Boğa Burç Yorumları 10 Eylül 2021

Boğa burcunun 10 Eylül 2021 Cuma günü için burç yorumları neler? Boğa burcunu 10 Eylül 2021 Cuma günü neler bekliyor? Boğa burcunu 10 Eylül 2021 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 10 Eylül 2021 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 10 Eylül 2021 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBoğa burcu 10 Eylül 2021 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Boğa Burcu 10 Eylül 2021 Cuma Günlük Aşk Burç Yorumu

Vurulmuş mu hissediyorsun, Boğa? yalan söylemeyeceğim; Astro-hava durumu göz önüne alındığında muhtemelen bundan çok daha fazlası. Örneğin, taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evinize giren ayın yanı sıra, Luna, burcunuzda öngörülemeyen Uranüs’e doğrudan karşı çıkacaktır. Unutmayın, tatlı gezegen yöneticiniz Venüs, aynı zamanda haritanızın bu alanını işgal eden Akrep’te yıllık ilk çıkışını yapacak. Dolayısıyla, bekar olmanıza veya zaten özel birine aşık olmanıza rağmen, bu erotik sinerji büyük olasılıkla fiziksel, duygusal ve ruhsal olarak kalp atışlarınızı çekecektir.

Boğa Burcu 10 Eylül 2021 Cuma Günlük İlişki Burç Yorumu

Flört etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Sezgileriniz oldukça güçlü ama ürkütücü bir şekilde değil. İnsanları daha iyi anlayabilirsiniz ve bu, sizden ne istediklerini anlamanıza yardımcı olacaktır.

Boğa Burcu 10 Eylül 2021 Cuma Günlük İş Burç Yorumu

Anlaşmayı tatlandırmaya hazır mısın, Boğa? Şanslısın, Venüs bugün karşı burcunuz olan Akrep’e geçiyor! Venüs şimdi taahhütlerinizi ve ilişkilerinizi vurguluyor. Bu aşk için mükemmel olsa da, iş için de çok önemli olabilir. Venüs’ün lütfu, çekici ve ikna edici görünmenize yardımcı olabilir, bu da gelecek sözleşmelerde istediğinizi elde etmenize çok yardımcı olur. Mesleğinizde yeni ortaklar, yatırımcılar ve fırsatlar çekmek için de mükemmel olabilir. Venüs paraya hükmettiğinden, bu iş yerinde kazançlı fırsatlar olarak bile gelebilir!

Bugün çevrenizde çok garip davranışlar var. Seni atmasına izin verme.

Boğa Burcu 10 Eylül 2021 Cuma Günlük Burç Yorumu

Evren, çalışma ortamındaki şeyleri aydınlatmak için çalışıyor, Boğa. Yönetici gezegeniniz, yaşamı tatlandırıcı Venüs, denge arayan Terazi burcundan çıkıp, psikolojik olarak araştıran Akrep burcunuza doğru ilerliyor. Venüs’ün buradaki zamanı, kararlıysa mevcut ilişkileri güçlendirmek ve bekarsa ve şimdi 7 Ekim’e kadar bakıyorsa yeni romantik fırsatlar çekmek için çalışır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.