Balık Burç Yorumları 30 Eylül 2021

Balık burcunun 30 Eylül 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Balık burcunu 30 Eylül 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Balık burcunu 30 Eylül 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Balık burcunun 30 Eylül 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Balık burcunun 30 Eylül 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıBalık burcu 30 Eylül 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Balık Burcu 30 Eylül 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Biri senin kalbini mi çekiyor, Balık? Ay, romantik beşinci aşk, tutku ve zevk evinizdeki yolculuğunu tamamlamadan önce, egzotik dokuzuncu macera, genişleme ve bilinmeyen bölge eviniz aracılığıyla tatlı Venüs ile uyumlu bir üçgen oluşturacaktır. Bekar veya zaten alınmış, onunla birlikte gelen tutkuyu şımartma arzunuz göz önüne alındığında, bir tür romantik durumu düşünüyor olabilirsiniz. Bununla birlikte, Venüs’ün Jüpiter’le karesi, her şeyin gerçekte olduğundan çok daha “daha büyük ve daha iyi” görünmesini sağlayabilir. Söylemesi yapmaktan daha kolay olsa da, bir adım geri atıp ayırt etme yeteneğinizi kullanmak isteyebilirsiniz.

Balık Burcu 30 Eylül 2021 Perşembe Günlük İlişki Burç Yorumu

Sırların varsa evde kal! Ve o ağzına dikkat et – sonuçları o kadar da korkunç olmasa da, yanlış insanlara çok fazla şey söyleme tehlikesiyle karşı karşıyasın.

Balık Burcu 30 Eylül 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Mesleğinizde nasıl büyümek istersiniz, Balık? Venüs geri giden Jüpiter ile kare açı yaparken, genişleme sektörünüz ile bilinmeyen sektörünüz arasında bir gerilim var. Venüs, bir sonraki mesleki deneyimlerinizde veya eğitim kurslarınızda size biraz şans vermek istiyor! Bununla birlikte, geri giden Jüpiter’in karesi, profesyonel çabalarınıza özgü yolu yansıtıyor. Kariyerinizde bekleneni veya bekleneni yapmak kolaydır, ancak mesleki gelişiminizi ilerletmek için alışılmadık yolu veya deneyimi göz önünde bulundurmalısınız.

Dünyanın geri kalanının sizin hakkınızda ne düşündüğü önemli değil – özellikle bugün.

Balık Burcu 30 Eylül 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Perşembe gününün kozmik manzarası unutulmuş gerçekleri ortaya çıkarır ve sonra onları düzeltmeye çalışır, Balık. Retrograd Merkür, uzun vadeli hedefleriniz ve arkadaş gruplarınız etrafında ortaya çıkan konuşulmamış gerilimleri aydınlatan, derin düşüncelere dalmış Pluto ile ikinci karesine geri dönüyor. Köprüleri yakmadan havayı temizlemeyi hedefleyin! Bu arada, sevgili Venüs iyimser Jüpiter ile buluşur ve günü büyük aşk ve romantizm vizyonlarıyla doldurur – bazıları erişilemez olabilir!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.