Boğa Burç Yorumları 5 Eylül 2021

Boğa burcunun 5 Eylül 2021 Pazar günü için burç yorumları neler? Boğa burcunu 5 Eylül 2021 Pazar günü neler bekliyor? Boğa burcunu 5 Eylül 2021 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 5 Eylül 2021 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 5 Eylül 2021 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBoğa burcu 5 Eylül 2021 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Boğa Burcu 5 Eylül 2021 Pazar Günlük Aşk Burç Yorumu

Evrende çalkantılı bir gün. Muhtemelen, bunu kemiklerinde hissedebilirsin, Boğa. Örneğin, gezegensel yöneticiniz Venüs, bugün güç merkezi Pluto ile karşı karşıya gelecek – diğer önemli kişilerden oluşan yedinci evinizin göksel yöneticisi – güç mücadelelerinden için için yanan tutkulara kadar her şeyi tetikleyecek. Söylemeye gerek yok, duygular yoğun ve romantik tutkularınız da bir istisna değil. Ama bir yakalama var. Bu ani tutku tezahürünün ortasında, ruh halinizde bir değişiklik yaşamaya başlayabilir veya belki de kontrol arzunuz tarafından tetiklenebilirsiniz. Söylemesi yapmaktan daha kolay, ancak bu süre zarfında topraklanmış kalmak önemlidir.

Boğa Burcu 5 Eylül 2021 Pazar Günlük ilişki Burç Yorumu

Bir şey veya biri hakkında çok fazla şey bilmek mümkündür ve şu anda bu tür bir taşma yaşıyorsunuz. Geri adım atmaya çalışın ve bilginin bilinçaltınıza akmasına izin verin.

Bu, kişisel bir gün geçirmek için iyi bir zaman olacaktır. Kendinizi kutlamak için zaman ayırın.

Boğa Burcu 5 Eylül 2021 Pazar Günlük Burç Yorumu

Boğa, bugün kendini şişelenmiş bir fırtına bulutu gibi hissetmen muhtemel. Kapağı çıkarmanın güvenli bir yolunu arayın! Yönetici gezegeniniz, manyetik Venüs, dönüşüm özlemi çeken Plüton ile güçlü bir kareye kilitleniyor. Bu düşünceli kombinasyon, sizi aşka yaklaşımınızla ilgili uzun süredir devam eden yanlış anlamaların ve felsefelerin serbest bırakılması ve yenilenmesi gerektiğini keşfetmeye itiyor. Sarılmak yerine, gitmesine izin vermeyi hedefleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.