Günlük Aşk Burç Yorumları 11 Eylül 2021

11 Eylül Aşk Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk hususlarında neler bekliyor? İşte Cumartesi günü için 11 Eylül Günlük Aşk Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu
11 Eylül 2021 Cumartesi Koç Burcu Aşk Yorumları

Kendi yolunda oldukça kararlısın, ama etkilemek düşündüğünden çok daha kolay, Koç. Bu, özellikle zaten kararlı bir durumdaysanız, bu süre boyunca dikkate alınması gereken bir şeydir. Örneğin, ay, samimi birlikteliklerden oluşan sekizinci evinizi tutuşturmaya devam edecek, ancak aynı zamanda sosyal olarak bilinçli onbirinci eviniz, topluluk ve dünyadaki aidiyet duygusu aracılığıyla Jüpiter ile karşı karşıya gelecek. Başka bir deyişle, başkalarının görüşlerine kolayca kapılmanıza izin vermeyin. Neyse ki, Luna’nın gezegen hükümdarınız Mars’a altmışlık açısı sizi cesaret ve güvenle canlandıracak. Sevdiğin kişiyi seversin. Dönem.


Boğa Burcu
11 Eylül 2021 Cumartesi Boğa Burcu Aşk Yorumları

İnatçı olma, Boğa. Evren gizemli şekillerde çalışıyor ve belki de işler ilk planınıza göre gitmiyor. Kesin olarak bilmenin tek yolu, akışa devam etmek ve açık fikirli olmaktır. Daha da önemlisi, özellikle şimdi tatlı gezegen yöneticiniz Venüs, Akrep’ten geçerken, sevgilinize karşı savunmasız olmaktan korkamazsınız. Bu arada Luna, uyum arayan yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evlerinizi ateşlemeye devam edecek, ancak aynı zamanda otoriter onuncu eviniz aracılığıyla geri giden Jüpiter ile çatışacak. Yine, otoriter olmak seni hiçbir yere götürmez. Kalbinizi takip edin ve dürüst olun.


İkizler Burcu
11 Eylül 2021 Cumartesi İkizler Burcu Aşk Yorumları

Çeneni kaldır, İkizler. Bir sonraki hamlenizi planlıyorsunuz ama aynı zamanda süreçte biraz engellenmiş hissediyorsunuz. Örneğin, ay, sorumlu ayrıntılar, günlük ritüeller ve durum tespiti ile ilgili altıncı evinizde gezinmeye devam edecek, ancak aynı zamanda egzotik dokuzuncu macera evinizdeki retro yolculuğunun ortasında ilişki sektörünüzün göksel hükümdarı Jüpiter ile çatışacak. “Büyük resim” mantıklı değilmiş gibi görünebilir ve sorun değil. İyi haber şu ki, Luna’nın dönüştürücü Plüton’a altmışlığı, bu potansiyel birlik hakkındaki algınızı ve bakış açınızı dönüştürmeye yardımcı olmak için burada. kafana takma; açık kal.


Yengeç Burcu
11 Eylül 2021 Cumartesi Yengeç Burcu Aşk Yorumları

Kalbin istediğini istiyor, bu yüzden bir korku bulutunun seni engellemesine izin verme Yengeç. Tek veya bağlı, romantik aşk, tutku ve zevkle dolu beşinci evinizin üzerinde gezinen hem ayın hem de Venüs’ün için için yanan varlığını inkar etmek mümkün değil. Üstüne üstlük, gezegen yöneticiniz ay, hem Mars hem de Plüton ile uyum içinde olacak. Ateşli çok mu? Tüm bu alıngan enerjiyi nereye salmayı planlıyorsunuz? Tek zorluğunuz Luna’nın karesinden Jüpiter’e, özellikle de siz ve/veya sevgiliniz taahhütte bulunmak istemiyorsanız. Denemeden asla bilemezsin, o yüzden konuş. Ya şimdi ya da asla.


Aslan Burcu
11 Eylül 2021 Cumartesi Aslan Burcu Aşk Yorumları

Bastırılmış duygular yüzeye çıkıyor, Leo. Bu, elbette, ev, aile ve en içteki duygularla ilgili dördüncü eviniz aracılığıyla için için yanan Akrep üzerinden ayın geçişi sayesindedir, ancak dahası var. Luna, aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci evinizin göksel hükümdarı olan Jüpiter’le kare açı yapacak ve bu da sizin aranızda bazı güç mücadeleleri ve/veya ego yolculukları yaratabilecek olan önemli diğer yedinci evinizdeki retrograd yolculuğunun ortasında olacak. ve bir sevgili. Bu arada, belirsiz şüphelerin nereden kaynaklandığını yeniden değerlendirmek için bir adım geri atın. Her şey başarısız olduğunda, eve, kendine dön.


Başak Burcu
11 Eylül 2021 Cumartesi Başak Burcu Aşk Yorumları

Başak, parlak zihninize dokunuyor ve tutkularınızı aşk hayatınızda bir motivasyon kaynağı olarak kullanıyorsunuz. Henüz yapmadıysanız, bunu yapmaya başlamak için dostça bir hatırlatmadır. Tek veya tek, ayın üçüncü yerel iletişim evinizden, düşünce süreçlerinden ve anlık değiş tokuşlardan geçişi – Venüs’ü bırakın – şeyleri yoğunlaştırmaya mahkumdur çünkü bu sinerji genel algınızla birleşir. Ayrıca Mars’ın burcunuzdaki ısıyı artırmaya devam ettiğini ve ironik bir şekilde ay ile uyum içinde olacağını hatırlamak da önemlidir. Tutkularınız eylemlerinizle uyumlu ve doğru geliyor. Lojistiği strese sokmayın.


Terazi Burcu
11 Eylül 2021 Cumartesi Terazi Burcu Aşk Yorumları

Arzu ettiğiniz tutku, temel değerlerinizle uyuşmuyor gibi görünüyor, Terazi. Bunun gözden geçirilmesi için geri giden Jüpiter ile Akrep’te bugünün ayının çarpışmasına bırakın, ancak sezginizi takip ettiğinizde yanlış gidemezsiniz. İster bekar olun, ister çoktan alınmış olun, Luna’nın ikinci istikrar evinizden geçişi – gezegen hükümdarınız Venüs’ün yanındayken bile – Jüpiter’in romantik beşinci evinizden geçen yaşamdan daha büyük geçişiyle mutlaka rahat hissetmez. Belki fikir, durumun gerçekliğinden çok daha iyi hissettirir, ancak neyin en iyi olduğuna yalnızca siz karar verebilirsiniz. Bu aşk riske değer mi?


Akrep Burcu
11 Eylül 2021 Cumartesi Akrep Burcu Aşk Yorumları

Venüs, burcunuzda şeytanlarıyla resmen dans ediyor ve karizmanız hemen hemen kendisi için konuşuyor. Ayın da burcunuzdan geçtiğini unutmayın; bu, duygusal özlemlerinizden romantik arzularınıza kadar her şeyin tipik Plüton modasında zirveye ulaştığı anlamına gelir. Tüm bu ateşle ne yapacaksın Akrep? Luna ayrıca her iki gezegen yöneticinizle (Mars ve Plüton) uyum içinde olacak ve karışıma biraz lezzet ve cazibe katacak, bu nedenle temelde dikkate alınması gereken bir güçsünüz. Uyarı: yoğunluğunuz göz korkutucu olabilir. Tamamen kapatmayın ama dikkatli olun.


Yay Burcu
11 Eylül 2021 Cumartesi Yay Burcu Aşk Yorumları

Ay, gizli onikinci kapanış evinizin, rüyalar, gizli gündemler ve perde arkasındaki her şey üzerinde gezinirken, bu süre zarfında muhtemelen normalden daha fazla içe dönük hissediyorsunuz. Ancak bu, zevk arayan Venüs’ün haritanızın bu alanını da büyülediği için oldukça olumlu olabilir, bu yüzden ihtiyaç duyduğunuz kadar zaman ayırın, Yay. Şimdi, ister tek başına, ister tek başına olsun, haritanızın bu alanı, biri için tabu benzeri bir şekilde gizli duygular beslemediğiniz sürece, genellikle iyileşme, bağışlama ve salıverme etrafında dönen temalardan bahseder. Bu, için için yanan Akrep’in özü göz önüne alındığında çok mümkündür, ancak anahtar, aynı mutluluğu kendi içinizde bulmaktır.


Oğlak Burcu
11 Eylül 2021 Cumartesi Oğlak Burcu Aşk Yorumları

Ruh ailenle toplanın, Oğlak. Ay, sosyal açıdan bilinçli onbirinci dernekler, topluluk ve dünyaya ait olma duygunuzun üzerinde gezinirken, muhtemelen sosyalleşmenin ve bağlantı kurmanın yollarını arıyorsunuz. Halihazırda bir taahhüt veya durum içindeyseniz, kendiniz ve sosyal hayatınız için hak ettiğiniz zamanı ayırıyorsunuz. Bu, özellikle Venüs’ün karışımı için geçerlidir, ancak aynı şekilde, ister bir sevgiliyle ister arkadaşlarınızla olsun, sosyal hayatınız söz konusu olduğunda biraz kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Kendinizi kontrol edin ve sizi neyin rahatsız ettiğini düşünün.


Kova Burcu
11 Eylül 2021 Cumartesi Kova Burcu Aşk Yorumları

Her zaman senin yolun ya da otoyol olamaz, Kova. İlişkiler, hem sevgilinizle hem de kendinizle denge gerektirir. Sonucu kontrol etme ihtiyacından vazgeçmek egoya bir darbe gibi gelse de, nihai sonuca güvenmek sizin için daha iyi olacaktır. Ne de olsa, otoriter onuncu evinizdeki ay ile burcunuzda geri giden Jüpiter arasındaki bugünkü kare, alçakgönüllü olduğu kadar gösterişli de olabilir. Herhangi bir şey olursa, Luna’nın samimi sekizinci birleşme eviniz aracılığıyla Mars’a altmışlığı, dizginleri almak yerine diğer yarınıza yaslanmanızı teşvik edecektir.


Balık Burcu
11 Eylül 2021 Cumartesi Balık Burcu Aşk Yorumları

Sırada nereye gidiyorsun, Balık? Ay ve Venüs, egzotik dokuzuncu macera, genişleme ve bilinmeyen bölge evinizde gezinirken, sadece iş flört ve romantizm söz konusu olduğunda şansınızı test etmeye daha yatkın olmakla kalmaz, aynı zamanda sadece dünyaya girme düşüncesiyle daha fazla ilginizi çeker. Bilinmeyen. Bebekle bir sonraki kaçamağınızı planlamıyorsanız, muhtemelen sizden uzakta olan biriyle bağlantı kuruyorsunuzdur. Aksi takdirde, kültür, tasavvuf ve din konusu sizi bayıltır. (Bunu flört profilinize eklediğinizden emin olun.) Risk alın, ancak hareket halindeki bir planınız olduğundan emin olun.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.