Akrep Burç Yorumları 21 Eylül 2021

Akrep burcunun 21 Eylül 2021 Salı günü için burç yorumları neler? Akrep burcunu 21 Eylül 2021 Salı günü neler bekliyor? Akrep burcunu 21 Eylül 2021 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 21 Eylül 2021 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 21 Eylül 2021 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAkrep burcu 21 Eylül 2021 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Akrep Burcu 21 Eylül 2021 Salı Günlük Aşk Burç Yorumu

Yapılacaklar listeniz biraz bunaltıcı olabilir, bu da aşk hayatınızın önüne geçme ihtimalinin çok yüksek olduğu anlamına geliyor Akrep. Bu, özellikle günlük ritüeller, durum tespiti ve hizmet eylemlerinin düzenli altıncı evinizi ateşleyeceğinden, günümüzün ay-Chiron birleşimi için geçerlidir. Ne kadar çok fazla? Tüm emekleriniz karşılık buluyor mu? İster kişisel ve/veya profesyonel yaşamınızda olsun, bugünün astro-hava durumu sizi bir adım geri atmaya ve refahınıza öncelik vermeye teşvik ediyor. Merkür’ün gezegen cetveliniz Plüton’a kare açısı, gününüze biraz yoğunluk katıyor, ancak kişisel olarak ilk elden tanık olmadığınız bir şey değil.

Akrep Burcu 21 Eylül 2021 Salı Günlük İlişki Burç Yorumu

Otorite figürlerinden kaçınmak için şimdi yolunuzdan çekilin. Bugün herhangi bir yere gidiyorsanız, hız yapmayın. Ve patronunuzla çalışıyorsanız, bir tartışmaya girmeyin (veya Allah korusun, zam isteyin!).

Akrep Burcu 21 Eylül 2021 Salı Günlük İş Burç Yorumu

Bugün programınıza odaklanmak çok önemli, Akrep! Ay, bugün kendinizi ilk sıraya koymanız için sizi çağıran bağımsız Koç’a girdi. İş gününüze devam ederken, ihtiyaçlarınızı önceliklendirmeniz gerekir. Önce teslim tarihlerinizi belirleyin, sorumluluklarınızın yerine getirildiğinden emin olun ve çalışma rutininizde ince ayar yapın. Kendinizi ilk sıraya koyduğunuzda, sorumluluklarınızın üstesinden gelmenin kolay olduğunu görebilirsiniz! Özellikle ateşli ay herhangi bir görevi veya projeyi başarma ivmesine sahip olduğundan, oldukça iddialı bir gün olabilir.

Büyük egoları sıcak havadan başka bir şey değildir. Onlara karşı durun ve soğuyacaklardır.

Akrep Burcu 21 Eylül 2021 Salı Günlük Burç Yorumu

Salı günkü gökyüzünün altında bazı fırtınalı malzemelerle uğraşıyor olabilirsiniz, Akrep. Etkileyici Merkür, gerçeği söyleyen Pluto ile çatışmalar bulur ve bilinçaltı terapi materyalini işlenmek üzere gün ışığına çıkarır. Gömülü duygulara bir çıkış yolu vermek için güvenecek veya düşüncelerinizi günlüğe kaydedecek birini bulmak önemlidir. Başka bir yerde, hevesli Koç ayı, dikkatinizi mevcut iş / yaşam dengenize odaklar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.