Başak Burç Yorumları 21 Eylül 2021

Başak burcunun 21 Eylül 2021 Salı günü için burç yorumları neler? Başak burcunu 21 Eylül 2021 Salı günü neler bekliyor? Başak burcunu 21 Eylül 2021 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Başak burcunun 21 Eylül 2021 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Başak burcunun 21 Eylül 2021 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBaşak burcu 21 Eylül 2021 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Başak Burcu 21 Eylül 2021 Salı Günlük Aşk Burç Yorumu

İyileşmeniz, sizin tarafınızdan bir miktar güvenlik açığı gerektirecektir, Başak. İster bekar olun, ister alıngan olun, bu parçalarınızı beslemek, romantik bağlantılarınızın çok daha sorunsuz akmasını sağlayacaktır. Örneğin, ay, erotik sekizinci seks eviniz, samimi birliktelikler, işbirlikleri ve ruh eşi bağlantılarınız aracılığıyla yaralı şifacı Chiron ile güçlerini birleştirecek ve paylaşılan kaynaklarınızdan sizinle önemli bir diğer kişi arasındaki cinsel kimyaya kadar her şeyi vurgulayacaktır. . Meraklı gezegen hükümdarınız Merkür, aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci eviniz aracılığıyla aynı anda hipnotik Plüton ile çatışacak ve cinsel arzularınız ile bağlantınızın temeli arasında sürtüşme yaratacaktır.

Başak Burcu 21 Eylül 2021 Salı Günlük İlişki Burç Yorumu

Şu anda maça özgüveniniz ve karizmanız var, bu nedenle sergilemeyi seçtiğiniz herhangi bir performans için tam bir performans bekleyebilirsiniz. Spot ışığını açın ve merkez sahneye çıkın!

Başak Burcu 21 Eylül 2021 Salı Günlük İş Burç Yorumu

Nakit dönüşü görüyor olabilirsiniz, ancak şu anki işinizden hoşlanıyor musunuz, Başak? Merkür geri giden Jüpiter ile üçgen açı yapıyor, bu da para kazanma planlarınızın yaptığınız şeyle lehinize çalıştığını ima ediyor. Bu, özellikle iletişime dayalı veya yazıya dayalı işlerde çalışanlar için (örn. satış, serbest çalışma, pazarlama vb.) çalışanlar için geçerli olabilir. Ancak, iş hayatınız bolluk içinde patlarken, Merkür ayrıca Plüton’a kare açı yapıyor, bu, işinizde eskisi kadar neşe bulamadığınız anlamına gelir. Tükenmişliği önlemek için bir mola vermeyi düşünün!

İnandığınız şeyi savunmak, bazı şeyler hakkında esnek olamayacağınız anlamına gelmez.

Başak Burcu 21 Eylül 2021 Salı Günlük Burç Yorumu

Salı günü gökyüzünün altında ekstra hassas olman muhtemel, Başak. Yönetici gezegeniniz, haberci Merkür, kendisini dönüşüm talep eden Pluto ile gergin bir çatışmanın içinde bulur. Bu güçlü eşleşme, özgüveniniz ile yaratıcı dürtülerinizi harekete geçirme yeteneğiniz arasındaki gizli gerilimleri muhtemelen ortaya çıkaracaktır. Yoğun sohbetlere dalın ve derin dalışları kucaklayın. Gerçeğinizi bulmak bugün nihai hedeftir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.