Yengeç Burç Yorumları 29 Ağustos 2021

Yengeç burcunun 29 Ağustos 2021 Pazar günü için burç yorumları neler? Yengeç burcunu 29 Ağustos 2021 Pazar günü neler bekliyor? Yengeç burcunu 29 Ağustos 2021 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Yengeç burcunun 29 Ağustos 2021 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Yengeç burcunun 29 Ağustos 2021 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıYengeç burcu 29 Ağustos 2021 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yengeç Burcu 29 Ağustos 2021 Pazar Günlük Aşk Burç Yorumu

Dinleniyor, şarj oluyor ve bir sonraki hareketiniz olan Yengeç’i düşünüyorsunuz. Tek veya önceden çekilmiş, bugünün İkizler burcundaki ayı sizi potansiyel olarak kafanıza sokabilir, ancak toprakta kalırsanız değil. Örneğin, “kapalı kapılar ardında” özel birine gizlice aşık olanlarınız için, bazı şeyleri fazla düşünüyor veya belki biraz huzursuz hissediyor olabilirsiniz. Günlüğünüzü alın ve bunun yerine beyniniz düşüncelerinizi boşaltın. Luna ayrıca cinsel kimya, işbirlikleri, birleşmeler ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci eviniz aracılığıyla geri giden Satürn ile uyum içinde olacak, böylece bir sevgiliyle telepatik olarak iletişim kurabilirsiniz.

Yengeç Burcu 29 Ağustos 2021 Pazar Günlük ilişki Burç Yorumu

Kararsız hissediyorsunuz: İçgüdülerinizle mi hareket etmelisiniz, yoksa bu kişinin müthiş ikna gücüne mi teslim olmalısınız? Bu akşam işlerin nasıl yürümesi gerektiği konusunda farklı fikirlere sahipsiniz.

Yengeç Burcu 29 Ağustos 2021 Pazar Günlük İş Burç Yorumu

Ay şu anda Boğa burcunda yücelir, bu da iş gününüzün üstesinden gelirken istikrarlı ancak üretken kalmanıza olanak tanır. Gününüze devam ederken, görevde kalmayı oldukça kolay bulabilirsiniz. Özellikle bir görevi veya projeyi son teslim tarihinden önce bitirebilirseniz, çalışkanlığınız dikkate değerdir. Yüce ay Neptün ile uyum içinde olduğundan, profesyonel ortamınızın yeni deneyimler için potansiyele sahip olduğunu bile görebilirsiniz. Önümüzdeki birkaç gün boyunca her türlü profesyonel bağlantıya, sohbete ve fırsata açık olun.

Evdeki sorunlar, zamanınıza ve paranıza nasıl öncelik verdiğinizi yeniden düşünmeye zorlar.

Yengeç Burcu 29 Ağustos 2021 Pazar Günlük Burç Yorumu

Pazar günü, Yengeç burcunda hedeflerinize doğru bir kez daha sağlam bir adım atmanıza izin verin. Potansiyelinizi sessizce çiğniyorsunuz ve hamle yapmak için bekliyorsunuz. Topraklanmış Boğa ayı, günün ilk yarısını düşünceli Merkür ile geçirerek bol beyin gücü ve iletişim yetenekleri sağlar. Daha sonra Luna, yalnızlığı ve onarıcı eylemi teşvik ederek düşünceli İkizler’e dalar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.