Yay Burç Yorumları 7 Ağustos 2021

Yay burcunun 7 Ağustos 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Yay burcunu 7 Ağustos 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Yay burcunu 7 Ağustos 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Yay burcunun 7 Ağustos 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Yay burcunun 7 Ağustos 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıYay burcu 7 Ağustos 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yay Burcu 7 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Yakın çevrenizin romantik maceralarınızı ve heyecan arzunuzu boğmasına izin vermeyin, Yay. Örneğin, bugün macera, fırsat, bilgelik ve bilinmeyen bölgelerden oluşan geniş dokuzuncu evinizden geçen Ay, gösterişli Aslan burcuna geçerek dünyevi arayışlarınızı ve uzun mesafeli yolculuklarınızı çevreleyen temalara duygusal vurgu ve sezgisel netlik getiriyor. Sizden uzaktaki biriyle bağlantı kurmak mı? İster çevrimiçi ister denizaşırı biriyle olsun, Luna’nın aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci eviniz aracılığıyla Chiron’la şifa üçgeni, sizi kalbinizin sesini dinlemeye ve size gerçek mutluluk getiren şeyi yapmaya teşvik eder. İçgüdülerinizi takip ettiğinizde yanlış gidemezsiniz.

Yay Burcu 7 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük ilişki Burç Yorumu

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, birden fazla kişi sizi çok çekici buluyor. Bugün sevdiğiniz her şeyi ve daha fazlasını vaat ediyor. Tüm en iyi nitelikleriniz büyütülür.

Yay Burcu 7 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Büyük Görev Yöneticisi gezegeni Satürn, dünya ile nasıl iletişim kurduğunuz konusunda size yorucu yaşam dersleri veriyor, Yay. Satürn, Mart 2020’den Temmuz 2020’ye kadar güneş üçüncü evinize kısaca girdi, ancak aynı yılın Aralık ortasından bu yana sağlam bir şekilde ikamet etti. O zamandan beri, sizin için en önemli olan mesajları ve fikirleri salıvermenin en etkili yollarını bulmak için çok çalıştınız. Satürn, Mart 2023’e kadar odağını buraya getirmeye devam edecek olsa da, ne kadar ilerlediğinizi yansıtmak için harika bir fırsatınız var. Hâlâ yeni keşfedilmiş bir yazı, konuşma, reklam veya sosyal medya girişimi başlatmak istiyorsanız harekete geçin. İçinizde doğru sözler var.

Bir arkadaşlık, bugün ihtiyaç duyduğunuz güven düzeyini size kolayca sunabilir, bu nedenle iletişime geçin.

Yay Burcu 7 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Bir Yay olarak, her şeyi görmek ve yapmak için huzursuz bir enerjiyle doğarsınız. Ay bitkin bir şekilde azalma evresinden geçerken bugün hızınızı yavaşlatmayı hedefleyin. Kendinizi çok ince dağıtmak yerine, açık uçlu projeleri ve görevleri tamamlamak için çalışın. Etkileyici Aslan ayı kendini sorumlu Satürn ile şiddetli bir karşıtlık içinde bulur, bu da daha fazla özen gerektiren görkemli planlara bir gerçeklik kontrolü getirebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.