Yengeç Burç Yorumları 11 Ağustos 2021

Yengeç burcunun 11 Ağustos 2021 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Yengeç burcunu 11 Ağustos 2021 Çarşamba günü neler bekliyor? Yengeç burcunu 11 Ağustos 2021 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Yengeç burcunun 11 Ağustos 2021 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Yengeç burcunun 11 Ağustos 2021 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıYengeç burcu 11 Ağustos 2021 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yengeç Burcu 11 Ağustos 2021 Çarşamba Günlük Aşk Burç Yorumu

Akıl oyunlarından ve duygusal manipülasyondan uzak durun, Yengeç. *Çok* sezgiselsiniz, bu yüzden birinin sizi aptal yerine koymaya çalıştığını hissederseniz, duruma sırt çevirmekten çekinmeyin. Bakın, eviniz, aileniz, en içteki hisleriniz ve duygusal temellerinizden oluşan dördüncü eviniz aracılığıyla uyum arayan Terazi burcuna giren bugünün ayına ek olarak, Venüs bu süreçte için için yanan Plüton ile bağlantı kuracak. Ölümcül cazibe mi yoksa düpedüz skandal mı? Belki de her ikisinden de biraz – özellikle Venüs yakın çevrenizdeki üçüncü evinizden geçerken ve Plüton önemli diğerlerinin yedinci evinden geçiyor. Gözünü dört aç.

Yengeç Burcu 11 Ağustos 2021 Çarşamba Günlük ilişki Burç Yorumu

Kendinizi daha somut terimlerle ifade etmeye çalışın, özellikle de size yakın biriyle iletişim kurmakta sorun yaşıyorsanız. Olayları karmaşık, duygusal bir şekilde düşünüyorsunuz — yaklaşımınızı yeniden değerlendirin.

Yengeç Burcu 11 Ağustos 2021 Çarşamba Günlük İş Burç Yorumu

En aktif gezegenimiz (ay dışında), Merkür, bugün iletişimle ilgili üçüncü güneş evinize, Yengeç’e doğru dans ediyor. Bu, önümüzdeki haftalarda en önemli iş mesajlarınızı düzene sokmanız ve başlatmanız için son derece iyiye işarettir. Merkür şu anda fikirlerinizi güçlendiriyor ve sizi özellikle ikna edici kılıyor. Muhtemelen bugün veya çok yakında bir yazı, konuşma, reklam, sosyal medya veya medya meselesi üzerinde çalışmaya başlayacaksınız. Ayrıca, iş seyahatleri bu dönemde artacaktır, çünkü büyük olasılıkla hızla ortalıkta dolaşacaksınız ama yine de heyecan verici para hareketleri yapacaksınız. Daha enerjik temponun tadını çıkarın!

Farklı fikirleri izleyin ve diğerlerinin masaya getirdiği bakış açılarından öğrenin.

Yengeç Burcu 11 Ağustos 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Odağınız bugün yeni bir alana kaymaya başlıyor, Yengeç. Messenger Mercury, bana bakan Leo’dan ayrıldı ve bugün yetenekli Başak’a doğru kayıyor. Bu geçiş, zihinsel enerjinizi finansal kaygılardan uzaklaştırır ve sizi yeni eğitim arayışlarını benimsemeye teşvik eder. İlişki kuran Venüs, şifacı Pluto ile de bağlantı kurarak, aydınlatıcı ortaklık konuşmalarını dünyanıza getirir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.