Denize sıfır bir okuldayız

denize-sifir-bir-okuldayiz-img

Rüya:

Merhabalar .Rüyamda denize sıfır eski bir okuldayız .Deprem etkisiyle okul sallanıyor çok oralı olmuyoruz .Daha sonra büyük bir sallantı oluyor ve bina eğiliyor .Hemen binayı boşaltıyoruz .Etrafımdakiler ve ben bina eğildiği için en ufak sallantıda yıkılacak diye yorum yapıyoruz .Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim

Yorum:

Hayatınızda bir takım değişiklikler olacak. Siz bu değişiklikleri görsenizde görmek istemiyor olabilirsiniz. Ama yaşayacağınız olaylar siz görmek istemesenizde size “artık gör” dercesine önünüze serilebilir. Denize sıfır dediniz deniz sakin miydi yoksa dalgalı mı fırtınalı mı yazmasanızda genel tabiriyle yaşadığınız birtakım sıkıntılardan sonra rahatlayacaksınız.

Rüya Yorumları için daha fazla

deniz-feneri-ruyasi-antik-sehr

Deniz Feneri Rüyası: Antik Şehrin Işıkları Ve Renkleri

Bir deniz fenerinin tepesindeyim, etrafımda sonsuz bir deniz. Gökyüzü yıldızlarla dolu ve denizin üzerinde dans ediyorlar gibi görünüyor. Bir yıldız kayıyor ve ben bir dilek tutuyorum. Dileğim gerçek oluyor ve birden bire denizin altından antik bir şehir yükseliyor, ışıklarla ve renklerle dolu.

ruyada-buyuk-sel-ve-farkli-ale

Rüyada Büyük Sel Ve Farklı Alemler: Anlam Ve Yorum

Rüyamda büyük bir sel gördüm, berrak ve güçlüydü. Üzerimize doğru geliyordu ve kaçıyorduk. Sonra farklı bir aleme geçtik, bu dünya bitmişti. Uzayda kendimi gördüm, hızla hareket ediyordum. Farklı bir aleme geçtim, oradan kaçıyordum. İnsanlar ürkütücüydü, bazıları kovalıyordu. Ayetel Kürsi okuyarak kurtuldum. Güvenilir bir sınıfa girdim, ama ürkütücü insanlar yine geldi ve yine kaçtım.

deniz-fenerinin-tepesindeki-gi

Deniz Fenerinin Tepesindeki Gizemli Ada

Huzur dolu bir rüyada deniz fenerinin tepesindeyim. Sonsuz denizde yüzen balıklar, parlayan mercanlar ve antik bir tapınak… Gizemli semboller ve dünya haritaları arasında kayboluyorum.

Sana Özel Rüya Yorumun

Üstelik

Ilk Alımda

ÜCRETSIZ

ILKUCRETSIZ

Koduyla!