Günlük Burç Yorumları 14 Eylül 2021

14 Eylül Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Salı günü için 14 Eylül Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
14 Eylül 2021 Salı Koç Burcu Yorumları

Bir Koç olarak, kendi kendini motive eden gezegen Mars’tan kozmik rehberlik alırsınız. Cesur gezegen barış arayan Terazi’ye doğru ilerlerken Salı günü gökyüzü hareket halindeki Mars’ı buluyor. Bu geçiş, enerjinizin büyük kısmını, şimdi 30 Ekim’e kadar, dünyanızdaki yakın ortaklıklara yönlendiriyor. Bu dönemde, insanları memnun etmeye ve aşırı taviz vermeye eğilimlisiniz, bu nedenle başkalarını kovalarken kendinizi kaybetmeye dikkat edin.


Boğa Burcu
14 Eylül 2021 Salı Boğa Burcu Yorumları

Salı günü gökyüzü önemli bir hız değişikliğine neden oluyor, Boğa. Enerjiyi yöneten gezegen Mars, meşgul vücut Başak’tan ve ayak uçlarında denge arayan Terazi’ye doğru yola çıkıyor. Mars’ın buradaki zamanı, iş/yaşam dengenizdeki gizli gerilimleri aynı anda vurgularken, iş akışınıza yaklaşımınızı canlandırıyor. 30 Ekim’e kadar, kendinizi yeni bir diyet ve egzersiz rutinine dahil etmek veya aktif olarak yeni iş aramak için ideal bir zaman.


İkizler Burcu
14 Eylül 2021 Salı İkizler Burcu Yorumları

Enerjinizde canlandırıcı bir değişim bugün geliyor, İkizler. Go-getter Mars, hiperkritik Başak’taki yerinden ayrılır ve 30 Ekim’e kadar kalacağı, sanatsal olarak eğimli Terazi’ye sıçrar. Bu geçiş, kişisel yaratıcı projeleri geliştirmeye ve romantik ilgi alanları peşinde koşmaya yorulmadan odaklanmanıza yardımcı olur. Bu zamanı, ilgi odağınızı bulmak ve neşe uyandıran eğlenceli aktivitelere aktif olarak katılmak için kullanın.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.