Boğa Burç Yorumları 11 Eylül 2021

Boğa burcunun 11 Eylül 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Boğa burcunu 11 Eylül 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Boğa burcunu 11 Eylül 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 11 Eylül 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 11 Eylül 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBoğa burcu 11 Eylül 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Boğa Burcu 11 Eylül 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

İnatçı olma, Boğa. Evren gizemli şekillerde çalışıyor ve belki de işler ilk planınıza göre gitmiyor. Kesin olarak bilmenin tek yolu, akışa devam etmek ve açık fikirli olmaktır. Daha da önemlisi, özellikle şimdi tatlı gezegen yöneticiniz Venüs, Akrep’ten geçerken, sevgilinize karşı savunmasız olmaktan korkamazsınız. Bu arada Luna, uyum arayan yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evlerinizi ateşlemeye devam edecek, ancak aynı zamanda otoriter onuncu eviniz aracılığıyla geri giden Jüpiter ile çatışacak. Yine, otoriter olmak seni hiçbir yere götürmez. Kalbinizi takip edin ve dürüst olun.

Boğa Burcu 11 Eylül 2021 Cumartesi Günlük İlişki Burç Yorumu

Eğrinin o kadar ilerisindesin ki geri dönmek için bir zaman makinesine ihtiyacın olabilir – eğer istersen, öyle! En yakın arkadaşlarınızın nereden geldiğinizi anlayıp anlamadıklarını görün ve anlamazlarsa heceleyin.

Boğa Burcu 11 Eylül 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Boğa, işinizden giderek daha çok zevk alıyor musunuz? Başak burcundaki güneş ve Mars, iş ahlakınıza enerji veriyor! İş gününüzün üstesinden gelmenin kolay ve hatta doğal olduğunu görebilirsiniz. Artan üretkenliğiniz sayesinde sıradan görevleri verimlilikle tamamlayın! İş yerindeki varlığınız enerjik olduğundan, iş arkadaşlarınız sizinle çalışmaya daha yatkın olabilir. Bir başkasının yanında veya bir takımda çalışma fırsatı ortaya çıkarsa, Venüs sizden bunu yapmanızı istiyor! Farklı bir iş arkadaşıyla işbirliği yapmak için harika bir zaman olabilir.

Arkadaşlarınızdan biri bazı değişikliklerden geçiyor. Onlar mücadele ederken sabırlı olun.

Boğa Burcu 11 Eylül 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Cumartesi gününün uysal gökyüzünde huzur içinde süzülmenize izin verin, Boğa. Ay, derin dalış yapan Akrep’te dolaşıyor ve dikkatinizi ortaklık meselelerine yönlendiriyor. Luna’nın güneş ve rüya gibi Neptün ile pürüzsüz bağlantısı, pastoral, romantik ve yavaş tempolu bir atmosferin tadını çıkarmanızı sağlar. Daha sonra, görkemli Jüpiter ile ay karesi, iş planlarıyla çiğneyebileceğinizden daha fazlasını ısırmanıza neden olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.