Yengeç Burç Yorumları 24 Ağustos 2021

Yengeç burcunun 24 Ağustos 2021 Salı günü için burç yorumları neler? Yengeç burcunu 24 Ağustos 2021 Salı günü neler bekliyor? Yengeç burcunu 24 Ağustos 2021 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Yengeç burcunun 24 Ağustos 2021 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Yengeç burcunun 24 Ağustos 2021 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıYengeç burcu 24 Ağustos 2021 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yengeç Burcu 24 Ağustos 2021 Salı Günlük Aşk Burç Yorumu

Mütevazı meskeninizi taze çiçeklerle süsleyin, enerjinizi sevgi ve güzellikle süsleyin Yengeç. Lady Venus, evinizin dördüncü evini, en içteki duygularınızı ve duygusal temellerinizi büyülemeye, yaşam alanınızdan genel olarak aile dinamiğinize kadar her şeyi uyumlu hale getirmeye ve karamelize etmeye devam ediyor. Bekar veya alınmış, bu süre zarfında önceliklerinizin çok iyi farkındasınız. Ancak aynı zamanda, iletişim sektörünüzdeki Merkür ile geniş maceralı dokuzuncu eviniz aracılığıyla Neptün arasındaki günümüzün zorlu karşıtlığı, geleceği biraz puslu gösterebilir. Bilinmeyen tarafından cesaretiniz kırılmasın. İçgüdülerinize güvenin ve ruh eşinizi aramaya devam edin.

Yengeç Burcu 24 Ağustos 2021 Salı Günlük ilişki Burç Yorumu

Her şeyin bir adım önünde olun ve mutlu kalacaksınız. Hemen hemen şimdiye odaklanıyorsunuz, ancak en azından biraz sonra ne olacağını düşünmeniz gerekiyor.

Yengeç Burcu 24 Ağustos 2021 Salı Günlük İş Burç Yorumu

Kanser, kariyer yolunuzla ilgili bakış açınıza meydan okumanın zamanı geldi. Bugün Merkür, Neptün’e karşı çıkıyor, bu da birisiyle iş hakkında açıklayıcı bir konuşma yapabileceğiniz anlamına geliyor. İster birlikte çalıştığınız biri olsun, ister geniş bir bakış açısına sahip biri olsun, kariyer yolunuzun göründüğü gibi olmadığını fark edebilirsiniz. Diğer kişinin söyleyeceklerine açık olun. İhtiyacınız olan tavsiye sözüne sahip olabilirler veya doğru yönde bir itici güce sahip olabilirler. Sohbet, kariyer yolunuza bakış açınızı geliştirecek.

Beklenmedik bir devamsızlık kaynakları tüketirken çabalarınızı iki katına çıkarmanız gerekebilir.

Yengeç Burcu 24 Ağustos 2021 Salı Günlük Burç Yorumu

Salı gününün kozmik manzarası harika bir şekilde amaçsız, Yengeç. Önde gelen hanımınız, şekil değiştiren ay, uzaylı Balık burcundan inisiyatif açlığı olan Koç burcuna geçiş yapıyor. Luna’nın bağlantı eksikliği, günü yavaş ve düşük enerjili bir hale getiriyor. Bu enerji, zihinsel Merkür’ün mutlu Neptün ile karşıtlığı sayesinde ikiye katlanır. Yan adım atılması zor bir iletişim sisi yaratıyor. Şiir, müzik ve şifalı sohbetler, katı ve hızlı gerçekliğe galip gelir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.