Başak Burç Yorumları 24 Eylül 2021

Başak burcunun 24 Eylül 2021 Cuma günü için burç yorumları neler? Başak burcunu 24 Eylül 2021 Cuma günü neler bekliyor? Başak burcunu 24 Eylül 2021 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Başak burcunun 24 Eylül 2021 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Başak burcunun 24 Eylül 2021 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBaşak burcu 24 Eylül 2021 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Başak Burcu 24 Eylül 2021 Cuma Günlük Aşk Burç Yorumu

Yurtdışına seyahat ederken tanıştığınız birine aşık olmak Başak? Olasılıklar sonsuzdur, ancak sizinle başlar. Şimdi, Luna genişleme, inanç ve bilinmeyen topraklardan oluşan maceralı dokuzuncu evinizin üzerinde gezinirken, muhtemelen ilham alıyor ve geleceğin neler getireceğini merak ediyorsunuz, ama dahası da var. Luna, iletişim, düşünce süreçleri ve anlık değiş tokuşlardan oluşan üçüncü eviniz aracılığıyla uyum arayan Venüs’e zorlu bir muhalefet yapacak ve ilk elden bildiklerinizle istediğiniz sonuç arasında sürtüşme yaratacaktır. Sadece denersen bileceksin, ama buna değer mi? Mars ve Satürn arasındaki üçgen açı size ilerlemek için gereken netliği ve yapıyı getirecektir.

Başak Burcu 24 Eylül 2021 Cuma Günlük İlişki Burç Yorumu

Neyse ki, yedekte bolca enerjiniz var, ancak yeniden şarj olmak için bu gece yine de soğumaya ihtiyacınız olacak. Görünür bir sebep olmaksızın, bugün aynı eski şeyleri yapmak iki kat daha fazla enerji alacaktır.

Başak Burcu 24 Eylül 2021 Cuma Günlük İş Burç Yorumu

İş yerinde yatırım yapmaya değer bir şey var mı, Başak? Mars bugün geri giden Satürn ile üçgen açı yaptığında, zamanınızı, paranızı veya enerjinizi işinize yatırmanız gerektiğini hissedebilirsiniz. Durum ne olursa olsun, işte bir fırsat doğabilir. Ancak, yatırım yoluyla taahhüt gerektirir. Bazıları için fazla mesai yapmak veya ek sorumluluklar almak zorunda kalabileceğiniz enerjik bir yatırımdır. Diğerleri için, özellikle bir işletme sahibi olanlar için, işinize finansal olarak yatırım yapmanız gerekebilir. Ne olursa olsun, dürtüsel olarak yatırım yapmadan önce teklifi düşünün.

Daha organize olma amacınız iyi bir hedef. Konuşmaktan daha fazlası olduğundan emin olun.

Başak Burcu 24 Eylül 2021 Cuma Günlük Burç Yorumu

Bugün konfor bölgenizden çıkın Başak. Aynı ‘, aynı ‘ bir gün daha seni çıldırtmak zorunda. Ay, bugün dünyevi Boğa’yı geçerek doğaya kaçmak, yeni bir tarif pişirmek veya duyularınızı şımartırken kaybolmak için ideal bir gün haline getiriyor. Luna, kendini Uranüs ve Venüs arasındaki karşıtlığın merkezinde bulur ve bu, ortaya çıkmış olabilecek herhangi bir aksaklığa son vermeye yardımcı olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.