Akrep Burç Yorumları 9 Eylül 2021

Akrep burcunun 9 Eylül 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Akrep burcunu 9 Eylül 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Akrep burcunu 9 Eylül 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 9 Eylül 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 9 Eylül 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAkrep burcu 9 Eylül 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Akrep Burcu 9 Eylül 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

En sevdiğin pijamalarını giy ve bir mum yak Akrep. Ay, kapalı onikinci gizli eviniz, rüyalar, gizli gündemler ve perde arkasındaki her şey aracılığıyla büyüleyici Venüs ile çarpışacak. Şansınız, buna evinizde güzel bir gece diyorsunuz. Bununla birlikte, bazılarınız, özellikle ay Jüpiter’i teknoloji seven Kova’da üçgen yaparken, bazı doğaçlama özçekimler için bir fon olarak havalı yarasa mağaranızı kullanmaya karar verebilirsiniz. İster sağa kaydırmaya ister küçük kalbinizi dışarı çıkarmaya karar verin, mesajlarınıza dikkat edin. Luna’nın gölgeli gezegen hükümdarınız Pluto’ya karesi bir gizem katmanı ekler, bu yüzden içgüdülerinizi takip edin.

Akrep Burcu 9 Eylül 2021 Perşembe Günlük İlişki Burç Yorumu

Bir şeyi gerçekleştirmek için iyi bir zaman — insanlara bunun nasıl yapıldığını göstermelisiniz. Doğaçlama, kitinizdeki birçok araçtan biri olduğu için aklınızda bir plan bile olmayabilir.

Akrep Burcu 9 Eylül 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Ay bugün sosyal Terazi’de ve Merkür ile kavuşumda olduğundan, her zamanki gibi sosyal hissetmiyor olabilirsiniz. Şaşırtıcı bir şekilde, bu ay ve açı daha içe dönük olabilir. Akrep, iş yerinize nasıl barış ve adalet getirebilirsiniz? İşyerinde devam eden bazı iş arkadaşları draması veya hatta sadece pasif agresiflik olabilir. Genel hava kapalı olabilir. Sezgisel benliğiniz, işteki enerjik alanı nasıl dönüştürebileceğinizi merak ederek buna karşı anlayışlıdır. Nasıl arabuluculuk yapacağınızı düşünün, ardından negatif enerjiye saplanmadan bugün çalışma ortamınızda gezinin.

Bazı heyecan verici fırsatlara hazırlanmak için meşhur evinizi temizleyin.

Akrep Burcu 9 Eylül 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Akrep, zihinsel ve iletişim temelli gerilimlerin bugün yüksek olması muhtemeldir. Gerçek duygularınızı aşağıya gömmek yerine, gerçeğinizi söylemek için kendinize yer açın. Ödün veren Terazi ayı, bu güçlü anlatıya değinerek, düşünceli Plüton ile kareler halinde. Neyse ki, ay iyimser Jüpiter ve bağları tatlandıran Venüs ile tatlı bir hizaya geçiyor ve günün ikinci kısmına sıcak, iyileştirici bir enerji getiriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.