Günlük Burç Yorumları 7 Eylül 2021

7 Eylül Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Salı günü için 7 Eylül Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
7 Eylül 2021 Salı Koç Burcu Yorumları

Salı günü gökyüzü ilerlemeyi kolaylaştırıyor, Koç. Ayrıntı odaklı Başak burcu sizi becerilerinizi geliştirmeye, iş yükünüzün üstesinden gelmeye ve kendinizi zanaatınıza kaptırmaya itiyor. Luna’nın yönetici gezegeniniz, kendi kendini motive eden Mars ile birleşmesi, iş cephesinde hissedilen bastırılmış duyguların açığa çıkmasına yardımcı olabilir. Harekete geçmek için hızlı olduğunuz için artan öfke ve dürtüsel karar verme konusunda dikkatli olun.


Boğa Burcu
7 Eylül 2021 Salı Boğa Burcu Yorumları

Boğa, bugün zahmetli bir faaliyet havasında değilsin. Şehvetli Başak ayı, oyun ve romantizm ihtiyacınızı uyandırarak, enerjinizi aşk hayatınızı canlandırmaya ve akılsızca gevşemeye adamak için ideal bir gün haline getirir. Luna’nın atılımcı Mars ve dönüştürücü Pluto ile birleşmesi, günü enerjik, her şeyi yapabilir bir tavırla boyar. Odağınızı yaratıcı bir çıkışa yönlendirin ve iş yükünüzü başka bir güne saklayın.


İkizler Burcu
7 Eylül 2021 Salı İkizler Burcu Yorumları

Odağınızı bugün köklerinize gönderin, İkizler. Ev ve aile hayatınız biraz dikkat gerektiriyor ve pratik Başak ayı sizi bu konuda bir şeyler yapmaya zorluyor. Luna’nın buradaki varlığı tipik olarak düşük sosyal bir profili ve dinlenme için bir öncelik vermeyi teşvik eder, ancak ayın motive olmuş Mars ve derin duygulu Pluto ile buluşması, fazla enerjiyi fiziksel bir çıkışa yönlendirmeye ihtiyaç duyulduğunu gösterir.


Yengeç Burcu
7 Eylül 2021 Salı Yengeç Burcu Yorumları

Bugün boşta kalmayı bekleme, Yengeç. Ay tüm gün hızlı düşünen Başak’ta gezinirken görmeniz gereken insanlar ve olmanız gereken yerler var. Luna’nın buradaki varlığı, kendinizi yerel mahallenize sokmaya, devam eden konuşmalarda yarım kalan işleri tamamlamaya veya kendinizi projeler yazmaya adamaya teşvik ediyor. Ay’ın öfkeli Mars ve kara kara düşünen Plüton ile buluşması yangınları körükleyebilir, bu yüzden ağzınıza dikkat edin!


Aslan Burcu
7 Eylül 2021 Salı Aslan Burcu Yorumları

Salı gününün kozmik manzarasının altında üretken olma havasındasın, Leo. Meşgul Başak ayı, odağınızı tamamlanmamış projelere ve repertuarınızda aktivasyon bekleyen yeteneklere yönlendirir. Luna’nın kendi kendini yöneten Mars ve gerçeği arayan Plüton ile birleşmesi, enerji yığınları uygulamanıza ve yüzeyin altına derinlemesine dalmanıza yardımcı olur – bu yüzden kendinize dişlerinizi batırabileceğiniz bir proje verin!


Başak Burcu
7 Eylül 2021 Salı Başak Burcu Yorumları

Bir Başak olarak, vücudunuzla olan ilişkiniz son derece önemlidir. Kendinizi sinir enerjisi ve hiperaktif düşünceyle hırpalamak kolaydır. Ayın burcunuzdaki varlığı şımartmayı ve kendi önceliklerinizi belirlemeyi teşvik ettiğinden Salı günü gökyüzü size fiziksel varlığınızla yeniden bağlantı kurmanızı hatırlatsın. Luna’nın yetenekli Mars ve derin duygulara sahip Plüton ile birleşmesi, sizi aşırı enerjinizi fiziksel aktivite yoluyla kullanmaya itiyor.


Terazi Burcu
7 Eylül 2021 Salı Terazi Burcu Yorumları

Bugün kendinizi perde arkasına bırakın, Terazi. Ay, ritüelistik Başak’tan geçerken sosyal yakıtınız azalıyor ve umutsuzca yeniden şarj edilmeye ihtiyacınız var. Luna’nın motive olmuş Mars ve derin dalış yapan Pluto ile enerji verici buluşması, sizi bolca takip ve tamamlanması gereken yalnızlık gerektiren projelere enerji harcamaya teşvik ediyor. Dağınıklık veya fiziksel egzersiz yoluyla aktif olarak serbest bırakma üzerinde çalışmak için ideal bir gün.


Akrep Burcu
7 Eylül 2021 Salı Akrep Burcu Yorumları

Salı günü gökyüzü, topluluk duygunuz aracılığıyla sizi canlandırmaya çalışır, Akrep. Ayın yetenekli Başak’taki varlığı, dikkatinizi sosyal ağınıza ve listenizdeki uzun vadeli özlemlere yönlendirir. Luna’nın yönetici gezegeniniz olan dürtüsel Mars ile buluşması, arkadaş gruplarında dürüstçe ifade edilmesi gereken tüm bastırılmış duyguların kilidini açmaya yardımcı olur. Bu eşleştirme aynı zamanda harekete geçmeyi ve öfkeyi yükseltir, bu yüzden şişeleyip patlamamaya dikkat edin.


Yay Burcu
7 Eylül 2021 Salı Yay Burcu Yorumları

Hırslarınızla ileriye doğru bir yol çizin, Yay. Salı günü gökyüzü, başarıya aç Başak’ı yarıp geçen ayı bulur ve daha büyük ölçekte ilerlemek için enerji harcamanıza yardımcı olur. Projeleri başlatmak, büyük haberlerle halka açılmak veya devam eden projelerden pay almak için ideal bir gün. Luna’nın motive olmuş Mars ve güçlü Plüton ile uyumu bol miktarda enerji sağlar ama aynı zamanda öfke ve karamsar ruh hallerini de artırabilir.


Oğlak Burcu
7 Eylül 2021 Salı Oğlak Burcu Yorumları

Bugün aynı eski rutine teslim olmana izin verme, Oğlak. Ay, yetenekli Başak’tan geçerken taze ufuklar için açsınız ve teşvik edici bir macera duygusuna ihtiyacınız var. Luna’nın go-getter Mars ve derin dalış Pluto ile buluşması, sizi kanatlarda bekleyen kararlar konusunda tetiği çekmeye itiyor. Bu eşleştirme aynı zamanda ateşli tepkileri ve genel dokunaklılığı da artırır.


Kova Burcu
7 Eylül 2021 Salı Kova Burcu Yorumları

Bugün sosyal profilinizi düşük tutmayı hedefleyin, Kova. Yansıtıcı Başak ayı, işlemek ve incelemek için bolca zaman gerektiren samimi ortaklıklar etrafında karışan konuşulmamış hikayelere odaklanmanızı sağlar. Luna’nın motive olmuş Mars ile buluşması ve şifalı Pluto sizi bu yakın işbirliği bağlarında doğrudan harekete geçmeye ve gerçeğinizi söylemeye itiyor – sadece duygusal tepkilerin normalden daha sıcak olabileceğini unutmayın.


Balık Burcu
7 Eylül 2021 Salı Balık Burcu Yorumları

En yakın duygusal bağlarınızda neler oluyor Balık? Ay’ın karşıt burcunuzdaki Dünya Başak’taki varlığı, dikkatinizi dünyanızda kaynayan mevcut ilişki hikayelerine odaklar. Luna’nın harekete geçen Mars ve gerçeği söyleyen Pluto ile birleşmesi, güne havayı temizlemeye ve planları ileriye taşımaya yardımcı olabilecek, ancak aynı zamanda öfke ve sesleri yükseltebilecek bir doğrudanlık ve yoğunluk katıyor.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.