Boğa Burç Yorumları 17 Eylül 2021

Boğa burcunun 17 Eylül 2021 Cuma günü için burç yorumları neler? Boğa burcunu 17 Eylül 2021 Cuma günü neler bekliyor? Boğa burcunu 17 Eylül 2021 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 17 Eylül 2021 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 17 Eylül 2021 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBoğa burcu 17 Eylül 2021 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Boğa Burcu 17 Eylül 2021 Cuma Günlük Aşk Burç Yorumu

Özel birine aşık olmak, Boğa? Zevk arayan gezegen hükümdarınız Venüs, romantik ortaklıklarınızdan potansiyel beklentilerinize kadar her şeyi büyüleyerek ve karamelize ederek, bire bir bağlantılardan oluşan kararlı yedinci evinizde dolaşmaya devam ediyor. Romantik özlemlerine katlanmak neredeyse imkansız ama aşkını şimdilik kilit altında tutuyorsun. Bu arada Venüs, otoriter onuncu eviniz aracılığıyla pragmatik Satürn ile yüzleşecek ve bu da size ve/veya sevgilinizin itibarına geldiğinde gerginlik yaratabilir. Bu bağlantının gerçekten çiçek açmasını engelleyen bir şey mi var? Eğer öyleyse, egonuzun kontrolü ele geçirmesine izin vermeyin.

Boğa Burcu 17 Eylül 2021 Cuma Günlük İlişki Burç Yorumu

Gün başlarken, hala göğsünüzde büyük bir “S” ile bir pelerin içinde koşuşturuyorsunuz (son zamanlarda tam olarak ne kadar “süper” hissediyorsunuz). Ancak öğleden sonra, süper kahraman benzeri enerjinin sakinleşmesini bekleyin.

Boğa Burcu 17 Eylül 2021 Cuma Günlük İş Burç Yorumu

Boğa, bugün biraz duygusal hissedebilirsiniz. Ay şimdi kariyerinizi, mirasınızı ve kamuya açık kişiliğinizi aydınlatıyor. Bu aydınlanmanın duygusal yüksekliği, başarılarınız veya bugünkü kariyer yolunuz hakkında biraz bilinçli hissetmenizi sağlayacaktır. Bugünü olumlu değerlendirirseniz, bu ay ayını şimdiye kadar yaptığınız yolculuğu takdir etmek için kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, stresin sizi en iyi şekilde ele geçirmesine izin verirseniz, zamanın nereye gittiğini merak ettiğiniz stresli bir gün gibi hissedebilirsiniz. Şu anda bulunduğunuz yere ulaşmak için ne kadar başarılı olduğunuzu anlamak için elinizden gelenin en iyisini yapın!

Partneriniz temkinli olmayacak, bu yüzden işlerin akmasını sağlamak için ekstra adımlar atmanız gerekiyor.

Boğa Burcu 17 Eylül 2021 Cuma Günlük Burç Yorumu

Bugün yıldızlara uzan, Boğa. Ay, çözüm arayan Kova’dan geçerken sizi hedeflerinize doğru iten üretken kariyer hamleleri yapmaya hazırsınız. Luna’nın zihinsel Merkür ile tatlı bağlantısı, iş arkadaşlarınızla bağlantı kurmak, iş başvuruları göndermek veya zihinsel enerjiyi iş projelerine ayırmak için ideal bir gün yapar. Bu arada, ayın elektrikli Uranüs ile olan çekişmesi, bireysel eylem için güçlü bir ihtiyaç doğurabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.