Akrep Burç Yorumları 23 Eylül 2021

Akrep burcunun 23 Eylül 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Akrep burcunu 23 Eylül 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Akrep burcunu 23 Eylül 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 23 Eylül 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 23 Eylül 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAkrep burcu 23 Eylül 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Akrep Burcu 23 Eylül 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

İşler kızışıyor, ancak beklediğiniz şekilde değil, Akrep. Örneğin, Venüs’ün burcunuzdaki boğucu geçişinin ortasında, taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli eviniz aracılığıyla isyankar Uranüs’e doğrudan bir muhalefet yapacak. İster bekar, ister kararlı bir birliktelik içinde olun, önemli bir diğerinin özgürlük arzusu ve/veya değer sistemleriniz söz konusu olduğunda karşılıklı anlayış eksikliği tarafından kolayca tetiklenebilirsiniz. Siz ve tatlınız aynı sayfada mısınız? Bu süre zarfında, yalnızca sayfalar arasında değil, tüm kutuları işaretleyip işaretlemediklerini düşünmek çok önemlidir.

Akrep Burcu 23 Eylül 2021 Perşembe Günlük İlişki Burç Yorumu

Şu anda eski arkadaşlarla takılmaktan bir şeyler kazanabilirsiniz. Geçmişten bir kişilik, eski iletişim bilgileriyle size ulaşmaya çalışıyor ve sinyali takip edip edemeyeceğinizi görmeniz gerekiyor.

Akrep Burcu 23 Eylül 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Her şeyi tahmin et ama bugün hiçbir şey bekleme, Akrep! Venüs, Uranüs’ün geri gitmesine karşı çıkıyor ve profesyonel taahhütlerinize uyanma, sarsılma enerjisi getiriyor. Doğru anlaşmaları yapmak veya en iyi ilk izlenimi vermek için kullanışlı olan Venüs, tam istediğiniz şekilde karşılaşmanıza yardımcı oluyor. Ancak geri giden Uranüs, elinizden gelenin en iyisini yapmanıza rağmen taahhütlerinizi, sözleşmelerinizi ve ilişkilerinizi değiştiriyor. Bu, bugün beklenmedik bir dönüş yapan profesyonel bir anlaşma veya bağlantı ile sonuçlanacaktır. Hatta bazı taahhütler yerine getirilmeyebilir veya beklenmedik bir şekilde yerine getirilebilir. Değişime hazır olun!

Planlarınıza bir İngiliz anahtarı girecek ve daha iyi bir şeyle sonuçlanacak!

Akrep Burcu 23 Eylül 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Evren, bugün seçici bir gözle ilişkilerinizi aydınlatıyor, Akrep. Perşembe gününün kozmik manzarası, romantik Venüs ile yıkıcı Uranüs arasındaki elektriksel karşıtlığı içeriyor. Bu eşleştirme muhtemelen mevcut ortaklık hikayenizde beklenmedik değişiklikler ve sarsıntılara yol açacaktır. Vardiyaları benimseyerek, konuşmaları açarak ve ilgili tüm taraflar için biraz daha fazla alan ve kendiliğindenlik sağlayarak verimli bir şekilde kullanmayı hedefleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.