Günlük Burç Yorumları 26 Eylül 2021

26 Eylül Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Pazar günü için 26 Eylül Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
26 Eylül 2021 Pazar Koç Burcu Yorumları

Odağınızı bugün yakın ilişkilerine yönlendirin Koç. Messenger Merkür bir kuruş açar ve diğer yönelimli Terazi burcunuzdaki ters burcunuzda gerileme aşamasına başlar. Merkür’ün buradaki gerileme aşaması, sizi ilişki kurma ve sürdürme konusundaki yaklaşımınızı yeniden incelemeye itiyor. Şimdi 18 Ekim’e kadar gözden geçirilmek üzere geri dönen sevgili hayaletlerine dikkat edin.


Boğa Burcu
26 Eylül 2021 Pazar Boğa Burcu Yorumları

Pazar günü gökyüzü iş akışınızı frenliyor gibi görünüyor, Boğa. Etkileyici Merkür, bugün iş/yaşam dengenize ve sağlığınıza yaklaşımınıza geriye dönük bir bakış attığı denge arayan Terazi’de yavaşlıyor ve gerileme aşamasına giriyor. Bu dönem, şimdi 18 Ekim’e kadar, zanaatınızla ilişkinizi gözden geçirmek ve mevcut çalışma ortamınızı yeniden gözden geçirmek için ideal bir zaman sunuyor.


İkizler Burcu
26 Eylül 2021 Pazar İkizler Burcu Yorumları

Havaya gelen hızın değişimini hissedebiliyor musun, İkizler? Yönetici gezegeniniz, iletişimsel Merkür, yön değiştirir ve romantik Terazi’de gerileme aşamasına geri döner. Bu döngü sizin için baş döndürücü olabilir, çünkü sizi gözden geçirilmek üzere yüzeye çıkarılması gereken bilinçaltı malzemeye sokar. 18 Ekim’e kadar eski yaratıcı projeleri ve romantik ilgi alanlarını yeniden ziyaret etmeniz muhtemel.


Yengeç Burcu
26 Eylül 2021 Pazar Yengeç Burcu Yorumları

Evren, son zamanlarda sizi duygusal olarak ağır şifa çalışmaları yapmaya zorluyor, Yengeç. Karşı karşıya kaldığınız tüm engellerle gurur duymalısınız. Pazar günü gökyüzü, sizi mevcut ev ve aile deneyiminizin bir incelemesine yönlendiren mantıksal Terazi’de Merkür’ün gerileme aşamasının gelişini görüyor. 18 Ekim’e kadar, kendinizi eski malzemeleri yeniden ziyaret ederken ve ev ortamınızı yakından incelerken bulabilirsiniz.


Aslan Burcu
26 Eylül 2021 Pazar Aslan Burcu Yorumları

Aklın daha da yoğun bir yer olmak üzere Leo. Yapmanız gereken tüm düşünceler için biraz aksama süresi ayırabildiğinizden emin olun! Merkür’ün gerileme aşaması bugün, odak noktanızı unutulmuş eğitim çabalarına ve kardeş bağlantılarına yönlendirdiği denge arayan Terazi’de başlıyor. Şimdi 18 Ekim’e kadar eski yazma projelerini, fikirleri öğretmeyi veya düşündüğünüz dersleri gözden geçirme zamanı.


Başak Burcu
26 Eylül 2021 Pazar Başak Burcu Yorumları

Bir Başak olarak, kanat ayaklı gezegen Merkür’ün hareketlerini sadakatle takip ediyorsunuz. Pazar günü gökyüzü, Merkür’ün gökyüzünde durduğunu görür ve bu da, durduğunuz yerde sıkışmış hissetmenize neden olabilir. Merkür, mali durumunuzu ve unutulmuş yeteneklerinizi tekrar gözden geçirmenize yardımcı olduğu denge arayan Terazi’de retro evresine giriyor. 18 Ekim’e kadar bu zamanı harcama alışkanlıklarınızı gözden geçirmek ve eski becerilerinizi etkinleştirmek için kullanın.


Terazi Burcu
26 Eylül 2021 Pazar Terazi Burcu Yorumları

Yılınızın en önemli anlarından biri bugün başlıyor, Terazi. Şu anda burcunuzda bulunan Messenger Merkür, bir kuruş açar ve bugün geriye dönük retrograd aşamasına başlar. Bu kritik yeniden muayene dönemi, sağlığınıza, bağımsızlık duygunuza ve kendini ifade etmeye odaklanır. 18 Ekim’e kadar bu dönemi kendinize olan güveninizi güçlendirmek ve vücudunuzla daha iyi bir bağlantı kurmak için kullanın.


Akrep Burcu
26 Eylül 2021 Pazar Akrep Burcu Yorumları

Bir Akrep olarak, güçlü duygular ve gömülü duygularla uğraşmaya yabancı değilsiniz. Haberci Merkür bir kuruş açıp gerileme aşamasını başlatırken, Pazar günü gökyüzü sizi bilinçaltınıza çok önemli bir yolculuğa itiyor. Bu yansıtıcı dönem, şimdi 18 Ekim’e kadar, yalnızlık içinde eski yaraları iyileştirme ve ilişkilerde kendi kendini sabote etme kalıplarını inceleme ihtiyacını vurguluyor.


Yay Burcu
26 Eylül 2021 Pazar Yay Burcu Yorumları

Yay burcu insanları geri adım atmakta ve yaşam için büyük resimlerini incelemekte harikadır. Haberci Merkür denge arayan Terazi’de gerileme aşamasına girerken bugün bu beceriyle yeniden bağlantı kurmanıza izin verin. Bu yansıtıcı, geriye dönük dans, sizi uzun vadeli hedeflerinizi ve topluluk duygunuzu yeniden gözden geçirmeye teşvik ediyor. Şimdi 18 Ekim’e kadar eski arkadaşların da ahşap işlerinden çıkmasını bekleyin.


Oğlak Burcu
26 Eylül 2021 Pazar Oğlak Burcu Yorumları

Yılınızın en önemli yeniden değerlendirme dönemlerinden biri bugün kapınıza geliyor, Oğlak. Merkür’ün kötü şöhretli gerileme evresi bugün denge arayışında olan Terazi’de başlıyor ve sizi 18 Ekim’e kadar mevcut kariyer yörüngenizle olan ilişkinizi yeniden incelemeye zorluyor. Bu zamanı, ilerlemek için sert kararlar almak yerine bir sonraki hareketinizi netleştirmek için kullanın.


Kova Burcu
26 Eylül 2021 Pazar Kova Burcu Yorumları

Hayata bakış açınız bazı önemli yönlerden değişmeye başlıyor, Kova. Pazar günü gökyüzü, sizi zihninizde geriye doğru bir yolculuğa gönderen haberci Merkür’ün gerileme aşamasının gelişini müjdeliyor. Bu düşünme dönemi, şimdi 18 Ekim’e kadar olan eğitim, maneviyat ve felsefe konusundaki kişisel yaklaşımınızı yeniden gözden geçirme şansı sunuyor. Bu süre içinde gerçekleştirilen seyahat planlarının bazı eğrileri olması muhtemeldir!


Balık Burcu
26 Eylül 2021 Pazar Balık Burcu Yorumları

Bugün yakın ilişkilerinizde meydana gelen şeylere yakından bakın, Balık. Messenger Mercury, 18 Ekim’e kadar, sizi ilişki sorunları üzerinden geriye doğru bir yolculuğa göndereceği diğer odaklı Terazi’de gerileme aşamasına başlıyor. Bu zamandan saklanmak yerine, ellerinizi kirletmeyi ve ortaklık sorunlarıyla yüzleşmeyi hedefleyin. . Ayrıca geçmişteki sevgililerin hayaletlerinin ortaya çıkmasını bekleyebilirsiniz.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.