Günlük Aşk Burç Yorumları 12 Eylül 2021

12 Eylül Aşk Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk hususlarında neler bekliyor? İşte Pazar günü için 12 Eylül Günlük Aşk Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
12 Eylül 2021 Pazar Koç Burcu Aşk Yorumları

Yeni bir şey için can atıyorsun, ama aynı zamanda bu süreçte kendini ikinci kez tahmin ediyorsun, Koç. Destek için topluluğunuza güveniyor ve aradığınız “tavsiyeyi” alamıyor olabilirsiniz. Belki de romantik bir durum hakkında kafana giriyorsun. Anlayışını kullan. Ay, Yay burcunda aylık ilk çıkışını yapacak ve bu da macera, kişisel felsefe ve bilinmeyen topraklardan oluşan geniş dokuzuncu evinizi harekete geçirecek. Bununla birlikte, zorluk, Luna'nın burcunuzda geri giden Chiron'a üçgen açı yapmasından kaynaklanabilir. Aşk için bir adım atmaktan ancak aynı anda geri durmaktan birkaç adım uzakta olabilirsiniz. Neyden korkuyorsun?


Boğa Burcu
12 Eylül 2021 Pazar Boğa Burcu Aşk Yorumları

İşler kızışıyor, Boğa. Tatlı gezegen hükümdarınız Venüs, taahhütlü yedinci evinizi, anlaşmaları, uzlaşmayı ve diğer önemli evinizi göz kamaştırıyor, bire bir bağlantılarınızdan başkaları üzerindeki ilk izleniminize kadar her şeyi büyülüyor ve karamelize ediyor. Bu arada, bugünün Yay burcundaki ayı, seks, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarıyla ilgili sekizinci evinize dokunarak, enerjik alışverişlerinizi çevreleyen temalara duygusal vurgu ve sezgisel netlik getirecek. Kendini keşfetme yolculuğundasın ve bunu kalbinden çok sevdiğin biriyle birlikte yapmaya hazırsın. Birleştirme fırsatı mevcut, ancak bunu gerçekleştirmek size kalmış.


İkizler Burcu
12 Eylül 2021 Pazar İkizler Burcu Aşk Yorumları

Aşk diliniz nezaket eylemlerine yöneliyor, İkizler. Enerjinizin çoğunu günlük durum tespitinize harcarken, bugünün Yay burcundaki ayı, taahhüt ettiğiniz yedinci ev anlaşmaları, uzlaşma ve diğer önemli evlere dokunacak. Tatlınla tekmelemek için işle çok mu meşgulsün? Tek veya bağlı, bugünün astro-hava durumu, “zamanınız” olsun ya da olmasın, başkaları için yer tutmanızı teşvik ediyor. Bu, sosyal yaşamınız veya belki de kişinin arkadaş ağı etrafında dönen bir şey olabilir. Çoklu görevde profesyonelsiniz, bu yüzden iyi olacaksınız.


Yengeç Burcu
12 Eylül 2021 Pazar Yengeç Burcu Aşk Yorumları

Henüz kendini fazla kaptırma, Yengeç. Çapkın Venüs, romantik beşinci evinizi aşk, tutku ve zevkle göz kamaştırırken, kesin olan bir şey var: arzuladığınız aşk hakkında yoğun bir şekilde hayal kuruyorsunuz. Bu enerji muhtemelen size birden fazla şekilde ilham veriyor. Bununla birlikte, bugünün Yay burcundaki ayı, günlük ritüeller, durum tespiti ve hizmet eylemlerinin sorumlu altıncı evine dokunacak ve bu da sizi görevlerinize yönelmeye ve süreçte gerekli çalışmaları yapmaya teşvik edecek. Luna, samimi sekizinci eviniz aracılığıyla Satürn ile uyum içinde olacak, bu nedenle birleşme fırsatı yakındır.


Aslan Burcu
12 Eylül 2021 Pazar Aslan Burcu Aşk Yorumları

Tek veya bağlı, bugünün astro-havası, mutluluğunuzu önceliklendirmeye teşvik ediyor, ancak aynı şekilde, diğer ufukları keşfetmeniz için sezgisel olarak yönlendiriliyorsunuz – yanınızda önemli bir kişi olsun veya olmasın. Gerçek şu ki, sevgi, güzellik ve değer sistemleri gezegeni, yuva, aile ve duygusal temellerden oluşan dördüncü evinizi büyülerken, bu süre boyunca kişisel önceliklerinizin gayet iyi farkındasınız. Ayın romantik beşinci aşk, tutku ve zevk evinizde dans edeceğini unutmayın, bu nedenle biraz bencil görünebilir, gerçekte, sadece daha fazla öz-sevgi pratiği yapıyorsunuz, Leo.


Başak Burcu
12 Eylül 2021 Pazar Başak Burcu Aşk Yorumları

Başak, bu süre zarfında üretken kalmak için gerçek çabalarınızı göz önünde bulundurarak, metin yoluyla ileri geri biraz seksi şaka yapmaktan hoşlanıyorsunuz. Ne de olsa cilveli Venüs, yerel üçüncü iletişim evinizi, yakın çevrenizi ve topluluk meselelerinizi büyülemeye devam ediyor, yüz yüze veya sosyal medya aracılığıyla konuşmalarınızdan genel alışverişlerinize kadar her şeyi karamelize ve uyumlu hale getiriyor. Bununla birlikte, yakalama, ayın dördüncü evinizden geçişinden kaynaklanabilir, çünkü aynı anda kişisel meselelere, özellikle de Satürn ile bağlantılı olarak ay ile odaklanma ihtiyacı hissediyorsunuz. Durumu fazla düşünme; akışına bırak.


Terazi Burcu
12 Eylül 2021 Pazar Terazi Burcu Aşk Yorumları

Sonunda kendinize öncelik vermeyi bir noktaya getiriyorsunuz ve bu gösteriyor ki, Terazi. Örneğin, uyum arayan gezegen yöneticiniz Venüs, istikrar arayan ikinci konfor, para ve değer sistemleri evinizi göz kamaştırmaya devam ediyor, mali durumunuzdan güvenlik duygunuza kadar her şeye uyum ve bolluk getiriyor. İster bekar olun, ister çoktan alınmış olun, ayın gerçeği arayan Yay ve iletişim sektörünüzden geçişi, özel biriyle iyi oturmasa bile, bugün fikrinizi söylemekte sorun yaşamayacağınız anlamına gelir. Aslında, Luna'nın yaralı şifacı Chiron ile olan üçgeni, bu gizli korkuları iyileştirmenize ve üstesinden gelmenize yardımcı olmak için burada.


Akrep Burcu
12 Eylül 2021 Pazar Akrep Burcu Aşk Yorumları

Akrep, cilveli Venüs burcunuzda yeraltı dünyasının derinliklerinde yüzüyor, aura alanınızı büyülüyor ve süslüyor. Şansınız, kendinizi hissediyorsunuz. Diğer herkes de öyle. Bu yüzden asla Plütonlu havanızın etkilerinden asla şüphe etmeyin. Bu arada, istikrar arayan ikinci konfor, finans ve değer sistemleri evinizin üzerinde duran ay ile, muhtemelen ihtiyaçlarınızı veya bir aşk durumundaki bir sonraki hareketinizi yansıtmak için içe doğru gidiyorsunuz. Kendini fazla mı büyüttün? Eğer öyleyse, Luna'nın Satürn'e olan tatlı altmışlığı, özellikle ayarlanması gereken sınırlar varsa, ilerlemek için gereken netliği ve yapıyı size sağlayacaktır.


Yay Burcu
12 Eylül 2021 Pazar Yay Burcu Aşk Yorumları

Sevgiline *gerçekten* nasıl hissettiğini söyle, Yay. Tek veya bağlı, Venüs'ün bilinçsiz onikinci eviniz, rüyalar ve sahne arkasındaki her şey aracılığıyla hipnotik Akrep yoluyla yolculuğu, aşk hayatınıza bir fantezi katmanı ve için için yanan bir yoğunluk katar, ancak bazılarınız aynı zamanda gizli bir hayatın tadını çıkarabilir. bir tür ilişki – eğer bu tür şeylere meraklıysanız. Bu arada, ayın burcunuzdan geçişi sizi en içteki hislerinize sadık kalmaya teşvik eder. Yine de, Luna'nın iletişim sektörünüzde geri giden Satürn'e altmışlık açısı size potansiyel olarak bekleyen bir konuşmayı tekrar gözden geçirme fırsatı sunabilir.


Oğlak Burcu
12 Eylül 2021 Pazar Oğlak Burcu Aşk Yorumları

Detoks yapıyor ve artık size hizmet etmeyen şeyi serbest bırakıyorsunuz, Oğlak. Bildiğiniz gibi, ay taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve bire bir ilişkiler evinizi yönetiyor, ancak Luna şu anda gizli onikinci evinizden geçiş, karma ve gizli gündemlerinizden geçiyor. Bekar ya da zaten bağlı, ya şimdilik kendine saklıyorsun ya da bilinçli olarak kendini toksik bir durumdan kurtarıyorsun. Luna'nın, çok ciddi gezegensel yöneticiniz Satürn'e altmışlığı – istikrar arayan ikinci değer sistemleri evinizdeki geriye dönük yolculuğunun ortasında – duruma duygusal olarak olgun bir yanıtı tetikler, bu da uzun vadede her zaman yardımcı olur. Silahlarına bağlısın.


Kova Burcu
12 Eylül 2021 Pazar Kova Burcu Aşk Yorumları

Kova, kendinizi profesyonel arayışlarınıza adadınız ve adadınız ve sürecin bir parçasısınız. İster bekar olun, ister zaten bağlı olun, bilinçli olarak her şeye ve her şeye odaklanmayı bir noktaya getiriyorsunuz. Gergin veya çok ciddi olduğunuzdan değil; uzun vadeli durumlara daha fazla yatırım yaparsınız – hem kişisel yaşamınızda hem de romantik ortaklıklarınız söz konusu olduğunda. Aklınızda bulundurun, harekete geçirici Mars, yakınlık, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarıyla ilgili boğucu sekizinci evinizi ateşlemeye devam ederek, ister finansal ister romantik olsun, bağlantılarınızın temelini harekete geçirip vurgulamaya devam ediyor.


Balık Burcu
12 Eylül 2021 Pazar Balık Burcu Aşk Yorumları

Balık, gecikmiş, canlandırıcı bir risk mi alıyorsun? Bekar ya da çoktan alınmış, kesin olan bir şey var: sonunda içinizdeki vahşiliği kucaklıyorsunuz. Bu, özellikle, özellikle değer sistemleriniz ve romantik ortaklıklarınız söz konusu olduğunda, konfor alanınızın dışına çıkmaya daha yatkın olduğunuz için, macera, yüksek öğrenim ve bilinmeyen bölge ile ilgili egzotik dokuzuncu evinizde sırt çantasıyla seyahat eden baştan çıkarıcı Venüs için geçerlidir. . Bu arada Luna, Chiron'a uyumlu bir üçgen açı yaparken, otoritenin onuncu evinden geçiş yapacak ve bu da sizi durumun sorumluluğunu üstlenmeye teşvik edecek. Cesur olma cesaretini bulun.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.