Boğa Burç Yorumları 2 Eylül 2021

Boğa burcunun 2 Eylül 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Boğa burcunu 2 Eylül 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Boğa burcunu 2 Eylül 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 2 Eylül 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 2 Eylül 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBoğa burcu 2 Eylül 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Boğa Burcu 2 Eylül 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Boğa, bir şey istediğinde seni durduracak bir şey yok. Unutmayın, baharatlı Mars tutkulu beşinci aşk, mutluluk ve kendini ifade evinizden geçmeye devam ediyor ve işe koyulmaya hazırsınız. Flört etme iki yönlüdür, bu yüzden kendin hakkında ikinci bir tahminde bulunmayı bırak. Meydan okuma? Luna, yalnızca uyum arayan gezegen hükümdarınız Venüs ile yüzleşmekle kalmayacak, aynı zamanda puslu Neptün’e üçgen açı oluştururken bir karışıklık katmanı ekleyecektir. Sezginiz yüksek ama içinizdeki sabit dünya enerjisi cevaplar istiyor. Daha parlak bir notta, Luna Mars ile uyum içinde olacak, bu yüzden tek yapmanız gereken içgüdülerinizi takip etmek.

Boğa Burcu 2 Eylül 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

İyi bir arkadaşın yakında sorman gereken bir ipucu olabilir. İlk içgüdünüze güvenmeyin – büyük kararlar vermeden önce güvenilir bir kaynaktan daha fazla bilgi aldığınızdan emin olun.

Boğa Burcu 2 Eylül 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Mars, Neptün ile karşıtlığına devam ederken, daha tatmin edici profesyonel özlemler ve hayaller aramaya sezgisel olarak uyumlu olduğunuzu görebilirsiniz. Kendinize hayalinizdeki işin ne anlama geldiğini sorun. Spesifik olun – nerede çalıştığınız, konumunuz, neyle tanınacağınız vb. Mesleğiniz hakkında hayal kurarken, sezginizin karar vermenizde rol oynamasına izin verin. Bugün işte ne zaman bir fırsat çıksa, ne yapacağınıza karar vermeden önce iç sesinizi dinleyin. Özlemlerinize ne kadar uyduğunuza şaşırabilirsiniz!

Birine yardım etmenin en iyi yolu, onu dinlemek ve endişeleri konusunda duyarlı olmaktır.

Boğa Burcu 2 Eylül 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Boğa, kişisel, yaratıcı hayatınıza ve romantik ilişkilerinize yorulmak bilmeyen bir enerji akıtıyorsunuz. Baş döndürücü Mars, idealist Neptün ile baş döndürücü bir karşıtlığa kilitlenirken Perşembe günü gökyüzü bu hikayeye bir bükülme getiriyor. Bu yön, takip ettiğiniz mevcut yaratıcı çabaların yanı sıra romantik ilgi alanlarınızı ileriye doğru hareket ve ilerleme etrafında bir karışıklık pusuyla doldurabilir. Gerçekliği sisten ayırmak zor olduğu için büyük seçimler yapmaktan vazgeçin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.