Aslan Burç Yorumları 16 Eylül 2021

Aslan burcunun 16 Eylül 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Aslan burcunu 16 Eylül 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Aslan burcunu 16 Eylül 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 16 Eylül 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 16 Eylül 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAslan burcu 16 Eylül 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Aslan Burcu 16 Eylül 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Aslan, bırakın güç merkezi Plüton ile uyum içindeyken, güneşin istikrar arayan ikinci değer sistemleri evinin üzerine her gün parlamaz. Bekar veya aldatılmış, oyun oynama havasında değilsiniz ve özür dilemeden gücünüzü geri alıyorsunuz. Bu, elbette, potansiyel müstakbel adayların ve taliplerin etrafınızı sarmasını engellemez, ancak bu sefer ekstra seçici olursunuz. Ayrıca, önemli kişilerden oluşan yedinci evinizin üzerinde süzülerek dururken, ay cesur Mars’a alıngan bir üçgende katılacak, bu da onu *tam olarak* olduğu gibi söylemeye hazır olduğunuz anlamına geliyor. Karanlık tarafta, korkutucu veya ulaşılmaz görünebilirsin, o yüzden sakin ol.

Aslan Burcu 16 Eylül 2021 Perşembe Günlük İlişki Burç Yorumu

O anda kulağa en iyi gelen fikirleri tespit etmeye çalışın ve onları gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olacak insanları toplayın. Ne de olsa ilham size, onu işleyebileceğinizden daha hızlı geliyor.

Aslan Burcu 16 Eylül 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

İş yerinde değiştirmeye hazır mısın Leo? Güneş bugün geri giden Plüton ile üçgen açı yaparken, bu sizin harekete geçme çağrınız olabilir! Aynı eski çalışma rutini ve alışkanlıklarından bıkmış olabilirsiniz, özellikle de finansal iyileşme çok azsa veya hiç yoksa. Bu durumda, bugün bir değişiklik yapmayı düşünün. Ancak bu, konfor alanınızdan çıkmanız gerektiği anlamına gelir. Değişim ne kadar stresli olursa olsun, tamamen daha tatmin edici olabileceğini unutmayın. Profesyonel ve finansal konfor bölgeniz ölü bir bölgedir. Aç şunu!

Kanunla küçük bir karşılaşma, yakında işe yarayacak yeni bir bağlantı oluşturur.

Aslan Burcu 16 Eylül 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Perşembe günü gökyüzünün altında çeşitli hikayeler doruğa çıkıyor, Leo. Yönetici gezegeniniz, sürekli parlayan güneş, şifacı Pluto ile bağlantı kurar. Bu yön, iş/yaşam dengesi cephesinde dönüşüm kolaylığını teşvik eder ve bir dengeye ulaşma konusunda harekete geçmenizi teşvik eder. Başka yerlerde, duvarlarla çevrili Satürn ile manyetik Venüs’ün karesi, iç cephedeki bağların gerçekçi bir şekilde yeniden değerlendirilmesi ihtiyacını vurguluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.