Yengeç Burç Yorumları 12 Ağustos 2021

İçerikler

Yengeç burcunun 12 Ağustos 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Yengeç burcunu 12 Ağustos 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Yengeç burcunu 12 Ağustos 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Yengeç burcunun 12 Ağustos 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Yengeç burcunun 12 Ağustos 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıYengeç burcu 12 Ağustos 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yengeç Burcu 12 Ağustos 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Sen geçmişin değilsin, Yengeç. Aklınızda hiç şüphe olmadan her zaman istediğiniz ortaklık üzerinde çalışın. Ay, kökler, aile, en içteki duygular ve duygusal temellerden oluşan dördüncü evinizde gezinmeye devam ederek dikkatinizi ev ve ocak meselelerine yöneltiyor. Bekar veya zaten alınmış, Luna’nın dünyadaki onuncu otorite, kariyer ve itibar eviniz aracılığıyla yaralı şifacı Chiron’a doğrudan muhalefeti, küskünlük duygularını tetikleyebilir veya geçmişinizden bazı yaraları yeniden ortaya çıkarabilir. Luna ayrıca Satürn’ü sekizinci yakınlık eviniz aracılığıyla üçgen yapacak, bu da işleri olduğundan daha zor gösteriyor.

Yengeç Burcu 12 Ağustos 2021 Perşembe Günlük ilişki Burç Yorumu

Tüm karşı çıkanların yanıldığını kanıtlamak istiyorsanız, planlarınızı son dakikaya kadar esnek tutun. Heyecan verici ve tamamen beklenmedik bir şey ortaya çıkacak. Ayrıca, bugün haritanın her yerinde kim var biliyor musun?

Güçlü sezginizin, önümüzdeki birkaç gün boyunca karışıklık boyunca rehberiniz olmasına izin verin.

Yengeç Burcu 12 Ağustos 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Bugün dünyadan çekilmek sorun değil, Yengeç. Aile üyeleri ve eviniz olan kutsal alan ile yeniden bağlantı kurmak için sessiz zaman geçirmeniz muhtemeldir. Yaşam alanınızı kendinize çeki düzen verin, en yakın akrabanıza ulaşın ya da sadece sakin olun. Luna’nın ayık Satürn ile destekleyici bağlantısı, gerçekliği kontrol eden ilişki konuşmalarını ön plana çıkarabilir ve gelecek planları yapmanıza yardımcı olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.