Aslan Burç Yorumları 18 Eylül 2021

Aslan burcunun 18 Eylül 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Aslan burcunu 18 Eylül 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Aslan burcunu 18 Eylül 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 18 Eylül 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 18 Eylül 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAslan burcu 18 Eylül 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Aslan Burcu 18 Eylül 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Sezgilerin seninle iletişim kuruyor, o yüzden zaten bildiklerinden şüphe etmeyi bırak Leo. Ay, seks, samimi birliktelikler ve ruh eşi bağlantılarıyla ilgili erotik sekizinci evinize dokunacak ve sizinle önemli bir diğer kişi arasındaki yadsınamaz kimyayı vurgulayacak. Potansiyel sonuca çok fazla odaklanmayın ve bu deneyimin her anını kucaklamaya çalışın. Ne de olsa Venüs, büyüleyici Akrep’ten geçiyor ve kollektif sevgi diline sarhoş edici bir tutku katmanı ekliyor. En içteki duyguların sezgisel dördüncü evini göz kamaştıran Venüs, size arzuladığınız sevgiyi şımartma fırsatı sunuyor, ancak yalnızca derinlerde yüzmeye istekliyseniz.

Aslan Burcu 18 Eylül 2021 Cumartesi Günlük İlişki Burç Yorumu

Şu anki konumunuzdan gerçekten keyif almaya geliyorsunuz — belki bir konser, belki yaşanacak bir yer, ya da belki sadece sosyal ortamınız. Her ne ise, etrafınızdaki insanlar orada olduğunuz kadar mutlular.

Aslan Burcu 18 Eylül 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Mesleki ilişkilerinde arkadaşlıklarına odaklan Leo. Ay, Kova burcundaki son derecelerine giriyor, bu nedenle meslektaşlarınızı ve müşterilerinizi tanımak için kendinizi zorlanmış hissedebilirsiniz. Profesyonel bağlantılarınızdaki uyumu sağlamlaştırmak için bu ayın son saatlerini kullanın. Biraz samimiyet sayesinde bu işin gelişebileceğini göreceksiniz! Günün ilerleyen saatlerinde Ay Balık burcuna girerek dikkatinizi karşılıklı yatırımlarınıza kaydırıyor. Ay enerjisi ruhsal Balık enerjisini aldığında, profesyonel çabalarınızın fedakar yönünü yansıtmak isteyeceksiniz.

Dikkatli olun: Birlikte hareket etmeyi seçtiğiniz gruplar, insanlara kim olduğunuz hakkında çok şey söyler.

Aslan Burcu 18 Eylül 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Bir Aslan olarak, sevdiğiniz insanlar arasında sıcaklığınız ve cömertliğinizle tanınırsınız. Cumartesi gününün kozmik manzarası sizi yakın arkadaşlarınıza veya dinlemeye ihtiyacı olan bir sevgiliye bolca zaman ve enerji ayırdığınızı görebilir. Ay, etkileyici Kova burcunda kayar, sizi bağları derinleştirmeye ve ortaklıkları sıkılaştırmak için zaman harcamaya zorlar. Daha sonra Luna, duygusal açıdan zengin Balık’a derinlemesine dalar ve sizin tarafınızda hangi huzursuz duyguların iyileşmesi gerektiğini aydınlatır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.