Akrep Burç Yorumları 7 Eylül 2021

Akrep burcunun 7 Eylül 2021 Salı günü için burç yorumları neler? Akrep burcunu 7 Eylül 2021 Salı günü neler bekliyor? Akrep burcunu 7 Eylül 2021 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 7 Eylül 2021 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 7 Eylül 2021 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAkrep burcu 7 Eylül 2021 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Akrep Burcu 7 Eylül 2021 Salı Günlük Aşk Burç Yorumu

Birinin DM’lerine mi giriyorsun, Akrep? Ay, özgürlük seven onbirinci eviniz, topluluklar ve bugün dünyadaki aidiyet duygunuz aracılığıyla geleneksel gezegen hükümdarınız Mars’ın yanında oturacak ve bu süreçte size başkalarıyla bağlantı kurmanız ve ufkunuzu keşfetmeniz için ilham verecek ve teşvik edecek. Bu enerji cesur olduğu kadar stratejiktir, bu yüzden boşa gitmesine izin vermeyin. Ay aynı zamanda modern hükümdarınız Pluto ile uyum içinde olacak ve bu süreçte önemli bir şeyi dönüştürmeniz için size ilham verirken sezgisel yeteneklerinizi keskinleştirecek. Bunun derin düşüncelere ve hatta sosyal medya gözetlemelerine ilham verebileceğini unutmayın. Sakin ol.

Akrep Burcu 7 Eylül 2021 Salı Günlük İlişki Burç Yorumu

Kapatılması zor olacak bir iletişim boşluğu yaşayabilirsiniz. Bu nedenle, tanıştığınız herkese mümkün olduğunca doğrudan ve açık olun – özellikle sizden çok daha büyüklerse.

Akrep Burcu 7 Eylül 2021 Salı Günlük İş Burç Yorumu

Hayal kurmaya cesaretin var mı, Akrep? Dün, yeni ay, profesyonel hayallerinizi ilerletmek için ağınızı genişletmek için altı aylık bir yolculuğa başladı. Bugün Ay Uranüs ile üçgen açı yapıyor. Bu geçiş muhtemelen ağlarınızdaki değişiklikleri görmenin ilk aşamalarını başlatacak ve nihayetinde profesyonel hayallerinize ulaşmanın yolunu değiştirecektir. Meslektaşlarınızla olan taahhütlerinizin beklenmedik bir dönüş aldığını fark etmeye başlayabilirsiniz. Bazı taahhütler sona erebilir, bazıları seviye atlayabilir ve bazıları şok edici bir vahiy alabilir. Sadece başarı şansınızı artıran profesyonel ağınızı güçlendirmek için her değişikliğin gerçekleştiğini bilin!

Taze bir ortam yaratmayı düşünün ve yeniden dekore etme isteğinizi tatmin edin.

Akrep Burcu 7 Eylül 2021 Salı Günlük Burç Yorumu

Salı günü gökyüzü, topluluk duygunuz aracılığıyla sizi canlandırmaya çalışır, Akrep. Ayın yetenekli Başak’taki varlığı, dikkatinizi sosyal ağınıza ve listenizdeki uzun vadeli özlemlere yönlendirir. Luna’nın yönetici gezegeniniz olan dürtüsel Mars ile buluşması, arkadaş gruplarında dürüstçe ifade edilmesi gereken tüm bastırılmış duyguların kilidini açmaya yardımcı olur. Bu eşleştirme aynı zamanda harekete geçmeyi ve öfkeyi yükseltir, bu yüzden şişeleyip patlamamaya dikkat edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.