Günlük Burç Yorumları 24 Eylül 2021

24 Eylül Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Cuma günü için 24 Eylül Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
24 Eylül 2021 Cuma Koç Burcu Yorumları

Bugün mevcut finansal hikayenize uyum sağlamak için biraz zaman ayırın, Koç. Ay’ın dünyevi Boğa’daki varlığı, mevcut bütçenizi incelemenizi ve son zamanlardaki çılgın harcama çılgınlığına geri dönmenizi istiyor. Unutulmuş yetenek ve becerilerle yeniden bağlantı kurmak ve bunları harekete geçirmek için de ideal bir gün. Luna’nın elektrikli Uranüs ve manyetik Venüs ile karşılaşması, bitmemiş herhangi bir ilişki işine son verilmesine yardımcı olur.


Boğa Burcu
24 Eylül 2021 Cuma Boğa Burcu Yorumları

Cuma gününün kozmik manzarası, ihtiyaçlarınızı yeni bir kapasite olan Boğa’da ayarlamanıza yardımcı olur. Ay, burcunuzda gezinerek kendinizi beslemek ve şımartmak için güçlü bir arzuyu işaret ediyor. Ay’ın çığır açan Uranüs ve sizin yöneticiniz manyetik Venüs ile dolanması, muhtemelen dünün ifşaatlarına bir miktar duygusal kapanış getirecek. Çalışmak yerine, egzersiz ve aktivasyon yoluyla bastırılmış duyguları serbest bırakmayı hedefleyin.


İkizler Burcu
24 Eylül 2021 Cuma İkizler Burcu Yorumları

İkizler olarak, ne zaman dinlenmeye ve iyileşmeye ihtiyacınız olduğunu anlamanız zor olabilir. Cuma günü gökyüzü, barış arayan Toros’ta ay gezinirken gürültüden uzaklaşmak için sizi kalabalığın arasından nazikçe çeker. Luna’nın Uranüs ve Venüs’ün elektriksel karşıtlığına karışması, dün iş çevresinde ortaya çıkan hikayeleri aydınlatmaya devam ediyor, ancak neyse ki daha güçlü bir kapanış hissi.


Yengeç Burcu
24 Eylül 2021 Cuma Yengeç Burcu Yorumları

Ay nereye giderse gitsin, sadakatle takip ediyorsun, Yengeç. Cuma günü gökyüzü, Luna’yı topluluğa ve arkadaşlıklara ait olma duygularınıza yönlendiren, istikrar arayan Toros’ta trekking yaparken bulur. Akşam yemeği için arkadaşlarla buluşmak veya eski arkadaşlarla telefonda uzun sohbetler yapmak için ideal bir gün. Daha sonra, Luna’nın Uranüs ve Venüs arasındaki rahatsız edici karşıtlıkla yaptığı dansı, dünün dramasına son verir.


Aslan Burcu
24 Eylül 2021 Cuma Aslan Burcu Yorumları

Bir Aslan olarak, kendinizi bir sanat eserine dönüştürmek için buradasınız. Ay, çalışkan Boğa burcunda süzülürken Cuma günü gökyüzü size bu görevi hatırlatıyor. Luna’nın buradaki varlığı, enerjinizi hırslarınızda ilerlemeye adamaya teşvik ediyor, ancak Venüs ve Uranüs’ün patlayıcı karşıtlığına karışması, dünün ev, aile ve kariyer özlemleriyle ilgili ortaya çıkan hikayeleri kapatmanıza yardımcı olabilir.


Başak Burcu
24 Eylül 2021 Cuma Başak Burcu Yorumları

Bugün konfor bölgenizden çıkın Başak. Aynı ‘, aynı ‘ bir gün daha seni çıldırtmak zorunda. Ay, bugün dünyevi Boğa’yı geçerek doğaya kaçmak, yeni bir tarif pişirmek veya duyularınızı şımartırken kaybolmak için ideal bir gün haline getiriyor. Luna, kendini Uranüs ve Venüs arasındaki karşıtlığın merkezinde bulur ve bu, ortaya çıkmış olabilecek herhangi bir aksaklığa son vermeye yardımcı olabilir.


Terazi Burcu
24 Eylül 2021 Cuma Terazi Burcu Yorumları

Karmaşık duygularınızla oturmak sizin için zor olabilir, Terazi. Ay topraklanmış Boğa burcunda ilerlerken, bugün sizi içeriye çağıran psikolojik zihniyete kendinizi bırakın. Luna kendini hem düzensiz Uranüs hem de hükümdarınız sevgili Venüs ile iç içe bulur. Bu eşleştirme, muhtemelen dünkü olayların kapanışına varmadan önce yayınlanması gereken bazı son sözleri ve duyguları ortaya çıkarmaya yardımcı olacaktır.


Akrep Burcu
24 Eylül 2021 Cuma Akrep Burcu Yorumları

Bugün tüm gözler yakın ilişkilerinde, Akrep. Ay, denge arayan Boğa burcunun zıt burcunda gezinerek, bire bir romantik hayatınızda yer alan mevcut anlatıya uyum sağlamanıza yardımcı olur. Luna’nın Venüs ve Uranüs’ün karşıtlığıyla karışması, dün meydana gelen herhangi bir ilişki kesintisi veya drama etrafında kapanış aramanıza yardımcı olabilir. Sorunları çözmeyi hedefleyin, ancak geriye doğru eğilmeyin veya hikayenizi kaybetmeyin.


Yay Burcu
24 Eylül 2021 Cuma Yay Burcu Yorumları

Bugün dikkatinizi iş/yaşam dengenize çevirin, Yay. Ay’ın dünyevi Boğa’daki varlığı, bugün sağlığınızla onarıcı bir şekilde yeniden bağlantı kurmanızı teşvik ediyor. Spor salonuna geri dönmek, yaklaşan işlerin üstesinden gelmek ve iş akışınıza enerji harcamak için ideal bir gün. Luna’nın Venüs ve Uranüs’ün karşıtlığıyla dansı, odağınızı dünün patlamalarına geri döndürür, ancak daha güçlü bir kapanış hissi sağlamaya yardımcı olur.


Oğlak Burcu
24 Eylül 2021 Cuma Oğlak Burcu Yorumları

Cuma günü gökyüzü, iyi vakit geçirme ihtiyacınızı artırıyor, Oğlak. Sorumluluklarınızı bırakın ve size saf, çocuksu neşe getiren bir aktivite arayın! Ay’ın rahatına düşkün Boğa burcundaki varlığı, onu romantik bir randevu gecesi veya yaratıcı yeteneklerinizi keşfetmek için ideal bir gün yapar. Bu arada, Luna’nın Venüs ve Uranüs’ün muhalefetiyle olan ilişkisi, dünün ifşaatlarının kapanmasına yardımcı oluyor.


Kova Burcu
24 Eylül 2021 Cuma Kova Burcu Yorumları

Bugün kapalı kapılar ardında biraz zaman geçirin Kova. Ay bugün barış arayan Boğa’da gezinirken, kendinizi sosyal açıdan zorlayıcı durumlara teslim edecek havada değilsiniz. Enerjinizi evinizi güzelleştirmek ve ailenizle mütevazı bir şekilde yeniden bağlantı kurmak için harcamak için ideal bir zaman. Luna’nın Venüs ve Uranüs’ün elektriksel karşıtlığı ile buluşması, dünün ifşaatlarına geri dönmenize ve hoş bir kapanış duygusu getirmenize yardımcı olabilir.


Balık Burcu
24 Eylül 2021 Cuma Balık Burcu Yorumları

Bugün gerçeğinizi söylemek söz konusu olduğunda geri adım atmayın, Balık. Ayın topraklanmış Boğa burcundaki varlığı, yazılı veya sözlü olarak iletişim kurmanızı sağlar, bu nedenle etkileşim kuracak birini bulun veya düşüncelerinizi dökmek için bir günlük arayın. Luna’nın Venüs ve Uranüs arasındaki rahatsız edici karşıtlık ile karışması, dün ortaya çıkmış olabilecek herhangi bir dramaya bir kapanış duygusu getirmeye yardımcı olabilir.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.