Yengeç Burç Yorumları 28 Ağustos 2021

Yengeç burcunun 28 Ağustos 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Yengeç burcunu 28 Ağustos 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Yengeç burcunu 28 Ağustos 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Yengeç burcunun 28 Ağustos 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Yengeç burcunun 28 Ağustos 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıYengeç burcu 28 Ağustos 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yengeç Burcu 28 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Yanıyorsun ve bunun nedeni iş demek, Yengeç. Örneğin, hem güneş hem de Mars, geveze üçüncü iletişim evinizden, düşünce sürecinden ve yakın çevrenizden cızırdayarak geçerken, duyguları kendinize saklamak, söylemek yapmaktan çok daha kolay. Üstüne üstlük, Luna, toplulukla ilgili deneysel onbirinci evinizi aydınlatacak ve eş zamanlı olarak, diğer önemli kişilerden oluşan yedinci eviniz aracılığıyla güç merkezi Pluto ile birlikte Mars’ı üçgen açı yapacaktır. Rekoru düzeltmek için özel birinin DM’lerine mi giriyorsunuz? Kimin kime yaklaştığı önemli değil, söyleyeceğiniz çok şey var ve sizi tutan hiçbir şey yok.

Yengeç Burcu 28 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Şimdi ortalığı karıştırmanın zamanı değil. İşler sizin yardımınız olmadan yapılmıyorsa, o zaman, elbette, devreye girin. Arkadaşlarınız, daha sonra, her şey yoluna girdiğinde, çabalarınızın karşılığını görecek ve size geri ödeyeceklerdir.

Yengeç Burcu 28 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Kanser, doğru profesyonel taahhütlerde bulunuyor musunuz? Ay ve Venüs ikisi de Venüs burçlarında olduğundan, aklınız ilişkiler ve para üzerinde olabilir. İşyerinde güvenli profesyonel bağlantılara sahip olmak önemlidir – özellikle sözleşmeye dayalı bir anlaşmayı veya karşılıklı yatırımı içeriyorsa. Doğru taahhütleri bulmak için Ay ve Venüs enerjisini kullanın. Mali durumunuzu sürdüren ve kariyer hedeflerinizi ilerleten profesyonel bağlantılar arayın! Bir taahhüdün sizi kariyer yolunuzda ne kadar ileri götürebileceğine şaşıracaksınız.

Herkes iyi iletişim kuruyor — görünüşe göre bu büyük etkinlik bir araya gelecek!

Yengeç Burcu 28 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Cumartesi gökyüzü sizi topluma yeniden katılmaya teşvik ediyor, Yengeç. Bir yuva kurmak ve ev sahibi olmak sizin için kolay olsa da, kendinizi konfor alanınızın dışına itmeyi ve yeni bağlantılar aramayı hedefleyin. Uysal Boğa ayı, kendisini cesur Mars ile enerji verici bir bağlantı içinde bulur ve yerel seyahat ve hareketi teşvik eder. Luna’nın eterik Neptün ile olan tatlı bağı, bir rüya dünyasında kaybolmanıza yardımcı olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.