Günlük İş Burç Yorumları 16 Eylül 2021

16 Eylül Günlük İş Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını iş konularında neler bekliyor? İşte Perşembe günü için 16 Eylül Günlük İş Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
16 Eylül 2021 Perşembe Koç Burcu Yorumları

Koç, daha tatmin edici olması için kariyer yolunda neyi değiştirebilirsin? Güneş bugün geri giden Plüton ile üçgen açı yaptığına göre, günlük iş yaşamınızda kariyer yolunuzu geliştirebilecek neleri dönüştürebileceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. Herhangi bir değişiklikte acele etmek yerine, kariyeriniz hakkında özel olarak düşünmek akıllıca olacaktır. Şu anki durumunuzu düşünün ve sonra kendinize sorun, kariyerinizin gelişiminde işinizle ilgili ne rol oynuyor veya oynamıyor? Neyin işe yaradığını koruyun, ancak profesyonel olarak sürdürülebilir olmayanları karıştırın.


Boğa Burcu
16 Eylül 2021 Perşembe Boğa Burcu Yorumları

Doğru mesleki taahhütlerde bulundun mu, Boğa? Venüs geri giden Satürn ile kare açı yaptığında, taahhütleriniz ve kariyeriniz arasında bir gerilim var. İdeal olarak, dikkatli planlamanız profesyonel ilişkilerinize, sorumluluklarınıza ve anlaşmalarınıza yansır. Bununla birlikte, geri giden Satürn, son derece başarılı olma umuduyla kariyerinizi tersine çevirdiğinden, taahhütlerinizin kariyer gelişiminize yardımcı olmadığını fark edebilirsiniz. Bazı sorumluluklar ve ilişkiler, kariyer gelişiminizi sonsuza kadar sürdüremez. Tam potansiyellerine ulaşan tüm taahhütleri bırakın. Biten sorumluluklardan uzaklaşmak, yenilerinin gelmesine izin verecektir.


İkizler Burcu
16 Eylül 2021 Perşembe İkizler Burcu Yorumları

Uh-oh, işte bazı sorunların mı var, İkizler? Venüs, geri giden Satürn ile kare açı yapıyor ve günlük iş/yaşam ile deneyimleriniz arasında gerilim yaratıyor. İdeal olarak, Venüs günlük iş hayatınızı biraz şansla süslüyor! Bununla birlikte, Satürn geri giden kare, çabalarınızın engellendiği anlamına gelir. Mesleğinizde yeni bir eğitim fırsatı, seyahat veya genel olarak yeni deneyimler düşünüyor olabilirsiniz. Kare, paranın, ilişkilerin veya her ikisinin de yeni bir şey deneyimleme arzunuzu yakaladığını ima eder. Bütçenize bir göz atmak veya ilgili kişilerle konuşmak en iyisidir.


Yengeç Burcu
16 Eylül 2021 Perşembe Yengeç Burcu Yorumları

Bunu konuşma zamanı, Kanser! Güneş bugün Pluto’yu geri giderken üçgen yaparken, sonunda profesyonel ilişkilerinizi ve taahhütlerinizi kökten değiştirebilecek uzun zamandır beklenen bir konuşmayı gündeme getirebilirsiniz. Güneş, etkili bir şekilde iletişim kurabilmenizi sağlamak için bir süredir konuşma becerilerinizi düzenliyor. Artık güneş geri giden Plüton ile uyum içinde olduğuna göre, nihayet konuşmaya hazır hissedebilirsiniz. Bunu, işleri yumuşatmak için iş arkadaşınıza ulaşmak, finansal olarak daha güvenli olmak için bir sözleşmeyi düzenlemek ve hatta amirinizle çok ihtiyaç duyulan bir görüşme yapmak için bir işaret olarak kabul edin.


Aslan Burcu
16 Eylül 2021 Perşembe Aslan Burcu Yorumları

İş yerinde değiştirmeye hazır mısın Leo? Güneş bugün geri giden Plüton ile üçgen açı yaparken, bu sizin harekete geçme çağrınız olabilir! Aynı eski çalışma rutini ve alışkanlıklarından bıkmış olabilirsiniz, özellikle de finansal iyileşme çok azsa veya hiç yoksa. Bu durumda, bugün bir değişiklik yapmayı düşünün. Ancak bu, konfor alanınızdan çıkmanız gerektiği anlamına gelir. Değişim ne kadar stresli olursa olsun, tamamen daha tatmin edici olabileceğini unutmayın. Profesyonel ve finansal konfor bölgeniz ölü bir bölgedir. Aç şunu!


Başak Burcu
16 Eylül 2021 Perşembe Başak Burcu Yorumları

Bir uyum sürecinden mi geçiyorsun Başak? Venüs bugün geri giden Satürn ile kare açı yaptığında, günlük çalışma alışkanlıklarınızı değiştirmeye devam ederken toplulukta ve işe gidip gelmede değişiklikler yaşıyor olabilirsiniz. Programınız ve alışkanlıklarınız gibi günlük iş hayatınızı değiştiriyor olabilirsiniz. Bu, çalışma ortamınıza ve iş arkadaşlarınıza doğrudan yansıyabilir. Yeni bir rutine geçmek garip olsa da, güzergahınızı değiştirmeyi takip etmek akıllıca olacaktır. İşiniz/hayatınız bir kez daha dengelenecek!


Terazi Burcu
16 Eylül 2021 Perşembe Terazi Burcu Yorumları

Bugün ev mi iş mi, Terazi? Ay Neptün’ün bugün geri hareketinde iş/yaşam dengenize dikkat çekiyor. Ay enerjisi, özellikle Neptün retrosu çalışma ortamınıza ve günlük işinize/yaşamınıza ışık tutuyorsa, sizi daha çok ev sahibi olmaya teşvik edebilir. İşle ilgili bir şey duygusal olarak daha fazla tükeniyormuş gibi hissettirebilir. Bugünkü altmışlık, kişisel bir gün geçirmek için bir hatırlatma olabilir. Bir gün izin almak, hatta mümkünse evden uzaktan çalışmak buna değer olabilir. Değilse, iş gününüz bittikten sonra dinlenmek için zaman ayırın.


Akrep Burcu
16 Eylül 2021 Perşembe Akrep Burcu Yorumları

Akrep, konfor alanınızdan ayrılma zamanı! Bugün güneş, iletişiminizi, ağınızı ve hayallerinizi uyumlu hale getiren Plüton retrosu ile üçgen açı yapıyor. İdeal olarak, güneş, daha büyük profesyonel ağınızı ve hayallerinizi mükemmelleştiriyor. Bu alanın size hizmet etmeyen yönlerini ortadan kaldırırken diğer umut verici yönleri geliştiriyor olabilirsiniz. Güneş geri giden Plüton ile bağlantı kurduğundan, ağınızla profesyonel hedefleriniz hakkında konuşmaya başlamanın zamanı gelmiş olabilir. Kariyer gelişimi için fırsatları olup olmadığını görmek için alanınızdaki profesyonellere ulaşmaya özen gösterin!


Yay Burcu
16 Eylül 2021 Perşembe Yay Burcu Yorumları

Finansal gelişmelere hazır olun, Yay! Bugün güneş, kariyerinizi, mali durumunuzu ve yeteneklerinizden para kazanma yollarınızı uyumlu hale getiren Plüton retrosu ile üçgen açı yapıyor. Bir süredir Plüton retrosu finansal durumunuzu değiştiriyor. Bir yan koşuşturmayı bir kariyere dönüştürebileceğinizi veya mevcut mesleğinizde yeteneklerinizden daha fazlasını kullanabileceğinizi fark etmiş olabilirsiniz. Plüton retrosu güneşle uyum içinde olduğundan, bugün, mesleğinizdeki yeteneklerinizi paraya dönüştürmek için güvenle her şeyi yapabileceğiniz bir gün olabilir. Takip etmek için yakın bir finansal başarı olabilir!


Oğlak Burcu
16 Eylül 2021 Perşembe Oğlak Burcu Yorumları

Başarılı olmak için ne kadar ileri gitmeye hazırsın, Oğlak? Bugün Venüs geri giden Satürn ile kare açı yaptığında, kariyeriniz, kamusal kişiliğiniz ve hayalleriniz arasında bir gerilim var. Satürn retrosu, özellikle bu alanda kendinize karşı dürüst olmanızı teşvik ederek, bütçenizi ve değerinizi olgunlaştırmaya çalıştı. Venüs’e gergin bir görünüm verdiği için, değerlerinizin mesleğinizde yapmaya çalıştığınız şeyle uyuşmadığını görebilirsiniz. Başarı, para ve statü önemlidir. Ama ne pahasına olursa olsun?


Kova Burcu
16 Eylül 2021 Perşembe Kova Burcu Yorumları

Mesleğinizde neye değer veriyorsunuz, Kova? Ay Neptün geri giderken, bütçeniz, değeriniz ve yeteneklerinizi kullanma konusundaki güvensizlikler ortaya çıkabilir. Başarıya layık olup olmadığınızı veya başkalarının işinize değer verip vermeyeceğini merak edebilirsiniz. Ne yaparsan yap, sıkı çalışmanın asla umduğun gibi karşılığını vermediğini hissedebilirsin. Bu altmışlık, profesyonel ve finansal açıdan başarılı olmak için hangi yetenekleri kullanabileceğinize ışık tutuyor. Size doğal olarak neyin geldiğini anlayın, ardından bunları işinize dahil etmek için adımlar atın.


Balık Burcu
16 Eylül 2021 Perşembe Balık Burcu Yorumları

Gerçekleştirmelere hazır olun, Balık! Ay, Neptün’ü geri giderken altmışlık açıyla döndürürken, profesyonel ağınızın ve hayallerinizin gerçek sizinle eşleşmeyebileceği ortaya çıkabilir. Ay, bağlantılarınızdan özlemlerinize kadar profesyonel çabalarınızı sessizce yansıtıyor. Mesleğinizin bu yönleri üzerinde düşündükçe, bir kişi olarak kim olduğunuzun bahsedilen yönlerle uyumlu olmayabileceğini fark edebilirsiniz. Profesyonel özlemleriniz değiştiyse veya ağınızı yeniden tanımlamak istiyorsanız, bu gayet iyi. Tüm yeni ve eski olasılıkları değerlendirmek için bugün kullanın!


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.