Günlük Aşk Burç Yorumları 8 Eylül 2021

8 Eylül Aşk Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk hususlarında neler bekliyor? İşte Çarşamba günü için 8 Eylül Günlük Aşk Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
8 Eylül 2021 Çarşamba Koç Burcu Aşk Yorumları

Savunmasızlığın senin süper gücün, Koç. Kendinizi duygusal olarak ifade etmekten kendinizi alıkoymak için hiçbir neden yok, özellikle de bunu yapmanız için size rehberlik ediliyorsa. Bu arada, ay, bire bir ilişkilerden oluşan yedinci eviniz aracılığıyla anlayışlı Merkür ile güçlerini birleştirecek ve bu da size gerçeğinizi söyleme ve belki de bu süreçte bir sevgiliyle uzlaşma fırsatı sunuyor. Meydan okuma? Hem ay hem de Merkür, burcunuzda yaralı şifacı Chiron ile karşıt olacak. Anahtar, anda kalmak ve kendinizi geçmiş yüklerden kurtarmaktır. Perspektif sonsuzdur ve bunu fark etmeye başlıyorsunuz.


Boğa Burcu
8 Eylül 2021 Çarşamba Boğa Burcu Aşk Yorumları

Boğa, gereken özeni gösteriyorsun ama aynı zamanda bu süreçte eğleniyorsun. Sonuçta, gezegen yöneticiniz Venüs her gün doğum haritanızın bu bölgesinden geçmiyor. Yani, ister günlük ritüelleriniz, ister iş eziyetiniz olsun, titreşimler oldukça tatlıdır. Bu, spaya gidip tatlı arkadaşınızdan yağmurluk istemeniz anlamına gelse bile, yine benzer temalara daha fazla odaklanacaksınız. Ay ayrıca genel olarak düşüncelerinizi ve duygularınızı iletmeyi kolaylaştıran Merkür ile güçlerini birleştirecek. Kim bilir, belki onun yerine bae ile çengel oynarsın.


İkizler Burcu
8 Eylül 2021 Çarşamba İkizler Burcu Aşk Yorumları

Özel birine bayılıyorsun ve hisler karşılıklı, İkizler. Örneğin, Luna, bugün aşk, tutku ve zevkle ilgili romantik beşinci eviniz aracılığıyla gezegen yöneticiniz Merkür ile güçlerini birleştirecek ve kalbinizin arzularından, siz ve bir sevgili arasında gerçekleşen cilveli alışverişlere kadar her şeyi vurgulayacaktır. Bunun aynı zamanda bir tutku projesi için bir ilham kaynağı olabileceğini unutmayın, ancak aşk hikayenizi ilhamınızın birincil kaynağı yapmaya çok iyi karar verebilirsiniz. Luna’nın Satürn’le olan üçgen açısı bir pragmatizm ve yapı katmanı ekler, bu yüzden onu akıllıca kullandığınızdan emin olun. Bir şeyi tezahür ettiriyorsun.


Yengeç Burcu
8 Eylül 2021 Çarşamba Yengeç Burcu Aşk Yorumları

İçine giriyorsun ve kendini sevme ve kendine bakma ritüellerine öncelik veriyorsun, Yengeç. İç dünyanız mevcut realitenizi yansıtır ve bunun tersi de geçerlidir. Tabii ki, tatlınızı deneyim için yanınıza almaya karar vermediğiniz sürece, bunun ilişki durumunuzla hiçbir ilgisi yoktur. Bekar ve cana yakınsanız, yaratıcı olmaya karar verebilir ve gram için bazı şık özçekimler yapabilirsiniz, bu arada içinizden çift olanlar mütevazi meskeninizi süslemek için gün alabilir. Luna’nın, ruh eşi bağlantılarınızın boğucu sekizinci evi aracılığıyla Satürn’e olan üçgen açısı, size ve sevgilinize daha yakın olmanız için mükemmel bir zemin sunuyor.


Aslan Burcu
8 Eylül 2021 Çarşamba Aslan Burcu Aşk Yorumları

Ay, kapanışla ilgili on ikinci evinizi, rüyaları ve perde arkasındaki her şeyi yönetiyor ve bugün konuşkan üçüncü eviniz, düşünce süreçleriniz ve yakın çevreniz aracılığıyla meraklı Merkür ile güçlerini birleştiriyor. Kişinle paylaşmak istediğin bir şey var mı, Leo? Bunu bir sır olarak saklamış olabilirsiniz, ancak her iki şekilde de pow wow için bolca yer var. Bununla birlikte, yakalama, geniş dokuzuncu macera, bilgelik ve bilinmeyen bölge eviniz aracılığıyla Merkür’ün geri giden Kayron’a muhalefetinden kaynaklanabilir. Yani bir şeyler söyleme isteği duyabilirsiniz ama Chiron’un etkisi bunu zorlaştırabilir.


Başak Burcu
8 Eylül 2021 Çarşamba Başak Burcu Aşk Yorumları

Sonunda ne istediğini sormayı bir noktaya getiriyorsun, Başak. Ayrıca zamanı geldi! Bu arada Luna, bugün istikrar arayan ikinci konfor, para ve değer sistemleri evinize dokunacak ve bu süreçte gezegen hükümdarınız Merkür ile güçlerini birleştirecek. İster bekar olun, ister zaten bağlı olun, bu enerji stelyumu size değerinizi ve daha da önemlisi duygusal ihtiyaçlarınızla nasıl daha dengeli olabileceğinizi hatırlatmak için burada. Elbette bu, özellikle sekizinci birleşme evinizden geçen Şiron gerilemesi ile savunmasız olmanızı gerektirebilir, ancak yine de iyileşiyorsunuz.


Terazi Burcu
8 Eylül 2021 Çarşamba Terazi Burcu Aşk Yorumları

Ay, bugün burcunuzda meraklı Merkür’e katılacak, bu yüzden aniden kendinizi kalbinizin koluna takarken bulursanız şaşırmayın, Terazi. Cilveli Venüs’ün de bu göksel denklemin bir parçası olduğunu unutmayın, bu nedenle bir potansiyel talipler sürüsünün sizi kuşatmaya başladığını fark ederseniz, bunun nedeni size karşı koyamayacaklarıdır. Bu, elbette, Kayron’un geri giden önemli diğer yedinci evinizin üzerinde asılı kalmasının etkilerini göz önüne alana kadar tüm eğlence ve oyunlardır. Bir sevgiliyle ve/veya potansiyel bir potansiyel müşteriyle sınırlar belirlemek her zaman yapılacak en kolay şey değildir, ancak yine de gereklidir.


Akrep Burcu
8 Eylül 2021 Çarşamba Akrep Burcu Aşk Yorumları

Kaostan ve monotonluktan bir adım geri çekil ve kendini kontrol et Akrep. Bekar veya zaten bağlı, günümüzün astro-havası, sevgilinizin onaylayıp onaylamadığına bakılmaksızın, kendini sevme ve kendini yansıtma ile ilgilidir. Örneğin, kapalı onikinci gizli evinizin, rüyaların, gizli gündemlerin ve perde arkasındaki her şeyin üzerinde gezinen ayın yanı sıra, erotik sekizinci mahremiyet evinizin göksel hükümdarı olan meraklı Merkür eşlik edecek. Bu süre zarfında önemli miktarda içgörü. Öyle ki, bazılarınız bilinçli zihninizden gizlenmiş bazı gerçekleri bile keşfedebilirsiniz.


Yay Burcu
8 Eylül 2021 Çarşamba Yay Burcu Aşk Yorumları

Kutunun dışında düşünmekten çekinmeyin, Yay. Aşk hayatınızda deneyler yapmak bugün lehinize çalışabilir, ancak duruma güvenle yaklaşırsanız. Şimdi, özgürlüğü seven onbirinci dernekler, topluluk ve dünyadaki aidiyet duygunuzun üzerinde gezinen aya ek olarak, önemli kişilerden oluşan yedinci evinizin göksel hükümdarı olan anlayışlı Merkür ile güçlerini birleştirecek. İlk olarak, dedikodu ve toksik sosyal ağlardan uzak durun. Destek için onlara yaslanmayı tercih etmiyorsanız, sevgilinizi ruh kabilenizin etrafına getirin. Anahtar, ilişkinizde biraz temiz hava almak ve işleri biraz değiştirmek.


Oğlak Burcu
8 Eylül 2021 Çarşamba Oğlak Burcu Aşk Yorumları

Oğlak, dünyada oldukça etki bırakıyorsun, ama sonra tekrar, yeni ne var? Tüm ciddiyetle, dünyadaki onuncu kariyer, itibar ve miras eviniz aracılığıyla Ay, Merkür ve Venüs’ün karşı konulmaz sinerjisi, oyununuza biraz ekstra ışıltı katıyor. Şey… bunun doğru olduğunu biliyorsun. Yine de, Chiron retrosuna karşı çıkmak bazı bastırılmış duyguları tetikleyebilir, bu yüzden böyle bir şey olursa cesaretiniz kırılmasın. Kişisel ve profesyonel meselelerle daha çok meşgul olsanız da, kendi içinizde bulduğunuz denge, romantik ortaklıklarınızda nihayetinde bir rol oynayacaktır. Kişisel tatmininiz önce gelir.


Kova Burcu
8 Eylül 2021 Çarşamba Kova Burcu Aşk Yorumları

Senden uzakta olan birine mi aşık oluyorsun, Kova? Bekar veya zaten bağlı, farklı bir kültürel geçmişi paylaşan veya belki de sizden uzakta yaşayan biriyle romantizm bulma şansınız bu süre zarfında muhtemeldir. Ayın sorumlu altıncı evinizi yönettiğini ve geniş dokuzuncu macera eviniz, uzun mesafeli yolculuklarınız ve bilinmeyen bölgeniz aracılığıyla Merkür ile güçlerini birleştireceğini unutmayın. Bazılarınız için bu, onları ziyaret etmeyi planlamıyorsanız durum geminizin lojistiğine daha yakından bakmanız için size ilham verebilir.


Balık Burcu
8 Eylül 2021 Çarşamba Balık Burcu Aşk Yorumları

Temiz olmaya hazır mısın, Balık? Bazılarınız için, bugünün astro-hava durumu bir ortak girişim veya genel olarak bir sevgilinin istikrarı ile ilgili olabilir. Örneğin, Luna, seks, birleşmeler, paylaşılan kaynaklar ve ruh-ruh bağlantıları ile ilgili sekizinci eviniz aracılığıyla meraklı Merkür’e bugün katılacak ve cinsel arzularınızdan önemli bir diğeriyle paylaştığınız duygulara kadar her şeyi yoğunlaştıracak. Bununla birlikte, zorluk, istikrar arayan ikinci değer sistemleriniz aracılığıyla Merkür’ün geri giden Kayron’a muhalefetinden kaynaklanabilir, ancak öz değerinize sahip çıkıyorsanız değil. Arzu ettiğiniz şeyin ne olduğunu sormak konusunda isteksiz hissediyorsanız, kendiniz kontrol edin.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.