Günlük Burç Yorumları 23 Eylül 2021

23 Eylül Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Perşembe günü için 23 Eylül Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
23 Eylül 2021 Perşembe Koç Burcu Yorumları

Yılın bu zamanı, mevcut ilişki hikayenize tamamen yatırım yaptınız, Koç. O arenadaki ihtiyaç ve isteklerinize daha yakından baktıkça, bazı değişiklikler ortaya çıkıyor ve onaylanmayı talep ediyor. Perşembe günü gökyüzü, bağ kuran Venüs ile durgunluğu bozan Uranüs’ün elektriksel karşıtlığını görüyor ve yakınlığa yaklaşımınızda neyin değişmesi gerektiğini aydınlatıyor. Beklenmedik durumlara yer bıraktığınızdan emin olun!


Boğa Burcu
23 Eylül 2021 Perşembe Boğa Burcu Yorumları

Boğa olarak, açık kollarla değişimi kucaklamak sizin için zor olabilir. Perşembe günü gökyüzü bu hikayeye dokunuyor ve sizi önemli değişimlerin gerçekleşmesine izin vermeye yönlendiriyor. Yönetici gezegeniniz sevgili Venüs, değişim talep eden Uranüs ile rahatsız edici bir karşıtlığa kilitleniyor. Bu eşleşme, sizi sıkı bağlarda kendiliğindenlik ve özgürlük aramaya sevk edebilir. Durgun ilişki sorunlarına yeni bir soluk getirmeyi hedefleyin.


İkizler Burcu
23 Eylül 2021 Perşembe İkizler Burcu Yorumları

Perşembe günü gökyüzünün altında hızınızı yavaşlatın, İkizler. Ay, şehvetli Boğa’ya doğru ilerler, dinlenme, yalnızlık ve doğa ile yeniden bağlantı ihtiyacınızı artırır. Yine de, değer tanımlayan Venüs, değişim arzusundaki Uranüs’e karşı olduğu için, hareketsiz oturmak ve çalışma cephesinde olağan akışı sürdürmek zor olabilir. Bu eşleştirme muhtemelen iş cephesinde atılımlar veya plan değişiklikleri getirecek, bu yüzden esnek kalmaya çalışın.


Yengeç Burcu
23 Eylül 2021 Perşembe Yengeç Burcu Yorumları

Evren aktif olarak romantik hayatınızı aydınlatmaya çalışıyor, Yengeç. Arenada yenilenen zevk duygusunu tam anlamıyla kucaklamak için bazı ayarlamalar yapılması gerekiyor. Perşembe günkü gökyüzü, sevgili Venüs ile, durgun ilişki sorunlarına taze bir soluk getirmeye yardımcı olan, özgünlük talep eden Uranüs arasındaki karşıtlığı içeriyor. Gerçeğinizi söylemek ve yer aramak konusunda utangaç olmayın.


Aslan Burcu
23 Eylül 2021 Perşembe Aslan Burcu Yorumları

Önemli değişiklikler perşembe günü göklerin altında kendini gösteriyor, Leo. Kozmos, ev ve aile yaşamınıza olumlu koşulları çekmek için çalışıyor, ancak manyetik Venüs, değişim talep eden Uranüs’e karşı çıktığı için, bu tatlılık bugün kesintiye uğradı. Bu elektrikli eşleştirme, kariyer blokları arasında temiz bir şekilde ilerlemeniz için ev cephesindeki durgun kalıpları ve sorunları kırmaya çalışır.


Başak Burcu
23 Eylül 2021 Perşembe Başak Burcu Yorumları

Yeni bir bakış açısına umutsuzca ihtiyacınız var, Başak. Değeri tanımlayan Venüs, özgürlük arayan Uranüs ile bir karşıtlığa kilitlenirken Perşembe günkü heyecan verici gökyüzünden başka bir yere bakmayın. Bu rahatsız edici eşleşme, özellikle yakın ilişkilerle ilgili olanlar olmak üzere, durgun zihinsel kalıplara ve inançlara taze bir soluk getirmeye yardımcı olur. Bu enerjiyi kontrol etmeye çalışmak yerine, onun vahşi rüzgarlarının felsefelerinizi tazelemesine izin verin.


Terazi Burcu
23 Eylül 2021 Perşembe Terazi Burcu Yorumları

Bir Terazi olarak, sevgili Venüs’ün manyetik hareketleri tarafından yönlendirilirsiniz. Perşembe günü gökyüzü, Venüs’ün, değişime can atan Uranüs ile rahatsız edici bir karşıtlığa düştüğünü ve sizi uzun süredir devam eden yakınlık tıkanıklıklarına karşı yeni yaklaşımları benimsemeye teşvik ettiğini görüyor. Romantizm söz konusu olduğunda, kendinizi fazladan boşluğa ihtiyaç duyabilir, kararsız davranabilir veya hız değişikliğine can atabilirsiniz. Köprüleri yakmak yerine, gerçeğinizle oturmayı ve onu savunmasız bir şekilde paylaşmayı hedefleyin.


Akrep Burcu
23 Eylül 2021 Perşembe Akrep Burcu Yorumları

Evren, bugün seçici bir gözle ilişkilerinizi aydınlatıyor, Akrep. Perşembe gününün kozmik manzarası, romantik Venüs ile yıkıcı Uranüs arasındaki elektriksel karşıtlığı içeriyor. Bu eşleştirme muhtemelen mevcut ortaklık hikayenizde beklenmedik değişiklikler ve sarsıntılara yol açacaktır. Vardiyaları benimseyerek, konuşmaları açarak ve ilgili tüm taraflar için biraz daha fazla alan ve kendiliğindenlik sağlayarak verimli bir şekilde kullanmayı hedefleyin.


Yay Burcu
23 Eylül 2021 Perşembe Yay Burcu Yorumları

Yay burcu, ilişki açıklamaları bugün dakikada bir mil üzerinize geliyor. Manyetik Venüs, değişim talep eden Uranüs ile gözleri kilitlerken, sevgi etrafında aldığınız uyandırma çağrısına kendinizi bırakın. Bu elektriksel eşleşme, kendi kendini sabote eden ilişki kalıplarına dair içgörüler sağladığı için eski anıları ve eski sevgililerle olan etkileşimleri canlandırabilir. Bu düşüncelerin realitenizi rayından çıkarmasına izin vermeden ruminasyon yapmayı hedefleyin.


Oğlak Burcu
23 Eylül 2021 Perşembe Oğlak Burcu Yorumları

Perşembe gününün kozmik manzarası, uzun vadeli hedefleriniz olan Oğlak etrafındaki tüm durgun sorunları çözmenize yardımcı olmak için çalışıyor. Bu süreçte, bir miktar kontrolden vazgeçmeye istekli olmalısınız. Değer belirleyici Venüs, bugün değişim getiren Uranüs ile düzensiz bir karşıtlığa kilitleniyor ve yaratıcı yeteneklerinizi harekete geçirme yaklaşımınız etrafında umutsuzca neyin değişmesi gerektiğini vurgulayarak tutkularınıza taze bir hayat veriyor.


Kova Burcu
23 Eylül 2021 Perşembe Kova Burcu Yorumları

Evren, temellerinize bazı kapsamlı değişiklikler getiriyor, Kova. Mevcut kariyer hedeflerinizle ilerlemek için, aşağıdan talep edilen değişikliklere yönelmeniz çok önemlidir. Değer tanımlayan Venüs, değişim talep eden Uranüs’e karşı çıktığı için, bugünün gökyüzü bu hikayeye dokunuyor. Bu elektriksel eşleşme, mevcut kariyer yörüngenize taze bir soluk getiriyor, bu nedenle vardiyalar için yer açmayı hedefleyin.


Balık Burcu
23 Eylül 2021 Perşembe Balık Burcu Yorumları

Kendini ifade etme yaklaşımın son zamanlarda yapım aşamasındaydı, Balık. Romantik Venüs, değişim arzusunda olan Uranüs ile bir karşıtlığa kilitlendiğinden, Perşembe gününün kozmik manzarası bu hikayeye daha da dokunuyor. Bu eşleştirme, bağ kurma konusundaki uzun süredir devam eden kavramlara yeni anlayışlar ve sarsıntılar getiriyor. Bugün bazı elektriksel ilişki konuşmalarıyla yüzleşmeyi bekleyin ve hikayenin kendi tarafını paylaşmaya hazır olun.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.