Günlük Aşk Burç Yorumları 16 Eylül 2021

16 Eylül Aşk Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk hususlarında neler bekliyor? İşte Perşembe günü için 16 Eylül Günlük Aşk Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
16 Eylül 2021 Perşembe Koç Burcu Aşk Yorumları

Yenilikçi rotayı mı seçiyorsun, Koç? Daha avangard bir yaklaşım yerine tutkularınızın peşinden gitmeyi tercih ediyorsunuz, ancak her şeyin bir zamanı ve yeri var. Ay bugün devrimci Kova burcuna kayıyor, özgürlüğü seven onbirinci evinizi, dernekleri, topluluğu ve dünyaya ait olma duygunuzu harekete geçirerek sosyal ağlarınıza vurgu yapıyor. Her ne kadar bazılarınız için bu, çevrimiçi flört uygulamalarını çok iyi içerebilir. Ne de olsa, ayın bire bir bağlantılardan oluşan yedinci eviniz ve diğer önemli evleriniz aracılığıyla gezegen yöneticiniz Mars ile uyumlu bağlantısı, size sadece eğlence için bile olsa bir tür ortaklık yaratma fırsatı sunuyor.


Boğa Burcu
16 Eylül 2021 Perşembe Boğa Burcu Aşk Yorumları

Aşk için adım atıyorsun, Boğa. Tek veya zaten bağlı, güneşin aşk, tutku ve zevkle dolu beşinci evinizden geçişi, kalp çakranızdan romantik bağlantılarınıza kadar her şeye enerji verir ve canlandırır, ama dahası da var. Kalbinizin arzularının peşinden gitmek için yoğun bir ilhamı hissederken, güneş, macera, genişleme ve bilinmeyen topraklardan oluşan egzotik dokuzuncu eviniz aracılığıyla için için için yanan Pluto’yla – önemli diğerlerinin bulunduğu yedinci evinizin göksel hükümdarı – uyumlu bir bağlantı oluşturacak. İster sizden uzakta, ister farklı bir kültürel geçmişe sahip biriyle olsun, kesin olan bir şey var: Yeni bir şeye can atıyorsunuz.


İkizler Burcu
16 Eylül 2021 Perşembe İkizler Burcu Aşk Yorumları

Bir sonraki nereye gidiyorsun, İkizler? Ay bugün özgürlük seven Kova burcuna geçiyor, macera, bilgelik ve bilinmeyen bölgelerden oluşan egzotik dokuzuncu evinizi harekete geçirirken, inanç sistemlerinizi ve yeniye yönelik arzunuzu çevreleyen temalara vurgu ve netlik getiriyor. Luna ayrıca aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci eviniz aracılığıyla harekete geçiren Mars ile uyum içinde olacak ve bu da sizi eylemlerinizi duygusal gerçekliğinizle uyumlu hale getirmeye teşvik edecek. Örneğin, kendinize karşı dürüst müsünüz? Göğsünden çıkarman gereken bir şey var mı? Bekar ya da alınmış, risk almaya hazırsınız, özellikle de bu kendinize karşı dürüst olduğunuz anlamına geliyorsa.


Yengeç Burcu
16 Eylül 2021 Perşembe Yengeç Burcu Aşk Yorumları

Sokaklarda bir yol, çarşaflarda bir başkasın, ama bunu zaten biliyordun, Yengeç. Bu arada, ay, cinsellik, paylaşılan kaynaklar, enerjik alışverişler ve ruh eşi bağlantılarıyla ilgili erotik sekizinci evinizi vurgulayarak, özgürlüğü seven Kova’da aylık ilk çıkışını yapacak. Özel birliktelikleriniz söz konusu olduğunda, bilinçli olarak kutunun dışında düşünmek için bir noktaya değiniyorsunuz. Deney yapma kararın otantik bir yerden mi geliyor yoksa sevgilini memnun etmek için mi yapıyorsun? Luna’nın Venüs’e karesi, önemli bir diğeriyle tamamen birleşme arzunuz ile konfor fikriniz arasında sürtüşme yaratır.


Aslan Burcu
16 Eylül 2021 Perşembe Aslan Burcu Aşk Yorumları

Aslan, bırakın güç merkezi Plüton ile uyum içindeyken, güneşin istikrar arayan ikinci değer sistemleri evinin üzerine her gün parlamaz. Bekar veya aldatılmış, oyun oynama havasında değilsiniz ve özür dilemeden gücünüzü geri alıyorsunuz. Bu, elbette, potansiyel müstakbel adayların ve taliplerin etrafınızı sarmasını engellemez, ancak bu sefer ekstra seçici olursunuz. Ayrıca, önemli kişilerden oluşan yedinci evinizin üzerinde süzülerek dururken, ay cesur Mars’a alıngan bir üçgende katılacak, bu da onu *tam olarak* olduğu gibi söylemeye hazır olduğunuz anlamına geliyor. Karanlık tarafta, korkutucu veya ulaşılmaz görünebilirsin, o yüzden sakin ol.


Başak Burcu
16 Eylül 2021 Perşembe Başak Burcu Aşk Yorumları

Plüton cazibeni ve ikna gücünü akıllıca kullan Başak. Bugünün burcunuzdaki güneş ile aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci eviniz aracılığıyla dönüştürücü Plüton arasındaki boğucu üçgen, kişiliğinize için için için yanan bir yoğunluk katmanı ekliyor. Bekar? Hipnotik auranızla sağa sola talipleri cezbediyorsunuz ve bunu biliyorsunuz. Karanlık tarafta, Ay, günlük ritüeller, durum tespiti ve hizmet eylemleriyle ilgili altıncı eviniz aracılığıyla ciddi Satürn’e yakın olacak, odağınızı değiştirecek ve günlük rutininize dikkat çekecek. Yapacak işlerin var, bu yüzden aşk oyununa fazla kapılma.


Terazi Burcu
16 Eylül 2021 Perşembe Terazi Burcu Aşk Yorumları

Bekar da olsanız da, bir şeyleri yeniden değerlendirmek için bir adım geri atıyorsunuz. Örneğin, bilinçdışı kalıplardan, gizli gündemlerden ve sahne arkasındaki her şeyden oluşan gizli onikinci evinizin üzerinde gezinen güneşe ek olarak, duygusal olarak yönlendirilen dördüncü eviniz, aileniz ve en içteki duygularınız aracılığıyla güç merkezi Plüton ile uyum içinde olacaktır. . Bu enerji, güçlü olduğu kadar bilinçaltıdır, Terazi. Üstelik ay, romantik beşinci eviniz aşk, tutku ve zevk yoluyla Satürn ile güçlerini birleştirecek, bu da bu süre zarfında kalbinizi korumaya daha yatkın olduğunuz anlamına geliyor.


Akrep Burcu
16 Eylül 2021 Perşembe Akrep Burcu Aşk Yorumları

Güneş, sosyal statünüzden kişisel özgürlük arzunuza kadar her şeye enerji vererek ve canlandırarak, dünyadaki dernekler, topluluk ve aidiyet hissinden oluşan deneysel onbirinci evinizde parıldamaya devam ediyor. Bu arada, üçüncü iletişim eviniz aracılığıyla güneş ve hipnotik gezegen hükümdarınız Pluto arasındaki bugünkü üçgen açı, gününüze ve daha da önemlisi, anlık alışverişlerinize gizemli bir yoğunluk katmanı ekliyor. Bekar ya da alınmış, kesin olan bir şey var, Akrep: Genişletilmiş ağınızda karmik karşılaşmalar olasıdır. Her ne kadar ay, duygusal olarak yönlendirilen dördüncü evinizin ve en içteki duygularınızın üzerinde gezinirken, evde bir gün geçirmeyi tercih edebilirsiniz.


Yay Burcu
16 Eylül 2021 Perşembe Yay Burcu Aşk Yorumları

Kendine saklıyorsun ve muhtemelen profesyonel konulara odaklanıyorsun, Yay. Bu özellikle, otoritenin onuncu evindeki güneş ile istikrar arayan ikinci mali ve değer sistemleriniz aracılığıyla hipnotik Pluto arasındaki günümüzün büyüleyici üçgeni için geçerlidir. Bekar veya zaten bağlı, ufkunuzu keşfetme fırsatı size sunulurken bu süre zarfında özgürlüğünüzü kucaklıyor olabilirsiniz. Dahası, bugünün ayı, meraklı üçüncü iletişim evinize dokunacak ve on birinci toplum eviniz aracılığıyla Mars’ı üçgen yapacak. Yüz yüze veya sosyal medya aracılığıyla flörtleşmeler olasıdır, ancak hepsi bu kadar.


Oğlak Burcu
16 Eylül 2021 Perşembe Oğlak Burcu Aşk Yorumları

Günü tatlınız Oğlak ile en son ne zaman geçirdiniz? Şimdi, şu anda bekarsanız, bugünün astro-hava durumu sizi bire bir bağlantılarınızın değeri üzerinde düşünmeye teşvik ediyor. Örneğin, Luna taahhütlü yedinci evinizi, uzlaşmayı ve diğer önemli evinizi yönetir ve istikrar arayan ikinci konfor, öz değer ve değer sistemleri evinize dokunacaktır. Enerjinizin çoğunu profesyonel konulara mı harcıyorsunuz? Kendinizi işte kaybetmek, zodyak arketipinizin tipik bir örneğidir, ancak diğer ufukları keşfetmenizin zamanı geldi. Monotonluktan bir adım geri atın ve eğlenceli bir şeyler yapın.


Kova Burcu
16 Eylül 2021 Perşembe Kova Burcu Aşk Yorumları

Kendini ifade et ve risk al, Kova. Ayın burcunuzdan geçişine ek olarak -sizi en derindeki hislerinize yaklaştırır ve duygusal dengenizi vurgular- macera, bilgelik ve bilinmeyen topraklardan oluşan egzotik dokuzuncu eviniz aracılığıyla iddialı Mars ile uyum içinde olacaktır. Bekar veya zaten alınmış, sezgisel olarak bir inanç sıçramasına yönlendiriliyorsunuz. Bununla birlikte, zorluk, sınırlama ve/veya kısıtlama duygularına eğilimli olduğunuz için, burcunuzda Luna’nın Satürn’e yakınlığından kaynaklanabilir. Daha parlak bir notta, bu, tereddütünüzü dönüştürmek ve onu adanmışlığa dönüştürmek için bir fırsattır.


Balık Burcu
16 Eylül 2021 Perşembe Balık Burcu Aşk Yorumları

Güneş, bire bir bağlantılarınızı çevreleyen temalara vurgu ve netlik getirerek, uyum arayan yedinci anlaşmalar, uzlaşmalar ve diğer önemli evlerinize enerji vermeye devam ediyor. Dernekler, topluluk ve toplumdan oluşan on birinci deneysel eviniz aracılığıyla güç merkezi Plüton ile uyum içinde otururken, bugünün astro-havası size bir ruh eşiyle veya bir tür karmik bağlantıyla yeniden bağlantı kurma fırsatı sunabilir. Tek yapman gereken teslim olmak, Balık. Kalbini aç. Mars ayrıca, seks hayatınız ve ruh-ruh bağlantılarınız söz konusu olduğunda sıcaklığı artıran, boğucu sekizinci yakınlık evinizi ateşliyor. Manyetik çekimden şüphe etmeyin.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.