Günlük Aşk Burç Yorumları 9 Eylül 2021

9 Eylül Aşk Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk hususlarında neler bekliyor? İşte Perşembe günü için 9 Eylül Günlük Aşk Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
9 Eylül 2021 Perşembe Koç Burcu Aşk Yorumları

Koç, denizde bir sürü balık var ve bugünün astro-hava durumu bunu kanıtlamak için burada. En son ne zaman arkadaşlarınla takıldın? Bugünün ilişki sektörünüzdeki ay ile özgürlüğü seven on birinci dernekler eviniz aracılığıyla geri giden Jüpiter arasındaki uyumlu üçgen, sizi seçeneklerinizi keşfetmeye ve konu flört ve romantizme geldiğinde kalıpların dışında düşünmeye teşvik ediyor. Ayın, özellikle potansiyel talipler ve ilk izlenimler söz konusu olduğunda, karışıma bir cazibe ve mutluluk katmanı ekleyen cilveli Venüs’ün yanında oturacağını unutmayın.


Boğa Burcu
9 Eylül 2021 Perşembe Boğa Burcu Aşk Yorumları

Sıkıcı iş rutininiz hakkında ne söyleyeceğinizi söyleyin, ancak işler daha da tatlılaşmak üzere, Boğa. Örneğin, ay günlük rutin, durum tespiti ve hizmet eylemlerinin sorumlu altıncı evinde dolaşmaya devam ediyor, ancak bu süreçte karşı konulmaz Venüs ile buluşacak. İyi günler? Daha da kötüsü olabilir, ancak Luna’nın için için yanan Plüton’un karesi, hem duygularınızı hem de romantik arzularınızı yoğunlaştırmaya mahkumdur. Bununla birlikte, zorluk, özellikle şu anda deneyimlemekte olduğunuz ilham dalgasıyla ilgili olarak, deneyimlemekte olduğunuz kesinlik eksikliğinden kaynaklanabilir. Kişisel olarak tanışmadığınız birine aşık olanlar için, ağırdan alın ve birbirinizi tanıyın.


İkizler Burcu
9 Eylül 2021 Perşembe İkizler Burcu Aşk Yorumları

Romantik kaçamak? Özünde heyecan arayan birisin ve işler plana göre gidiyor. Bu arada ay, romantik aşk, tutku, zevk ve kendini ifade etme ile ilgili beşinci evinizde parıldamaya devam eder ve kalbinizin arzularını ve cinsel içgüdülerinizi çevreleyen temalara duygusal vurgu getirir, ancak dahası da vardır. En iyi yanı, Luna, macerayla ilgili geniş dokuzuncu evinizdeki yolculuğunun ortasında, önemli diğerlerinin yedinci evinizin göksel yöneticisi olan geri giden Jüpiter ile de uyum içinde olacak. Bununla birlikte, Luna’nın güç merkezi Plüton’a karesi, muhtemelen önceki taahhütleriniz ile kalbinizin atmasını sağlayan şey İkizler arasında seçim yapmanıza zorlayacaktır.


Yengeç Burcu
9 Eylül 2021 Perşembe Yengeç Burcu Aşk Yorumları

Yengeç burcunuz, bırakın yüzleşmeyi dramayı pek sevmiyor ama her şeyin bir zamanı ve yeri var. Bunu söyledikten sonra, ister bekar olun, ister çoktan sarhoş olun, bugünün astro-hava durumu sizi yerinizde durmaya ve içinizde daha fazla denge geliştirmeye teşvik ediyor. Bu, elbette, her zaman parkta bir yürüyüş değildir, özellikle de etrafınızdaki insanları beslemeye o kadar alışmışsanız, bu süreçte kendinizi beslemeyi unutursanız. Güvenlik açığınız söz konusu olduğunda açıksanız, potansiyel olarak özel biriyle bir sonraki seviyeye geçebilirsiniz, ancak bu çok hassas bir denge gerektirecektir.


Aslan Burcu
9 Eylül 2021 Perşembe Aslan Burcu Aşk Yorumları

Büyüleyici pow wow’un tadını çıkarıyor ve gözündeki o pırıltı ile potansiyel talipleri cezbediyorsun, Leo. Bir çeşit yol mu hissediyorsun? Luna, üçüncü iletişim eviniz, düşünce süreçleriniz ve iç çevreleriniz aracılığıyla cilveli Venüs’e katılacak, anlık alışverişlerinizi ve topluluk ilişkilerinizi uyumlu hale getirecek ve karamelize edecek. Bu metni göndermeye hazır mısınız? Luna, önemli kişilerden oluşan yedinci eviniz aracılığıyla aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci evinizin göksel yöneticisi olan geri giden Jüpiter’e katılacak ve bu da size ufkunuzu genişletmeniz ve bir inanç sıçraması yapmanız için ilham verecek. Yakalayış? Ayrıntılara çok fazla odaklanmayın. Aşk stratejik olmamalı.


Başak Burcu
9 Eylül 2021 Perşembe Başak Burcu Aşk Yorumları

Kendi değerinize sahip çıkın ve şehvetli zevklerinizi şımartın Başak. Tek veya zaten bağlı olan ayın karşı konulmaz Venüs’e yakınlığı, genel frekansınıza bir cazibe katmanı ekler. Bu ilahi kadınsı ışıkların her ikisi de istikrar arayan ikinci değer sistemleri evinizin üzerinde gezinirken, mutluluğunuza, beslenmenize ve öz bakımınıza öncelik vermeniz için sezgisel olarak yönlendiriliyorsunuz. Ayrıca Luna, aşk, tutku ve zevkten oluşan beşinci eviniz aracılığıyla için için yanan Plüton ile yüzleşecek ve bu da konfor alanınızda kalma ihtiyacı ile romantik arzularınız arasında gerilim yaratabilecektir. İkisine birden sahip olamayacağınızı kim söylüyor?


Terazi Burcu
9 Eylül 2021 Perşembe Terazi Burcu Aşk Yorumları

Leydi Venüs burcunuzla göz kamaştırmaya devam ediyor ve flört ediyor ve gelişiyorsunuz, Terazi. Tek veya bağlı, bu ilahi öz, auranızı karşı konulmaz bir çekicilikle süslüyor ve bu süreçte sizi kendinizi sevmeye teşvik ediyor. Ay Venüs’ün yanında otururken, duygusal özlemlerinizden uyum arzunuza kadar her şeyi ifade etmekte sorun yaşamazsınız. Ancak bu, başkalarına biraz kararsız görünmenize neden olabilir, bu nedenle bu süre boyunca topraklanmış olduğunuzdan emin olun. Aksi takdirde, kafanıza biraz takılmak kolaydır. Luna ayrıca Pluto’yu kare yapacak, duygusal yoğunluğu tetikleyecek, ancak dengenizi korumazsanız değil.


Akrep Burcu
9 Eylül 2021 Perşembe Akrep Burcu Aşk Yorumları

En sevdiğin pijamalarını giy ve bir mum yak Akrep. Ay, kapalı onikinci gizli eviniz, rüyalar, gizli gündemler ve perde arkasındaki her şey aracılığıyla büyüleyici Venüs ile çarpışacak. Şansınız, buna evinizde güzel bir gece diyorsunuz. Bununla birlikte, bazılarınız, özellikle ay Jüpiter’i teknoloji seven Kova’da üçgen yaparken, bazı doğaçlama özçekimler için bir fon olarak havalı yarasa mağaranızı kullanmaya karar verebilirsiniz. İster sağa kaydırmaya ister küçük kalbinizi dışarı çıkarmaya karar verin, mesajlarınıza dikkat edin. Luna’nın gölgeli gezegen hükümdarınız Pluto’ya karesi bir gizem katmanı ekler, bu yüzden içgüdülerinizi takip edin.


Yay Burcu
9 Eylül 2021 Perşembe Yay Burcu Aşk Yorumları

Çevrimiçi buluşmaya açık mısın, Yay? Ay, seksle ilgili sekizinci erotik evinizi, samimi birliktelikleri ve ruh eşi bağlantılarınızı yönetir ve bugünün dünyasındaki teknoloji seven onbirinci eviniz, sosyal ağlarınız ve aidiyet duygunuz aracılığıyla büyüleyici Venüs’e katılacaktır. Bu nedenle, sizden uzakta olan biriyle bağlantı kuruyorsanız veya internette birine karşı hisler duyuyorsanız, bugünün sohbeti daha iyiye gidebilir. Anlamı, eğer henüz olmadıysa, konuşmalar aniden daha samimi hale gelebilir, bu yüzden açık fikirli olun. Anahtar, süreçteki değerlerinizi ve öz değerinizi dikkate almaktır.


Oğlak Burcu
9 Eylül 2021 Perşembe Oğlak Burcu Aşk Yorumları

Aklınız para çantanızda ve bu süreçte profesyonel başarılarınızı kutluyorsunuz, Oğlak. Elbette, sevgilinize ve/veya potansiyel taliplerinize karşı normalden biraz daha meşgul olabilirsiniz, ancak konu beş köşeli yıldızınız olduğunda özür dilemiyorsunuz. Ne istediğini biliyorsun ve bundan daha azına razı olmayacaksın. Ay, kariyer ve otoritenin onuncu eviniz aracılığıyla Venüs ile kavuştuğunda, yalnızca üstleriniz üzerinde değil, aynı zamanda sosyal medyanızı uzaktan izleyenler üzerinde de bir izlenim bırakıyorsunuz. Dengede kalın ve hem sevgiye hem de bolluğa yer açın.


Kova Burcu
9 Eylül 2021 Perşembe Kova Burcu Aşk Yorumları

Büyük resme odaklanın ve sonsuza kadar mutlu olduğunuzu hayal etmeye devam edin, Kova. Ne söyleyeceğinizi söyleyin, ancak vizyon panolarıyla ilgileniyorsanız, bugünün astro-hava durumu kesinlikle lehinize çalışacaktır. Bekar ya da çift, ufka umutla ve romantik özlemlerle bakıyorsunuz, ancak her zaman olduğu gibi, evrene güvenmek anahtardır. Bu, macera, seyahat ve bilinmeyen topraklardan oluşan geniş dokuzuncu evinizi ateşleyeceğinden, günümüzün ay-Venüs kavuşumu için özellikle doğrudur. Başka bir notta, bu enerji uzun mesafeli bağlantılarda olanlarınız ile de konuşabilir. Her iki durumda da, göreviniz kontrol ihtiyacından vazgeçmek olacaktır.


Balık Burcu
9 Eylül 2021 Perşembe Balık Burcu Aşk Yorumları

Duygularınız yoğunlaşıyor ve onları inkar etmek gittikçe zorlaşıyor, Balık. Bekar, sevecen veya şimdiden tatlı arkadaşınıza bağlı, bugünün astro-havası erotik olduğu kadar yoğun hissedebilir. Ne de olsa ay, romantik beşinci aşk, tutku ve zevk evinizi yönetiyor ve samimi birlikteliklerin erotik sekizinci evi aracılığıyla karşı konulmaz Venüs’e katılıyor. Sevgilinle yarı yolda buluşmaya hazır mısın? Bazılarınız için bu, belki de ortak arkadaşlar aracılığıyla tanıştıktan sonra, bir tür romantik karşılaşmanın potansiyelini gösterebilir. Bununla birlikte, göreviniz, şu an için işleri düşük anahtarda tutmaktır. Kliklerden ve küçük dramalardan kaçının.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.