Başak Burç Yorumları 5 Eylül 2021

Başak burcunun 5 Eylül 2021 Pazar günü için burç yorumları neler? Başak burcunu 5 Eylül 2021 Pazar günü neler bekliyor? Başak burcunu 5 Eylül 2021 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Başak burcunun 5 Eylül 2021 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Başak burcunun 5 Eylül 2021 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBaşak burcu 5 Eylül 2021 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Başak Burcu 5 Eylül 2021 Pazar Günlük Aşk Burç Yorumu

Mevcut durumunuzu yansıtıyorsunuz ve neyin değişmesi gerektiğine karar veriyorsunuz, Başak. Örneğin, ay, bilinçsiz kalıplardan oluşan on ikinci eviniz aracılığıyla gösterişli Aslan burcuna dönüşmeden önce, istikrar arayan ikinci değer sistemleriniz aracılığıyla Venüs’ü seksen yapacaktır. Bu, dile getirilmeyen bir arzudan gizli bir ilişkiye kadar her şeyi vurgulayabilir, ancak dahası da var. Aşk gezegeni, ilişki dinamikleriniz ve güvenlik duygunuzla ilgili olarak gerilim yaratarak, arınma, dönüşüm ve yeniden doğuşun gezegeni olan gölgeli Pluto ile kare açı yapacaktır. Yakalayış? Bu süre zarfında manipülasyon, güç oyunları ve sinsi davranışlar muhtemeldir. Kendinize ve sevgilinize karşı dürüst olun.

Başak Burcu 5 Eylül 2021 Pazar Günlük ilişki Burç Yorumu

Biriyle birlikte olmaya çalışıyorsanız, şimdi harekete geçme zamanı. Şu anda her şey büyük, parlak ve güzel – özellikle siz. Şanslı bir tatlım seni almak üzere!

Biraz zaman aldı, ama sonunda tüm sıkı çalışmanızın karşılığını aldı. Uzun bir sakinlik geliyor.

Başak Burcu 5 Eylül 2021 Pazar Günlük Burç Yorumu

Pazar günü gökyüzünün altında işler biraz karışabilir, Başak. İlişki odaklı Venüs ve bencil Mars, dönüştürücü Plüton ile eşzamanlı bir bağlantıya kilitlenirken, şişelenmiş duygular bugün bir çıkış yolu arıyor. Bu güçlü eşleştirme, yaratıcı yaklaşımınız ve cinsel yaşamınızda neyin değişmesi gerektiğini aydınlatıyor. Mümkün olduğunca dürüst olmayı hedefleyin ve en iyi hissetmek için her şeyi halının altından süpürün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.