attığınız her adımı ciddi olarak düşünmenizi isteyen Satürn retrosu ile üçgen açı yapıyor. Üçlü, kariyer büyümenizi ve gelişmenizi göz önünde bulundurarak mantıklı, stratejik bir şekilde yapılacağı anlamına gelen bir hava üçlüsüdür. Duygusal olarak fazla yatırım yapmadan her şeye olduğu gibi bakmanız için mükemmel olan kalp üstüdür. Gerekirse, içgörü için bir danışmana veya güvenilir danışmana ulaşın!


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.