Aslan Burç Yorumları 2 Eylül 2021

Aslan burcunun 2 Eylül 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Aslan burcunu 2 Eylül 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Aslan burcunu 2 Eylül 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 2 Eylül 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 2 Eylül 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAslan burcu 2 Eylül 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Aslan Burcu 2 Eylül 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Biraz kapa çeneni, Leo. Luna, kapanış, rüyalar, gizli gündemler ve gizli işlerden oluşan mistik onikinci evinizde dolaşmaya devam ediyor. Muhtemelen geri adım atma ihtiyacı hissediyorsunuz. Tek veya bağlı, bu süre boyunca, özellikle ay, ateşli sekizinci eviniz aracılığıyla sınırsız Neptün’ü üçgen yaparken, ayırt etme gücünüzü kullanmak ve enerjinizi korumak önemlidir. İster masum bir aşk, ister derinden bağlı olduğunuz biri olsun, sonunda her şeyi olduğu gibi görüyorsunuz. Bunu söyledikten sonra, kendinize hak ettiğiniz bir zaman ayırmanız veya belki de değer sistemleriniz üzerinde düşünmek için biraz zaman ayırmanız gerekebilir.

Aslan Burcu 2 Eylül 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Bugün evi yıkıp yeniden inşa etmeye yetecek kadar mojo ile büyük başlıyorsunuz. Bir süre sonra yorulacaksınız, ancak yine de iyi gitmesi gereken o büyük randevu için hazır olacaksınız.

Aslan Burcu 2 Eylül 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

İdeal olarak, mesleğiniz günlük istek ve ihtiyaçlarınızı karşılar. Ne de olsa profesyonel taahhütleriniz, yatırımlarınız ve sözleşmeleriniz, ihtiyaçlarınızı karşılamak için uygun bir nakit akışı sağlamalıdır. Mars’ın Neptün’e karşı olduğu ve şimdi Ay Yengeç’te olduğu için hafta geçtikçe daha belirgin olabilir. Şu anda muhtemelen daha fazla güvenlik odaklısınız ve bu, devam eden sözleşmeleri yenileyerek mali durumunuzu iyileştirme arzunuzun arkasındaki itici hırs olabilir. Profesyonel sözleşmelerinizi lehinize revize etmek için bu zamanı kullanın. Sonuçta, bu çantayı emniyete alma zamanı olabilir!

Yüzeyin altını taramak yalnızca ihtiyacınız olmayan kirleri ortaya çıkaracaktır. Şeylerin üzerinde yükselin.

Aslan Burcu 2 Eylül 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Bugün mali durumunuzun gerçekliğine dikkat edin, Leo. Dürtüsel Mars, hayalperest Neptün’e karşı olduğu için bugün o arenada pişmanlık dolu alışverişler yapmaya eğilimlisiniz. Sis birkaç gün içinde dağılana kadar tetiği çekmeyi bırakın. Ayrıca mevcut ilişki hikayenizde kendinizi kaybolmuş hissedebilirsiniz. Açıklık talep etmek yerine, yumuşaklığı geliştirmeyi ve duygularınızla savunmasız olmayı hedefleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.