Yengeç Burç Yorumları 23 Ağustos 2021

Yengeç burcunun 23 Ağustos 2021 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Yengeç burcunu 23 Ağustos 2021 Pazartesi günü neler bekliyor? Yengeç burcunu 23 Ağustos 2021 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Yengeç burcunun 23 Ağustos 2021 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Yengeç burcunun 23 Ağustos 2021 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıYengeç burcu 23 Ağustos 2021 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yengeç Burcu 23 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Önemli biriyle sağlam bir temel oluşturmak, ikinizin de dürüstlüğünü gerektirecek, Yengeç. Ve bekar ya da bağlı olmanıza rağmen, duygusal temellerle ilgili dördüncü evinizdeki Venüs ile seks, birleşme ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci eviniz aracılığıyla Satürn arasındaki bugünkü yapı arayan üçgen, önemli bir birliği sağlamlaştırma fırsatını ortaya çıkarıyor. Ay, egzotik dokuzuncu macera, fırsat ve bilinmeyen bölge eviniz aracılığıyla rüya gibi Neptün ile çarpışacak. Bu nedenle, gelecek puslu görünüyorsa cesaretiniz kırılmasın. Aslında bu, sürece güvenmeyi ve ilahi olana yaslanmayı hatırlatıyor.

Yengeç Burcu 23 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Bugün yeni başlangıçlar ve tüm yeni kuralları bulmakla ilgili. Biri senin için bir kapı açtı ve şimdi tamamen farklı bir dünyadasın.

Yengeç Burcu 23 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük İş Burç Yorumu

İşe gelince, yatırımlarınızın karşılığını alıp almayacağına odaklanmanın zamanı geldi. Bugün Venüs, dikkatinizi ev hayatınıza ve yatırımlarınıza çekecek olan Satürn ile bağlantı kuruyor. Şimdi koyduğunuz işin ideal temelinizi sürdürüp sürdürmeyeceğini düşünmenin zamanı geldi. Kendinize, profesyonel sözleşmelerinizin, anlaşmalarınızın ve yatırımlarınızın, eviniz ve ailenizle uzun vadeli hedeflerinizi destekleyip desteklemediğini sorun. Bu profesyonel taahhütlerden potansiyel olarak yararlanabilirsiniz, ancak bu hemen olmayabilir. Kariyerinizin hangi yönünün vakfınızı, evinizi ve ailenizi ayakta tutacağına odaklanın!

Bugün iddialı olmak için iyi bir gün. Ne istediğini sor ve onu alacaksın.

Yengeç Burcu 23 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Pazartesi günkü gökyüzü olgunlaşma için bir baskıyla geliyor, Yengeç. Sevgili Venüs, disiplinli Satürn ile destekleyici bir uyum oluşturmak için uzanır ve sizi samimi ilişkilerinizin geleceği için tam sorumluluk almaya teşvik eder. O arenada neyin iyileşmesi gerekiyor ve nasıl eski aile hikayelerine kadar götürülebilir? Terapi, günlük kaydı veya ortaklıkların geleceğiyle ilgili ciddi sohbetler için ideal bir gün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.