Günlük Burç Yorumları 11 Eylül 2021

11 Eylül Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Cumartesi günü için 11 Eylül Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
11 Eylül 2021 Cumartesi Koç Burcu Yorumları

Cumartesi gününün kozmik manzarası hoş bir şekilde yatıştırıcıdır, Koç. Ay, tutkulu Akrep’in sularında yüzerken, düşük bir sosyal profil, eğlencenizin anahtarıdır. Luna’nın aydınlatıcı güneş ve mutlu Neptün ile dostane bağlantısı, bu günü terapötik, kendi kendini iyileştirme çabaları için ideal bir gün haline getiriyor. Daha sonra, Luna’nın Jüpiter’e kare açı yapması iyimserliği artırır ama aynı zamanda aşırı şişirilmiş bir güven duygusu da aşılayabilir.


Boğa Burcu
11 Eylül 2021 Cumartesi Boğa Burcu Yorumları

Cumartesi gününün uysal gökyüzünde huzur içinde süzülmenize izin verin, Boğa. Ay, derin dalış yapan Akrep’te dolaşıyor ve dikkatinizi ortaklık meselelerine yönlendiriyor. Luna’nın güneş ve rüya gibi Neptün ile pürüzsüz bağlantısı, pastoral, romantik ve yavaş tempolu bir atmosferin tadını çıkarmanızı sağlar. Daha sonra, görkemli Jüpiter ile ay karesi, iş planlarıyla çiğneyebileceğinizden daha fazlasını ısırmanıza neden olabilir.


İkizler Burcu
11 Eylül 2021 Cumartesi İkizler Burcu Yorumları

Günümüzün kozmik manzarasında kolaylıkla ilerlemek için bir yapı hissine ihtiyacınız var, İkizler. Sondaj yapan Akrep ayı, sizi yaklaşan iş işlerinin üstesinden gelmeye ve zanaatınıza odaklanmaya zorluyor. Luna’nın kendine güvenen güneş ve vizyon sahibi Neptün ile olan tatlı bağı, atmosfere bir rahatlık ve yumuşaklık getiriyor, ancak büyük planlı Jüpiter’in karesi daha sonra sizi küçük şeyleri fazla yaparken bulabilir.


Yengeç Burcu
11 Eylül 2021 Cumartesi Yengeç Burcu Yorumları

Ne zaman şekil değiştiren ay yoğun bir gün geçirse, kendinizi aynı gemide bulursunuz, Yengeç. Cumartesi günü gökyüzü, kendinden emin güneşe ve vizyon sahibi Neptün’e uzanırken çeşitli destekleyici yönlere bağlanan tutkulu Akrep ayını buluyor. Bu eşleştirme, günü, yararlanmaya değer rüya gibi, romantik vuruşlarla boyar. Daha sonra, Luna’nın Jüpiter ile karesi, ilişkilerde köstebek yuvalarından dağlar oluşturabilir.


Aslan Burcu
11 Eylül 2021 Cumartesi Aslan Burcu Yorumları

Bugün yeraltında biraz zaman geçir Leo. Araştıran Akrep, sizi aile meseleleri ve yaşam alanınız hakkında ele alınmayan iyileşmemiş duygusal yaralara yakından bakmaya zorlar. Neyse ki, ayın aydınlatıcı güneş ve rüya gibi Neptün ile destekleyici bağlantısı güne yumuşak, yumuşak bir pus katıyor. Daha sonra, ayın Jüpiter ile olan mücadelesi, ilişki sorunlarını orantısız bir şekilde artırabilir.


Başak Burcu
11 Eylül 2021 Cumartesi Başak Burcu Yorumları

Bugün seni bağlı tutmak zor Başak. Ay, Akrep gibi anlatın içinden geçerken, yerel hareket ve çevrenizle etkileşim için can atıyorsunuz. Luna’nın kendine güvenen güneş ve puslu Neptün ile destekleyici uyumu, güne romantik bir büyü katıyor – romantik kaçışlar için ideal. Daha sonra, ayın Jüpiter ile anlaşmazlığı, iş açısından çiğneyebileceğinizden daha fazlasını ısırmanızı sağlayabilir.


Terazi Burcu
11 Eylül 2021 Cumartesi Terazi Burcu Yorumları

Cumartesi günü gökyüzü, dikkatinizi henüz keşfedilmemiş potansiyelinize yöneltiyor Terazi. Muazzam yeteneklerinizi iyi bir şekilde kullanıyor musunuz? Keskin fikirli Akrep ayı, kaynaklarınızı taramanıza ve değişmesi gerekenlere geri dönmenize yardımcı olur. Luna’nın kendinden emin güneş ve vizyon sahibi Neptün ile ahenkli bağlantısı, zanaatınıza karşı can-do, istek uyandıran bir tutum yaratır. Daha sonra, ayın Jüpiter ile karesi, tutku projeleri planlarındaki hayal kırıklıklarını vurgulayabilir.


Akrep Burcu
11 Eylül 2021 Cumartesi Akrep Burcu Yorumları

Akrep, bugün kendinle uyum içinde olduğunu hissetmek çok kolay. Ayın burcunuzdaki varlığı, ifade edilmemiş kişisel ihtiyaç ve duygulara dikkatinizi uyandırır ve onları onay için açığa çıkarmanıza yardımcı olur. Luna’nın aydınlatıcı güneş ve büyülü Neptün ile pürüzsüz bağlantısı, güne uykulu, romantik bir his veriyor, ancak yaşamdan daha büyük Jüpiter ile karesi daha sonra aile gerilimlerini canlandırabilir.


Yay Burcu
11 Eylül 2021 Cumartesi Yay Burcu Yorumları

Bir Yay burcu olarak, içe dönük olarak adlandırılabilecek biri değilsiniz. Yine de, Cumartesi günü gökyüzü, ay yalnız Akrep’ten geçerken bu maskeyi benimsediğini görüyor. Luna’nın kendinden emin güneş ve vizyon sahibi Neptün ile olan tatlı bağlantısı, günü, sessizce kendinizi şımartmaya değer, iyileştirici, nazik bir pusla doldurur. Daha sonra, ayın cetveliniz, hevesli Jüpiter ile karesi, aktif öz-benlik yoluyla bastırılmış duyguların serbest bırakılmasına yardımcı olabilir. ifade.


Oğlak Burcu
11 Eylül 2021 Cumartesi Oğlak Burcu Yorumları

Oğlak, bugün kendinizi arkadaşlarınızı özlerken bulmanız muhtemel. Münzevi modundan çıkmak senin için zor olsa da, bugün değerli ekibinize ulaşıp yeniden bağlantı kurmayı hedefleyin. Duygusal açıdan zengin Akrep ayının aydınlatıcı güneş ve vizyon sahibi Neptün ile destekleyici uyumu, günü nazik, akıcı konuşmalarla doldurur. Luna’nın geniş Jüpiter ile karesi daha sonra altta yatan finansal stresi artırabilir.


Kova Burcu
11 Eylül 2021 Cumartesi Kova Burcu Yorumları

Hafta sonu ya da değil, işe koyulmaya hazırsın, Kova. Ayın motive olmuş Akrep’teki varlığı, dikkatinizi kariyerinizin mevcut manzarasına yönlendirerek iyiyi ve kötüyü vurgular. Luna’nın kendinden emin güneş ve vizyon sahibi Neptün ile olan tatlı bağı, uykulu halinizden kurtulabilirseniz ikisinden de ilham almanızı kolaylaştırır. Daha sonra, ayın rüya gibi büyük Jüpiter ile olan çekişmesi, kişisel ihtiyaçlar ve kariyer talepleri arasındaki stresi artırır.


Balık Burcu
11 Eylül 2021 Cumartesi Balık Burcu Yorumları

Bakış açını genişletiyorsun, Balık. Mevcut yaşam felsefenizi genişletmeye devam etmek için konfor alanınızdan ayrılmaya ve üstesinden gelmek için yeni ufuklar geliştirmeye istekli olmalısınız. Keskin fikirli Akrep ayı bugün bu hikayeye değiniyor ve onun aydınlatıcı güneş ve rüya gibi Neptün ile pürüzsüz bağlantısı, kendini ifade etmene nazik, romantik bir dokunuş katıyor. Daha sonra, Luna’nın Jüpiter ile anlaşmazlığı, durgun, konuşulmayan duyguların engelini kaldırmaya yardımcı olur.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.