Günlük Burç Yorumları 17 Eylül 2021

17 Eylül Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Cuma günü için 17 Eylül Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
17 Eylül 2021 Cuma Koç Burcu Yorumları

Cuma günü gökyüzü, arkadaşlığa ve topluluğa her şeyden önce gelir, Koç. Ay, sosyal açıdan anlayışlı Kova’da süzülür ve yolunda etkileyici Merkür ile pürüzsüz bir hizalama oluşturur. Proje yazmak, grup bazlı çalışma yapmak veya romantik veya platonik ilişkilerde önemli sohbetlere katılmak için ideal bir gün. Daha sonra, Luna’nın asi Uranüs ile elektrik karesi, yeteneklerinizi harekete geçirmek için beklenmedik fırsatlar getirebilir.


Boğa Burcu
17 Eylül 2021 Cuma Boğa Burcu Yorumları

Bugün yıldızlara uzan, Boğa. Ay, çözüm arayan Kova’dan geçerken sizi hedeflerinize doğru iten üretken kariyer hamleleri yapmaya hazırsınız. Luna’nın zihinsel Merkür ile tatlı bağlantısı, iş arkadaşlarınızla bağlantı kurmak, iş başvuruları göndermek veya zihinsel enerjiyi iş projelerine ayırmak için ideal bir gün yapar. Bu arada, ayın elektrikli Uranüs ile olan çekişmesi, bireysel eylem için güçlü bir ihtiyaç doğurabilir.


İkizler Burcu
17 Eylül 2021 Cuma İkizler Burcu Yorumları

İkizler insanları meraklı zihinlerini memnun etmek için taze bilgiye ihtiyaç duyarlar. Ay, problem çözücü Kova’da yolculuk ederken, Cuma günü gökyüzü sizi eğitim çabalarını benimsemeye ve macera aramaya teşvik ediyor. Luna’nın cetveliniz, haberci Merkür ile olan tatlı bağlantısı, kafa ve kalp arasında bir denge kurmayı ve kendinizi yaratıcı bir şekilde uygulamanızı kolaylaştırır. Bu arada, ayın Uranüs ile olan anlaşmazlığı, mavi aydınlanmaları çağırabilir.


Yengeç Burcu
17 Eylül 2021 Cuma Yengeç Burcu Yorumları

Bir Yengeç olarak, düzenli olarak yatıştırıcı ve tatlı konuşmaya ihtiyacınız var. Çözüm arayan Kova ayı, ifadeye aç Merkür ile sorunsuz bir şekilde hizalanırken, bugün bir sevgili veya yakın bir sırdaş aracılığıyla bu yakınlığı aramanıza izin verin. Terapi, tarot veya günlük kaydı için ideal bir gün – bunların hepsi daha karmaşık duygularınızın biraz hava almasına yardımcı olur. Başka yerlerde, Luna’nın yenilikçi Uranüs ile olan çekişmesi, uzun vadeli hedeflerde veya arkadaş gruplarında değişiklikler başlatır.


Aslan Burcu
17 Eylül 2021 Cuma Aslan Burcu Yorumları

Bugün yakın ortaklıklarını düşünmeden edemezsin, Leo. Ayın zıt burcunuzdaki mantık-önce Kova’daki varlığı, yakınlık, bağlantı ve bire bir konuşmalarınızda duyulduğunu hissetme ihtiyacınızı yoğunlaştırır. Neyse ki, ayın iletişimci Merkür ile dostane buluşması, samimi konuşmaların sorunsuz yürümesini kolaylaştırıyor. Bu arada, Luna’nın yıkıcı Uranüs ile karesi, yapılacak kariyer değişikliklerine ışık tutuyor.


Başak Burcu
17 Eylül 2021 Cuma Başak Burcu Yorumları

Cuma günü gökyüzünün altında işler yolunda gidiyor, Başak. Çözüm arayan Kova ayı, dikkatinizi tamamlanmamış ev işlerine ve ayak işlerine yönlendirirken, kolay giden akışı benimseyin. Luna’nın cetveliniz, etkileyici Merkür ile pürüzsüz bağlantısı, bu yönü kafa ve kalp arasındaki dengeyi hissetmeyi kolaylaştırdığından, iş projelerini parçalamak için ideal bir gün yapar. Daha sonra, Luna’nın değişim gerektiren Uranüs ile karesi, büyük resim vizyonunuz için yeni bilgiler getiriyor.


Terazi Burcu
17 Eylül 2021 Cuma Terazi Burcu Yorumları

Zevk ve güzel zamanlar Cuma günü Terazi burcunda hüküm sürüyor. Eğlenceli Kova ayı sizi romantik duyarlılıklarınıza dalmaya ve yaratıcı etkinliklere dalmaya teşvik ederken, tüm angaryaları ve emekleri başka bir zamana saklayın. Luna’nın haberci Mercury ile destekleyici bağlantısı, sahneye çıkıp hikayenizi paylaşmak için ideal bir gün olmasını sağlıyor. Aynı zamanda, Uranüs ile olan karesi, yakınlık cephesine şaşırtıcı konuşmalar getirebilir.


Akrep Burcu
17 Eylül 2021 Cuma Akrep Burcu Yorumları

Kendinizi bugün dünyanın sert gerçeklerinden uzaklaştırın, Akrep. Evinizin rahatlığında rahatlama havasındasınız ve ay, düşündürücü Kova burcunda ilerlerken işleri düşük anahtarda tutun. Ayın Merkür ile pürüzsüz bağlantısı, onu duygusal sohbetler ve terapötik çabalar için ideal bir gün haline getirirken, günün ilerleyen saatlerinde düzensiz Uranüs ile olan karesi, ortaklık cephesinde küçük değişikliklere yol açabilir.


Yay Burcu
17 Eylül 2021 Cuma Yay Burcu Yorumları

Bir Yay burcu olarak, ışığınızın tadını çıkaracak kadar şanslı olanlar için büyüleyici ve eğlenceli bir hikaye anlatıcısısınız. Sosyal açıdan anlayışlı Kova ayı, iletişimci Merkür ile hizalanırken, bu doğal beceriyi bugün harekete geçirmenize izin verin. Proje yazmaya, önemli konuşmalara veya zihinsel dayanıklılık gerektiren herhangi bir şeye enerji harcamak için ideal bir gün. Bu arada, Luna’nın Uranüs ile olan çekişmesi, iş cephesinde benimsenecek değişiklikleri vurgular.


Oğlak Burcu
17 Eylül 2021 Cuma Oğlak Burcu Yorumları

Bugün üretken olma havasındasın, Oğlak. Becerilerinizi harekete geçirmek, acele etmek ve ilerlemek için ilham verici arzunuzdan yararlanın. Ay’ın çözüm arayan Kova’daki varlığı, işleri halletmek için itici güç görevi görür ve hızlı düşünen Merkür ile tatlı birliği, zihinsel olarak çevik kalmayı kolaylaştırır. Başka yerlerde, Luna’nın düzensiz Uranüs ile karesi, yaratıcı planlarda veya romantik ilgi alanlarında değişiklikleri teşvik edebilir.


Kova Burcu
17 Eylül 2021 Cuma Kova Burcu Yorumları

Bir Kova olarak zihinsel dünyanızda o kadar kaybolabilirsiniz ki vücudunuzdan kopabilirsiniz! Ayın burcunuzdaki varlığı kendinizi şımartmanıza yardımcı olduğu için Cuma günü gökyüzü size geri çekilmenizi ve içeriden beslenmenizi hatırlatır. Luna’nın haberci Merkür ile bağlantısı, kendinizi daha geniş kitlelere ifade etmeyi kolaylaştırırken, Uranüs ile olan karesi ev çevresinde yapılacak değişiklikleri vurgulayabilir.


Balık Burcu
17 Eylül 2021 Cuma Balık Burcu Yorumları

Bugün kendinize ait bir dünyaya dalın, Balık. Ay, yalnızlık arayan Kova’nın arasında kıvrılırken, diğer insanların enerjinizi tüketemeyeceği sessiz ve dinlendirici bir şarja umutsuzca ihtiyacınız var. Luna’nın etkileyici Merkür ile destekleyici bağlantısı, size en yakın olanlar arasında terapötik çabalar ve savunmasız konuşmalar için ideal bir gün olurken, elektrikli Uranüs ile karesi beklenmedik içgörüler uyandırabilir.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.